Nowy bohater - Kimon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15965
  • Data rozpoczęcia

czy jestes za propoycja

  • tak

    Głosy: 32 91,4%
  • nie

    Głosy: 3 8,6%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser15965

Guest
Chcialbym zaproponowac nowego bohatera wzmacniajacego sile ataku okretow. Jest Zureta dotyczaca wszystkich jednostek morskich ale to malo, w gruncie rzeczy jeszcze Dejmosa tylko da sie do tego wykorzystac. Proponuje dodac Kimona, slynnego atenskiego wodza, syna Miltiadesa (tego spod Maratonu). W podstawowej wersji wzmocnilby sile ataku trier o 15 procent (a Atenczycy wlasnie trierami sie poslugiwali w bitwach morskich) co spowoduje powszechniejsze wykorzystywanie tych jednostek.
 

DeletedUser15965

Guest
nie. Podstawka. Zureta na podstawce ma ok 5 procent ale jest uniwersalna, do kazdego rodzaju okretow. Tu bedzie podobnie jak jest z Leukippe i Medea, premia za specjalizacje. I chodzi tez o powszechniejsze wykorzystywanie trier w stosunku do ogni - co tez i wywola powszechniejsze stosowanie branderow bo beda sie naprawde oplacac w obronie przeciw atakom trier.
 

DeletedUser27702

Guest
Pomysł na rozruszanie trirem super, tym bardziej że faktycznie tchnie to więcej życia w brandery
o ile i na nich dojdzie do zmian...choć osobiście wątpię
wertowałam te dwa statki ale doszłam do wniosku że to nic nie da a szkoda bo to nam graczom by pomogło i to czasami bardzo...mówię o tych co nie są w top 10
 

DeletedUser27702

Guest
Widocznie nie czytałeś...brandery w obecnej formie są zbędne...bo długo idą bo 1/1 ale są tanie
triremy są zbyt drogie i gdyby powstał taki bohater który rozwiąże ten problem, to byłoby to coś co każdy by chciał je robić
Pomyśl czasami jak nowicjusz a nie top 10
 

DeletedUser33478

Guest
"triremy są zbyt drogie i gdyby powstał taki bohater który rozwiąże ten problem, to byłoby to coś co każdy by chciał je robić"

na przyklad Eurybia? xd
 
oj uwierz ze czytałem, pisałaś jedynie ogólnikowo, a chodziło o konkretne zmiany
Widocznie nie czytałeś...brandery w obecnej formie są zbędne...bo długo idą bo 1/1 ale są tanie
triremy są zbyt drogie i gdyby powstał taki bohater który rozwiąże ten problem, to byłoby to coś co każdy by chciał je robić
Pomyśl czasami jak nowicjusz a nie top 10
 
nie wiem czy przejdzie przy tym procencie ale ogólnie znam graczy którzy robią dużo trirem:p 10% na starcie też było by spoko
 
Status
Zamknięty.
Do góry