[Ulepszenie] Nowy bohater- Achilles

Czy chcecie aby taki bohater został dodany do gry?


  • W sumie głosujących
    22
Witam!
Chciałbym przedstawić swoją propozycję nowego bohatera w grepolis. (nie wiem czy pojawił się już taki pomysł)
Specjalny bonus(umiejętność) Achillesa: "Podczas ataku na miasto morale armii pod wodzą Achillesa wzrastają o 10%" na każdy kolejny poziom Achillesa procent mógłby wzrosnąć o 0,5%
ALE: morale nie mogą przekroczyć 100%
Ułatwi to oczyszczanie graczy siedzących na moralach

Co do ceny były by to na pewno monety wojny (105?)
 
Nie jestem przekonany co zrobić z Achillesem dla światów bez morali może nie istnieć chyba że coś się wymyśli
 

DeletedUser19924

Guest
Ja tutaj nie widzę większego sensu..."moralowiec" zazwyczaj jest obstawiony przez sojusz słabiej, bądź bardziej. Co to zmieni, jak w jednym ataku morale Ci się podniesie z 35 na 45%? Zadasz więcej obrażeń, ale czy ta różnica będzie w ogóle odczuwalna przy większym bunkrze?

No i pozostają jeszcze te światy bez morale...a bohater niestety musi być na wszystkich światach. Choć oczywiście może pełnić delikatnie inną rolę.

PS: Dla mnie obojętnie na tę chwilę.
 

DeletedUser30713

Guest
Moim zdaniem dobry pomysł, z tym, że wg konwencji bohaterów jak chcesz mieć wzrost 0,5% na poziom, to wartość na 1 poziomie bohatera musi być 5,5%, a wartość końcowa wynosi wtedy 15%. Jeżeli masz zacząć od 10%, a właściwie 11% wg konwencji, to będzie zmieniało się o 1%, a na 20lv będzie 30%. W pierwszym wypadku byłby to bardzo przeciętny czempion, ale w drugim... Powiedziałbym, że bardzo przyzwoity
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Jestem za ,ponieważ będę zawsze za jeżeli pojawi się pomysł wyeliminowania tych głupich morali ,które są teraz wykorzystywane nie do tego do czego zostały stworzone (ochrona początkujących graczy ,który uczą się gry). Fajnie ,bo dużo już patologi w tej grze zostało wyeliminowane (takie jak urlopy na cudach , moralniaki na cudach , rozwalanie własnego w wojska w celu nabijania pkt walki) ,ale jest jeszcze sporo pracy do zrobienia.
 
Do góry