Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11782
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Adasko, to jest pewne, jeszcze swiat nie wystartowal a juz zbiera sie ekipa przeciwko sojuszowi w ktorym bedziesz gral....
Hahahaha kto ma ochote pograc przeciwko sojuszowi w ktorym bedzie gral adasko prosze o pw :) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

gdybym znał to bym nie pytał - jedynie się mogę domyślać:eek:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Adasko, to jest pewne, jeszcze swiat nie wystartowal a juz zbiera sie ekipa przeciwko sojuszowi w ktorym bedziesz gral....
Hahahaha kto ma ochote pograc przeciwko sojuszowi w ktorym bedzie gral adasko prosze o pw :) :)

Skończy się to tak samo jak na Atenach :) czyli ludzie będą mieli Cię dość i twojej nienawiści do mnie.

dla przypomnienia

Co do Adaśko....nikt tego nie wie, ale jak się zawiązała koalicja przeciw jednemu tak naprawdę graczowi , .....to spora część sojuszu, stwierdziła że to już ciut za dużo i sobie wyszła, bo miała takie prawo, ja też. Kilka fajnych osób skończyło w ogóle z greppo (dobrze że istnieje jeszcze inny kontakt, niż ta gra :))

Napinka typu, kto i jak? i ile gra? jak często siedzi? Ile potrafi (zabierając miasta jak konto chwilowo puste, też mi wyczyn) a jak siedzi i broni...też źle....bo znaczy że się boi....heh, śmieszne to wszystko. Co byś nie zrobił to i tak wytknięte Ci zostanie....:))

Pozdrawiam wszystkich, którzy odróżniają strategię gry...od realu.

Znowu zbierasz koalicje przeciwko jednej osobie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

oj tam. powstaje przedpremierowa zapowiedź sojuszu co dla mnie jest czymś nowym i myślę ciekawym na grepo... co prawda wyobrażałem sobie prezentację w bardziej cywilizowanych warunkach a w efekcie końcowym wygląda jak dobra zapowiedź walki bokserskiej. tylko brakuje w tej prezentacji oficjalnego przeciwnika, który podniesie rękawice.

Ja podniosłam rękawicę zanim wpisali się inni.
Ale nie miałam potrzeby pisać tego na forum.
Na każdym świecie, nawet gdybym była
w zaprzyjaźnionym sojuszu w którym gra *Adasko*,
wyjdę i pozwolę się "rozebrać" niż zagrać u jego boku.
Po prostu lubię grać przeciwko najlepszym!
Miałam przyjemność na Atenach, więc mam
nadzieję, że powtórzy się to na innym świecie ;)


A teraz pozwolę sobie przypomnieć o Regulaminie forum. Kochani prowokowanie do kłótni również jest niedopuszczalne (już nie wspomnę o wulgaryzmach). Nie ma co się spinać. Kto nie chce zagrać z Adaskiem, niech zagra przeciwko. To jest temat o rekrutacji na nowy świat, a nie do słownych przepychanek!

P.S.
Oczywiście możecie założyć swój temat w którym będziecie zbierać ekipę ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Nikt im przecież nie broni zbierania ekipy :) widocznie bez prowokacji nie potrafią tego zrobić. Widzę ze grzes znowu wielkie obietnice składa (jak nasi politycy) jak to mnie w miesiąc zjedzie. Obiecywał to już na Atenach pod swoim nickiem, nie udało mu się i się skasował bo tylko się ośmieszył. Potem wypłakał konto dajkana i powrócił tworząc największą koalicje jaką grepolis widziało i znowu składał obietnice że zniknę w miesiąc z Aten. Tak jak widać po cytacie który wkleiłem ludzie zaczęli mieć dość tego i sporo osób pokończyło grę bo nie chcieli z nim już grać inni wyszli z sojuszu (który był w koalicji) i założyli swój. Zwrócili się nawet do mnie czy im pomogę a dokładnie serdel75. Gdy koalicja to zobaczyła że mu pomagam to i niego zaczęli pisać głupoty. Tylko nie zapominaj grzegorzu ja nadal gram na Atenach a na nowym serwerze będę grac pod swoim nickiem i to ode mnie zależy czy pogram tam krótko,długo czy do końca a nie od takiej osoby jak ty. Będę miał ochotę to skończę i o tym uprzedziłem i Oszczepa i pozostałych. Dla mnie twoje zachowanie jest śmieszne tak samo jak ta nienawiść do mnie ale widocznie grepolis to twoje życie i nie potrafisz nad tym zapanować:) mam nadzieje że ktoś ci poradzi dobrego lekarza i się ogarniesz.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na każdym świecie, nawet gdybym była
w zaprzyjaźnionym sojuszu w którym gra *Adasko*,
wyjdę i pozwolę się "rozebrać" niż zagrać u jego boku.

Nie zapominaj że grałaś ze mną w sojuszu na Atenach. Gdy poszedłem na urlop nie potrafiłaś zapanować nad sojuszem a 3 założyciel Jarosław nie za bardzo ingerował w to co robisz. To dzięki Tobie z sojuszu wyszło sporo osób bo mieli dość tego co robisz, zapomniałaś już ? Karajunior1, Gbal, anita322, petrel i wielu innych stworzyli własny sojusz i dali mi info że czekają aż ja wrócę.Twoi koledzy dzwonili do mnie i pytali kiedy wrócę (szczególnie Nocny Marek). Nie potrafiłaś prowadzić sojuszu i nadal tego nie potrafisz. Kiedyś to lubiłem szczególnie za czasów innego serwera. Obecnie nie mam planów do prowadzenia sojuszu bo nie mam na to czasu i wolę się skupić w 100% na walce a inni niech się męczą z tym wszystkim z czym się borykają założyciele a ja sobie spokojnie pogram.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

No ja tu uspokajam ludzi, a Ty prowokujesz do kłótni.
Przejedziesz się - mnie nie sprowokujesz, więc przestań próbować ;)

P.S.
Jestem moderatorem tego działu, lecz ze względu na zbyt osobiste
podejście - tego tematu nie ruszam, zajmują się nim inni.
Tak uprzedzam od razu :)

O... A dlaczego tak nie jest na Juktasie? :)

Ten temat nie służy do takich dyskusji - zapraszam tutaj ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

No ja tu uspokajam ludzi, a Ty prowokujesz do kłótni.
Przejedziesz się - mnie nie sprowokujesz, więc przestań próbować ;)

P.S.
Jestem moderatorem tego działu, lecz ze względu na zbyt osobiste
podejście - tego tematu nie ruszam, zajmują się nim inni.
Tak uprzedzam od razu :)



Ten temat nie służy do takich dyskusji - zapraszam tutaj ;)

Nikogo nie prowokuje poza tym pierwsza napisałaś coś o mnie więc uzupełniłem twoją wypowiedź.
Poza tym tak jak pisałem nie ja tu podejmuje ostateczne decyzje co do rekrutacji a już mnie uprzedzili by nikogo nie brać bo jeszcze 6-7 osób nie potwierdziło chęci gry. Czekam na info od [PROFIL]Tyk Tyk Boom[/PROFIL].

Tak jak napisałem wcześniej temat jest o sojuszu a nie o mojej osobie, tym którzy zamierzają mnie obrażać odsyłam na własne forum sojuszu i tam niech piszą co chcą w temacie "Adasko" jak to robią co serwer.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O... A dlaczego tak nie jest na Juktasie? :)

Bo tam uczy się gry na nowym systemie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Spam goni spam a za spamem dalszy spam...

Oszczep czemu mnie nie ma na liście? Za cienki jestem? :<
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Podobno :rolleyes:

Nudzi mi się więc chyba czas pograc :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Nie wiem czy się mogę wypowiadać, żeby mnie tu nikt nie zjadł - taka się atmosfera zrobiła.

Najwyżej i tobie pogrożą że nie pograsz na nowym serwerze
smiech1.gif
 
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Ja żadnej strony trzymał nie będę, bo grałem z wszystkimi prawie wypowiadającymi sie w tym temacie i byłoby to lekko nie w porządku.Jak ktoś chce walczyć to okey ,ale gdy ktoś by wyjechał z obrazą na nasz sojusz to już nie w porządku, bo byliśmy długi okres po jednej stronie i chłopaki znają tak mnie jak i wszystkich tych których z sobą z Aten biorę.
Także w tej sprawie prosiłbym jednak o trochę umiaru Wszystkich przyszłych przeciwników jak i Ciebie Adaśko.
Nie zaczynajmy wojny na słowa na forum, a zacznijmy ją jednostkami w grze.
Tyle ode mnie w tej kwestii na każde inne pytanie z chęcią odpowiem.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Ja żadnej strony trzymał nie będę, bo grałem z wszystkimi prawie wypowiadającymi sie w tym temacie i byłoby to lekko nie w porządku.Jak ktoś chce walczyć to okey ,ale gdy ktoś by wyjechał z obrazą na nasz sojusz to już nie w porządku, bo byliśmy długi okres po jednej stronie i chłopaki znają tak mnie jak i wszystkich tych których z sobą z Aten biorę.
Także w tej sprawie prosiłbym jednak o trochę umiaru Wszystkich przyszłych przeciwników jak i Ciebie Adaśko.
Nie zaczynajmy wojny na słowa na forum, a zacznijmy ją jednostkami w grze.
Tyle ode mnie w tej kwestii na każde inne pytanie z chęcią odpowiem.

Spokojnie :) to że oni zaczęli walkę na forum i grożą mi ze sobie nie pogram to nie oznacza że ja zrobię to samo ;) Niech zbierają bardzoooo liczną ekipę żeby potem nie mieli żalu że im nie poszło. Oszczep zerknij pw na peli :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Także w tej sprawie prosiłbym jednak o trochę umiaru Wszystkich przyszłych przeciwników jak i Ciebie Adaśko.
Nie zaczynajmy wojny na słowa na forum, a zacznijmy ją jednostkami w grze.
Tyle ode mnie w tej kwestii na każde inne pytanie z chęcią odpowiem.

Wielu graczy nie potrafi zrozumieć, że grepolis jest grą a gra to zabawa. Zabawa polega na tym by się bawić i cieszyć tą grą i niektórych sytuacji nie powinno mieć miejsca.
Trzeba pamiętać, że w grepolis gra wiele ludzi i tych bardzo młodych (nieletnich) i tych starszych i kobiety i mężczyźni . Dla tego słownictwo musi być dopierane odpowiedni.

Plus tej gry jest taki, że nie musimy grac z każdym i ja tak robię. Są ludzie z którymi grac nie będę wspólnie nigdy. Z tymi co nie potrafią się zachować czyli jednym słowem są burakami(nie obrażając nikogo).

Cieszmy się tą grą i szanujmy ludzi a na pewno wyjdzie nam to na dobre.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Wielu graczy nie potrafi zrozumieć, że grepolis jest grą a gra to zabawa. Zabawa polega na tym by się bawić i cieszyć tą grą i niektórych sytuacji nie powinno mieć miejsca.
Trzeba pamiętać, że w grepolis gra wiele ludzi i tych bardzo młodych (nieletnich) i tych starszych i kobiety i mężczyźni . Dla tego słownictwo musi być dopierane odpowiedni.

Plus tej gry jest taki, że nie musimy grac z każdym i ja tak robię. Są ludzie z którymi grac nie będę wspólnie nigdy. Z tymi co nie potrafią się zachować czyli jednym słowem są burakami(nie obrażając nikogo).

Cieszmy się tą grą i szanujmy ludzi a na pewno wyjdzie nam to na dobre.

Jak widzisz niektórym nienawiść nie przechodzi bo traktują tą grę jak życie :) ale co ja mogę zrobić, niestety nic.. nom stop wypomina mi to samo i jeszcze mu się nie znudziło ale przynajmniej ty zauważyłeś pewną zmianę u mnie ;)

btw W dniu kiedy zostanie ogłoszony start urodzinowego serwera do wszystkich graczy z listy pójdzie info także proszę oczekiwać wiadomości ode mnie lub Oszczepa w tym dniu.
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Hahaha tak sobie czytam i czytam (no nie wszystko bo niektóre za długie i za nudne jak kogoś to personalnie nie dotyczy) i wiecie co - dochodzę do wniosku, że wcale nie muszą otwierać nowego świata hahaha - wy już tu na forum się pozabijacie :))))
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

w skrócie:D jeden gracz mnie nienawidzi i zbiera na mnie ekipę grożąc mi że nie pogram sobie tutaj

btw pamiętam twój nick z Joty:p


Ja twój nick też hehe ale chyba nie zrobiłem Ci tam krzywdy, bo wiesz stary już jestem i pamięć szwankuje :p:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry