[Ulepszenie] Nowy sposób obliczania morale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15451
  • Data rozpoczęcia

Naliczanie morale od maksymalnej historycznej liczby pkt. konta na danym serwerze

  • Popieram

    Głosy: 3 17,6%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 11 64,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 17,6%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser15451

Guest
Morale w tej grze podobno jest po to by chronić słabszych graczy. Wielu graczy celowo prowadzi swoje konta do obniżenia wartości punktowej. Proponuję by morale było wyliczane na podstawie maksymalnej liczby punktów ekonomicznych jakie dane konto posiadało w swojej historii na serwerze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

Pomysł zmierzający w dobrym kierunku, chociaż pewnie trudny do realizacji. Ogólnie powinno być więcej światów bez morali, natomiast na tych które są, morale powinno być np. czasowe - na kilka miesięcy ( w zależności od szybkości serwera) od startu gracza na danym świecie. Później nie powinien mieć bonusu za fakt małej aktywności w grze.
Natomiast wykorzystywanie morali jako elementu strategii rozwoju własnego konta oceniam pozytywnie, gdyż ta gra ogólnie zawiera ( w sensie technicznym) ograniczone możliwości w tym zakresie, morale stwarzają dodatkowe pole manewru.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

A co z ludźmi, którzy zostali rozebrani podczas większej akcji wroga? Chcąc się odbudować nie mogą nikogo podbić, bo z jednego miasta ciężko podbijać kogoś mającego kilka miast, bo u tych słabszych, to morale nadal jest niedorzeczne...
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

Morale w sumie wcale nie są potrzebne (jak dla mnie ) i nie ma sensu jeszcze ich zmieniania :)
Głos na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

też jestem na nie
poco coś zmieniać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

A co z ludźmi, którzy zostali rozebrani podczas większej akcji wroga? Chcąc się odbudować nie mogą nikogo podbić, bo z jednego miasta ciężko podbijać kogoś mającego kilka miast, bo u tych słabszych, to morale nadal jest niedorzeczne...

Zgadzam się z Tobą,spotkałem się kiedyś z taką sytuacją.W takim wypadku gracz nie mógł by podbić żadnego miasta bez pomocy sojuszników.

Morale w sumie wcale nie są potrzebne (jak dla mnie ) i nie ma sensu jeszcze ich zmieniania :)
Głos na nie

Ja natomiast uważam,iż morale to jedna z nielicznych spraw,które nie pozwalają złotnikom dominować w całości.Bez morali,a takie światy są już wszystko zależy od złota.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

Jestem na nie, według mnie nie ma potrzeby zmieniania sposobu obliczania morale.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowy sposób obliczania morale

Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry