[Ulepszenie] Nowy Ekwipunek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Co uważasz?

  • za

    Głosy: 6 54,5%
  • przeciw

    Głosy: 3 27,3%
  • obojętne

    Głosy: 2 18,2%

  • W sumie głosujących
    11
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
Stary Ekwipunek Ekwipunek x.pngku.

Nowy Ekwipunek:
Drewno​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Kamień​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Srebrne Monety​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Łaska​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Przyspieszenie​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Jednostki​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Rekrutacja​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​
Budynki​
DostępneDostępne
50 Monet​
100 Monet​

Nowy Powiększony Ekwipunek:

Bonusy za wykupienie waluty Premium
Wykup x1 miejsce za 50% ceny​
Przenieś x1 okienko do innej kategorii​


Podsumowanie:

  • Jeżeli w nowym Ekwipunku zostaną wykupione wszystkie miejsca, tak jak to jest powyżej w starym ekwipunku, wtedy trzeba będzie wydać więcej Złotych Monet,
  • Wygląda jakby miejsc było mnie ale, tych za darmo, jest 16 zamiast poprzednich 10,
  • Oczywiście bez wykupienia lub przeniesienia miejsc będzie większy przemiał bonusów,
  • Będzie to wyglądało estetyczniej (także wszystko będzie łatwiej dostępne),
  • Będzie można przenosić każde okienko (nie tylko okienko Premium).
Co o tym sądzicie?
 
nie przejdzie , wałkowany temat nie tylko na polskim forum ...
wystarczyło by aby nagrody "tego samego typu i lvlu" były grupowane jak jest to w powiększonym ekw.
5 x "wydajni budowniczy lvl 4 " zajmował by 1 miejsce z licznikiem nagród zamiast 5 .

ZkoVCqPQRFuthgGT15ojjg.png
 

DeletedUser34371

Guest
wystarczyło by aby nagrody "tego samego typu i lvlu" były grupowane jak jest to w powiększonym ekw.
5 x "wydajni budowniczy lvl 4 " zajmował by 1 miejsce z licznikiem nagród zamiast 5 .

Zgodzę się na to alternatywne rozwiązanie i wycofam swoje jeżeli tylko mi powiesz na czym miałoby wtedy zarobić Inno? ;)
 

DeletedUser34371

Guest
na tym samym co teraz, odblokowaniu 10 slotów za golda w ekwipunku

Dla mnie to nie takie proste. Z mojej tabelki wynika, że potrzeba 6 slotów (+ 3 na inne podstawowe jednostki militarne - czyli 9) aby mieć wszystko. Jeżeli to by się stackowało to uważam, że może 1% graczy, nawet tych mających dużo złota wykupiłoby więcej niż 2 - 3 dodatkowe gniazda.
To nie jest rozwiązanie.
Ale nie chcę już bronić czyiś (Inno) pieniędzy, a sam nie mam lepszego pomysłu. Także miłego wieczorka.
 
to idźmy na kompromis ;) ponieważ Twoja propozycja jest niezbyt czytelna i zagmatwana ...

możliwość wykupywania gniazd w powiększonym ekwipunku ( wraz z jego unikalną właściwością grupowania nagród )
oraz możliwość umieszczania tam dowolnego bonusu z normalnego ekwipunku .
 

DeletedUser34371

Guest
to idźmy na kompromis ;) ponieważ Twoja propozycja jest niezbyt czytelna i zagmatwana ...

Spróbuję wyjaśnić o co mi chodzi, bo faktycznie napisałem ogólnikami.
W Ekwipunku byłyby wyszczególnione główne bonusy (tak aby to było przejrzyste). Można by mieć jedynie 2 przedmioty (bonusy) z danej kategorii.
Aby rozszerzyć o gniazdo lub dwa (np. z 2 dostępnych dla drewna na cztery) należałoby:
a) albo wykupić miejsce (do wykupienia są 2 miejsca),
b) albo użyć, ciekawej opcji, przeniesienia gniazda na stałe (z powiedzmy kamienia na drewno, bo kamień nas już wcale nie interesuje, a drewno wręcz odwrotnie).
Widać, że jeden główny Bonus mógłby mieć nawet 10 kieszeni, a inny wcale ich nie mieć (tak abyśmy mogli focusować się na tym co jest nam najbardziej potrzebne)

możliwość wykupywania gniazd w powiększonym ekwipunku ( wraz z jego unikalną właściwością grupowania nagród )
oraz możliwość umieszczania tam dowolnego bonusu z normalnego ekwipunku .

Każde grupowanie (stackowanie) nagród jest moim zdaniem nie do wprowadzenia - to są straty dla firmy. Chyba, że obarczone one byłyby ogromnymi kosztami, np. takie jedno gniazdo (stackujące) kosztowałoby 250 Złotych Monet i można by w nim umieścić 5 tych samych przedmiotów. Wtedy to by miało sens.
 
Każde grupowanie (stackowanie) nagród jest moim zdaniem nie do wprowadzenia - to są straty dla firmy. Chyba, że obarczone one byłyby ogromnymi kosztami, np. takie jedno gniazdo (stackujące) kosztowałoby 250 Złotych Monet i można by w nim umieścić 5 tych samych przedmiotów. Wtedy to by miało sens.
dlaczego?
w momencie gdy mam 20 gniazd i np stackuje mity, to robię to tylko aż wypełnie ekwipunek, ale gdyby bonusy się stakowały mógłbym wydać więcej złota na event aby zebrać więcej bonusów, oczywiście zmiana ta miała by duży impakt na grę pod względem złocenia. (np. ty zbierzesz 5-6 bonusów jednego rodzaju, osoba która złoci 30)


może kompromis czyli tylko 1-2 sloty na których bonusy się stakują
 
Status
Zamknięty.
Do góry