1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Forum] Nowy dział wojenny

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika Elastynka, 6. Lip 2013.

?

Co sądzisz o tej propozycji ?

1. Super!

30 głos(ów)
    69,8%
  2. Nie podoba mi się.

7 głos(ów)
    16,3%
  3. Obojętnie

6 głos(ów)
    14,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Elastynka

Elastynka Guest

Cześć,
    mam taka oto propozycję.
    Co Wy na to, aby zrobić na Forum nowy dział, wspólny dla wszystkich światów, tylko z prefiksami światowymi, w którym będziemy mogli pochwalić się atakiem lub odpartym atakiem wroga? Jest przecież możliwość wklejania raportów (forum zewnętrzne). Myślę , że taki dział byłby ciekawy i sporo by się w nim działo. Nawet jeśli raportów nie można dodać, to istnieje coś takiego jak screen i każdy umie go zrobić :)
    Co Wy na to ?

GreeN Theme lubi to.
  2. wyrzym

wyrzym

Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Fajny pomysł :)
    ogólnie da się dodać raport przez potuska.
    Coś w tym stylu wychodzi:

Kod:
    [font=Courier New][b](05.07.2013 17:53) A1-WG* (wojtgen) atakuje miasto wyrzym[/b]
    [color=#0000ff]=========================================================[/color]
    [b]Agresor[/b]: [b]A1-WG*[/b] [b]wojtgen[/b] [b]Braveheart Of Steel[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -3 %[/color]
    [img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.B1.D1.F1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/img/defense_boost_30x30.png[/img]
        5     2     3     5     3 
    [color=#b50307]    0     0     3     5     3 [/color]
    [color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
    [b]Obrońca[/b]: [b]Ukryte[/b] [b]wyrzym[/b] [b]nYaN[/b] Mur miejski: 1 (-0) 
       [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
          765     1995     1830       20        0 [b]Agresor[/b]
            0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
    [color=#0000ff]=========================================================[/color]
    [url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.24 created by Potusek[/font]

3. -Achilles--

-Achilles--

Lepiej wygląda screen, co do propozycji to jestem jak najbardziej, ciekawy pomysł będzie można pokazać jakieś ciekawe raporty ;)

4. Shannqa

Shannqa

Zdecydowanie jestem za :) Tylko z pytań organizacyjnych:
    - jeden temat na jeden atak, czy przykładowo każdy gracz może założyć sobie temat, w którym będzie zamieszczał swoje raporty?
    - tematy mają być tylko dla pojedynczych graczy, czy też będą w nich wojny między sojuszami, w których mogą zamieszczać wszyscy członkowie?
    - co z komentarzami w obu przypadkach? Można komentować w danym temacie, czy tworzone będą specjalne wątki do dyskusji, aby nie tworzyć bałaganu w miejscu z raportami?

5. OsZczepCS

OsZczepCS

Według mnie to wyglądać powinno tak:
    Dział - Pochwal się raportem > Zakładki z nazwami światów > Każdy świat dwa tematy Raporty oraz Dyskusje na temat raportów.
    Czy coś w tym stylu.

6. Shannqa

Shannqa

Czyli w dziale danego świata byłyby dwa tematy, tak? Czy ja wiem czy w takim razie jest sens tworzyć oddzielne podfora? Może po prostu jeden dział, a w nim tematy dla poszczególnych światów z prefiksami?

7. Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Ja myślę, że na forach światów można by tworzyć działy zatytułowane "Wojny" (czyli na tej samej zasadzie, jak istnieją działy z prezentacjami sojuszy)

8. Bozias

Bozias Guest

Popieram Kurczaka. Byłoby najbardziej przejrzyście. W każdym dziale temat o danych wojnach i w jednym temacie raporty oraz dyskusja.

9. Lord Fux

Lord Fux Guest

takie cos mialo juz miejsce i swiecilo pustkami przyklad ze swiata my

10. GreeN Theme

GreeN Theme

Wcale nie świeciło pustkami, pamiętam kiedyś było coś w stylu "Bitwy Chwały". Sam nawet na jednym świecie owe założyłem i ogromne zainteresowanie wtedy było.

Moim zdaniem trzeba to przywrócić - jestem na tak. :)

11. TheKkok2

TheKkok2 Guest

Ja jestem na Tak ale z drugiej strony ktos chce kogos zaatakowac nie chce wydawac srebra na jaskinie zecy szpiegowac wbija na forum i juz widzi jaka ten koles ma armie.

12. Elastynka

Elastynka Guest

Według mnie jeden temat na jednego gracza z jednego świata/jeden temat dla jednego świata, gdzie mogą wszyscy wklejać raporty.
    - Sojuszowe to już wyższa półka chyba.
    - według mnie jeden temat dyskusyjny na wszystkich, będzie się działo :p

13. Sisi

Sisi

Oj, fajna propozycja, głosowałam na tak, ale na pewno trzeba dobrze przemyśleć gdzie to ma być i w jakiej formie :)

Swego czasu na którymś tam świecie miałam podobny temat, gdzie były 3 strony rapków (oj ile musiałam screenów powklejać, bo Potuska jeszcze nie było)...

Tylko przypomina mi się jedna rzecz - jak mnie znienawidził sojusz przeciwnika, że przeze mnie muszą zrobić pełną reorganizację wojsk, bo pokazałam całemu światu, gdzie i co mają :)

14. Elastynka

Elastynka Guest

Dział wiadomo nie będzie przymusowy, a wojska zawsze można ukryć :) Będzie wklejał ten kto chce :)

15. OsZczepCS

OsZczepCS

Można będzie pochwalić się raportem na większą skalę .
    2 miesiące temu na Atenach dostaliśmy masówkę jak pewien pan z SI rozbija ogniami 1500 transów :)
    Przy okazji można zrobić konkurs na najciekawszy raport jak się komuś będzie chciało :p

16. Roxxor

Roxxor Guest

pomysł ciekawy, ale dla ułatwienia sprawy innogames by sami mogli dodać w którymś patchu możliwość dodawania raportów na stronach zewnętrznych, ale czy to wypali na ich procesorach
    Procesor Intel® Xeon® E5
    32 rdzenie CPU
    64 GB RAM
    4000 GB przestrzeni dyskowej*

17. Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Dopóki nie zmienicie składu personalnego i niektórych punktów regulaminu to gwarantuję wam, że nie ważne jaki dział wymyślicie - będzie świecić pustkami po góra 2 tygodniach (lub będzie drętwy jak nogi kapitana Hooka) . Tak to już tutaj jest.

18. klubowicz1

klubowicz1 Guest

Przyda się,ale jeszcze rozdzielić to na raporty z obrony i raporty z ataku.

19. gildon

gildon

Genialny pomysł, zawsze będzie można się pochwalić fajną bitwą :D

20. -Achilles--

-Achilles--

Kiedy można się spodziewać utworzenia tego działu? Jak widzę większość za ;)

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.