nowy bug Hefajstos

  • Rozpoczynający wątek mutant30
  • Data rozpoczęcia

czy hcecie miec nowego boga


  • W sumie głosujących
    42
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hefajstos bóg ognia by miał czary takie jak . ognista kula niszcz 10 procent jednostek koszt 190 łask. armagedon 1 budynek niszczy 1 statek i 5 jednostek lądowych koszt 500 łask. tornado ognia niszczy wszystkie statki transportowe koszt 400 łask. meteoryt spowalnia robienie jednostek o 10 procent koszt 100 łask . jednostki mistyczne to : Inferna pe ( ognista małpa )
infernuz ( lew z 4 oczami i ogonem skorpiona)
Inferna pe koszt 2000 drewna, 1800 srebra, 3200 kamienia ,30 mieszkańców i 200 łask robił by się 1:23:55. broń dystansowa 560 szybkość, 17 łup, 400 obrona broń dystansowa 300, broń tnąca 480 ,broń obuchową 222 . infernuz koszt 4000 drewna ,3200 srebra ,1800 kamienia ,55 mieszkańców ,310 łask robił by się
4:29:49. atak broń tnąca 720 szybkość, 13 łup, 280 obrona broń dystansowa ,400 broń tnąca 834, broń obuchowa 730
:D:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4006

Guest
Najpierw weź słownik poczytaj trochę, pochodź do szkoły jeszcze jakieś 9 lat i wtedy zaproponuj coś. Robisz tyle błędów stylistycznych, językowych oraz ortograficznych, że większości rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć. Popracuj nad rozplanowanie graficznym tego by łatwiej się to czytało.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam na podwórku kuraki, więc robaczkom (bugom) mówię nie :p

Nawet takim o imieniu Hefajstos :p


Oczywiście bez urazy :)
 

DeletedUser

Guest
Mi się podoba jak jest, ale jeżeli dopracujesz ten pomysł to kto wie?
 

DeletedUser

Guest
a może ten temat miał być w dziale "błędy w grze"? (bug :) )
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem czary Hefajstosa byłyby zbyt destruktywne,np. ten który niszczy wszystkie statki transportowe,przecież w nich znajduje się większość armii.Co do propozycji nie mam zdania.
 

DeletedUser

Guest
pomysł do bani definitywnie.

1. ortografia, gramatyka, itd. itp. jak wyżej wspomniano
2. za dużo ognia: ognista kula, ogniste tornado... ognista małpa???
3. armagedon? chyba nie ta religia:) Armagedon pochodzi z Apokalipsy św. Jana
4. meteoryt spowalnia robienie jednostek? nie widzę związku...
5. Inferna pe ( ognista małpa ), infernuz ( lew z 4 oczami i ogonem skorpiona) - nie wiem skąd je wytrzasnąłeś, ale poczytaj Parandowskiego lub coś podobnego.
 

DeletedUser

Guest
Póki co jestem na nie...
Czekam na propozycje boga który będzie miał czar o 10% opóźniający atak działa i na jednostki wodne oraz lądowe:)
 

DeletedUser

Guest
Masz rację kurczak. Chłop się chyba nudził w domu i przyszły mu do głowy takie rzeczy jak ognista małpa. :D:D:D
Nie wiem jak Wam ale mi się to bardziej skojarzyło z kung fu pandą :D
Nurtuje mnie jednak jak działa ten meteoryt. Chyba koszary rozwala i jednostki nie mają się jak szkolić . :D Ale żeby nie było za dużego off topu i mimo wszystko chciałem powiedzieć, że ten pomysł nie jest zły jako taki w sobie, ale wymaga poważnego "remontu". :D
 

DeletedUser

Guest
Heh, nie "hce" miec nowego boga :(
Sory, ale 2 razy czytalem ten tekst i nic z niego nie rozumiem :D Kolejna sprawa, ze uzyes tylko 1 raz duzej litery, a masz kilka "kropek" w swojej wypowiedzi.
Nic wiecej dopisac nie moge, bo koledzy Ci wszystko wyjasnili.
Jest dobrze tak jak jest, wiec nie staraj sie na sile wcisnac cos, co jest zbedne ;P
Pograj troche i bedzie luz ;)
 

DeletedUser

Guest
Heh, koledzy wszystko ci doskonale wyjaśnili, a teraz ja dodam coś od siebie: naucz się robić ankiety, zrobiłeś 2 opcje odpowiedzi na tak i 2 opcje odpowiedzi na nie, powiesz mi jak to przeliczyć? dobra ankieta ma jedną odpowiedź pozytywną, drugą negatywną, a trzecią neutralną np.
1) Podoba mi się
2) Nie podoba mi się
3) Nie mam zdania

i koniec i kropka, nie próbuj wciskać więcej bo to nie wychodzi na dobre ;)

Pozdro ;)
 

DeletedUser

Guest
to się nazywa skłonność do demolki!!! za dużo filmów katastroficznych, za mało książek, a i do szkoły też się chyba nie chodziło ;P
 

DeletedUser

Guest
Hehe, "bugi" to występowały w takiej jednej grze, tylko nie pamiętam jakiej...
 

DeletedUser

Guest
zobaczcie, ile było odpowiedzi na tak beznadziejną propozycję...
 

DeletedUser

Guest
zobaczcie, ile było odpowiedzi na tak beznadziejną propozycję...

bardziej przeraża ilość odpowiedzi na tak (w zasadzie łącznie 10 bo 2x po 5)

Wojtixb napisał:
dużego off topu i mimo wszystko chciałem powiedzieć, że ten pomysł nie jest zły jako taki w sobie, ale wymaga poważnego "remontu".
ja tam nie widzę w nim zalet poza poprawnie napisanym Hefajstosem. Remont tu nie pomoże. Jedyne wyjście to rozbiórka i budowanie od nowa - z lepszych materiałów.
zdecydowanie lepszy pomysł przedstawił xxxxyyyy na temat tego samego boga - dopracowany, zgodny z mitologią.
 

DeletedUser

Guest
xxxxyyyy ma większość pomysłów dobrych, potem gracze zgapiają od niego:mad: i wychodzą takie rzeczy jak ten temat lub Demeter i Hades, trochę lepsze, ale dalej słabe:(... Ktoś jeszcze przywłaszczył sobie Eventy xxxxyyyy, też wyszła potem klapa:p. Wniosek- xxxxyyyy jest niezastąpiony:D, czyba się ze mną zgodzisz kurczaczku?
 

DeletedUser77

Guest
Pomysł do bani.
Nie ma szans na przejście...
Propozycja zostaje odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry