nowy czar posejdona

  • Rozpoczynający wątek ogrud5000
  • Data rozpoczęcia

czy to dobry pomysł

  • fajne

    Głosy: 6 13,6%
  • głupie

    Głosy: 35 79,5%
  • obojętne mi

    Głosy: 3 6,8%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mam pomysł żeby zrobić nowy czar posejdona wylew
ten czar ma polegać na tym że miasto zalewa wielka fala 20% mieszkańców
ginie czar za 400 łask :D:D
 

DeletedUser

Guest
nawet fajny pomysł ale co w tedy jak gracz na którego chcesz "zrobić" czar nie będzie miał chłopów?
 

DeletedUser

Guest
nie bo chłopi to chłopi a wojsko to wojsko,czyli wymyśl coś innego a może będę na tak
 

DeletedUser17

Guest
Jeżeli już dawać pomysł na nowy czar, to najlepiej byłoby gdybyśmy spojrzeli na to realnie.

Nie wyobrażam sobie jakbym się czuł, gdybym ni z tego ni z owego wchodząc rano na Grepolis zobaczył, że moje wojsko skurczyło się o 20%. Przy pełnym gospodarstwie strata 20% to masa wojska-kilkadziesiąt godzin odbudowy(przy świecie x2) w zamian za kilkanaście godzin czekania na skompletowanie 400 łask (przy świecie x2). Wychodzi na to, że można wykończyć wroga samymi czarami, a wtedy nie byłoby sensu robić jakiś monstrualnych armii skoro czary wystarczą (utworzyłaby się taktyka stukania w świątynię + posąg).

Głos na Głupie, choć myślę, że opcje ankiety nie bardzo pasują :/
 

DeletedUser

Guest
Na 100 % nie przejdzie , ponieważ przynajmniej według mnie by był taki nowy czar dla Posejdona musiał i być dla hery , ateny i zeusa :)
 

DeletedUser

Guest
ilość czarów i bogów jest wystarczająca jak dla mnie.

poza tym jak już wspomniano - czaru nie może dostać tylko posejdon, bo wtedy on będzie miał 5 a inni po 4, więc należałoby dodać innym też po jednym.

20% to stanowczo za dużo. 5-10% - ok, ale nie 20%.
 

DeletedUser

Guest
Nie!

Też mi wystarczy ale jeśli już nowy czar powinien być dla każdego a ten powinien niszczyć 20%-25% jednostek wodnych a 10%-15% jednostek lądowych
 

DeletedUser

Guest
ta... i po 4 atakach mamy 30% floty... nie przesadzajcie z tymi procentami.
 

DeletedUser

Guest
jeśli był by ten czar to było by trzeba wymyśleć innym bogom coś jak wymyślisz będe na tak
 

DeletedUser

Guest
na nie. Tak jak ktos pisal- przy pelnym gospodarstwie za duzo strat. Pomysl nie przejdzie
 

DeletedUser

Guest
ogrud5000 jak ty coś napiszesz to po prostu mi się chce płakać
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Ilość czarów jest ustalona i nie będzie to zmienione.
Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry