Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11782
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17617

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

ojj nie ma co się fochac i naskakiwac na naszą kochaną ekipę moderatorów i adminów. To nie od nich zależy kiedy on wystartuje. O tym kiedy wystartuje decyduje INNO a dokładniej sztab ludzi analityków którzy oceniają realia finansowe.
Wiadomo, że sprawa się rozchodzi o finanse i serwer tak doskonały jakim jest ten urodzinowy, gdzie my sami decydowaliśmy jaki ma być będzie wyjątkowy nie tylko dla nas ale też dla INNO pod względem zyskowności. Dla tego należy wyczekać by zagrało na nim jak najwięcej graczy a zarazem nie kaleczyć innych światów które powinny naturalnie się zakończy.



reasumując czekanie będzie dobre dla wszystkich i dla graczy i dla właścicieli. No chyba że gracze zrobią focha i na nim nie zagrają :)) do czego oczywiście nie namawiam.

Piekne slowa.
I ten znajomy zapach, klawiatura blyszczy, palce w rozjadach, czy to aby nie wazelina?
Tak, ale w takiej ilosci? Na rynku powstana braki.
O ile dobrze sobie przypominam, jest to temat dotyczacy powstania konkretnego sojuszu.
Istnieje tez cos takiego, co nazywa sie poszanowanie klienta, czego tutaj nie doswiadczylismy w najmniejszym stopniu.
Podac przyblizone informacje to chyba nie byl problem nie do pokonania?
Polecam angielskie serwery, swiaty wychodza czesciej, brak nerwow adekwatnych do tutejszej sytuacji.
Hm, w koncu poznalem pierwsza osobe, ktora uzyla niepejoratywnego okreslenia w odniesieniu do obslugi gry.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Polecam angielskie serwery, swiaty wychodza czesciej, brak nerwow adekwatnych do tutejszej sytuacji.
Porównywanie serwera polskiego z serwerem angielski nie ma sensu. Bo serwer angielski zrzesza dużą większą ilość osób dla tego też tam światy wychodzą częściej i są bardziej oblegane niż nasze polskie. A nerwy no cóż sami sobie je stwarzamy. A czy ich nie ma na angielskim serwerze, myślę że są i to nie koniecznie słabsze niż tu. Spotkałem się tam z różnymi dziwnymi zachowaniami ludzi.
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Hahaha tak sobie czytam i czytam (no nie wszystko bo niektóre za długie i za nudne jak kogoś to personalnie nie dotyczy) i wiecie co - dochodzę do wniosku, że wcale nie muszą otwierać nowego świata hahaha - wy już tu na forum się pozabijacie :))))
cholera napisałam to 3 kwietnia - nie sądziłam ze Inno potraktuje to tak dosłownie hahahah - to pewnie przeze mnie nie ma świata buahahahahha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

a mi sie juz odechcialo grac na tym nowym swiecie ,czekamy od marca i nic ,teraz przyjda wakacje bedzie duzo wiecej ciekawszych rzeczy do robienia

jak bys ktos szedl na jakis zagraniczny serwer ale po wakacjach to niech da znac na pw
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

chyba większości już się odechciało:)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Slewit potrafisz niemiecki? Może ja tam pójdę :_)
 

DeletedUser17617

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Mam takie pytanie do obslugi - czy osobie tworzacej sojusz wolno, w swiecie wykreowanym przez inno, uzywac wlasnych kryteriow doboru ludzi, czy tez maja to byc kryteria uznane przez support za jedyne dopuszczalne?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Mam takie pytanie do obslugi - czy osobie tworzacej sojusz wolno, w swiecie wykreowanym przez inno, uzywac wlasnych kryteriow doboru ludzi, czy tez maja to byc kryteria uznane przez support za jedyne dopuszczalne?

w dziale Pytan próbuj ale watpie zeby ci pozolili wybrac graczy do sojuszu
 
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Każdy do którego z jakichś przyczyn nie napisałem niech się tutaj w razie możliwości odezwie.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Mógłbym do Waszego sojuszu? :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Mógłbym do Waszego sojuszu? :)

oczywiście, pisz do gracza o nicku Tomben.
możesz tutaj albo na jakimś ze światów jak go masz.
smiley_emoticons_mttao_wischmop.gif
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif
smiley_emoticons_dafuer2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Taka prędkość to kusi większość znanych i ciekawych strategów mniammmm

P.s. Adaśko ciekawe ile teraz dasz z siebie :p

P.s. Kafel ale Ciebie według mnie lepiej mieć za przyjaciela niżeli przeciwnika :)

Pozdrawiam
Ja przyjaciol mam malo ale prawdziwych, takich poznaje sie w biedzie a troche tej biedy bylo hihi pozostali Ci prawdziwi a nie falszywe .... i to jest najpiekniejsze w tej gierce ze niby "matrix" ale pokazuje jakim czlowiekiem jestes i czy ta gierka potrafi zrobic z Ciebie uja, jesli jestes nadal soba to i przyjaciele pozostaja a "fanow" mozna tylko kasowac :)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

A posiadasz jakieś predyspozycję żeby ten wyjątek zrobić?

Skład jest pełny pomimo tego że kilku graczy zrezygnowało ale na te miejsca wejdą gracze którzy zgłosili się wczesniej a nie było miejsc :)
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Skład jest pełny pomimo tego że kilku graczy zrezygnowało ale na te miejsca wejdą gracze którzy zgłosili się wczesniej a nie było miejsc :)
Przypomina mi to czasy komuny -zaklepana kolejka :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry