[Nowość] Nowy system.

Zainteresowani?

  • Tak

  • Nie

  • Nie wiem..


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Chciałbym zaproponować nowy system rozgrywki dla naszej sceny Grepolis. Myślę, że nasza doświadczona społeczność, jeśli jej się inicjatywa spodoba to rozwinie moją wizję i wspólnie jakoś to dogramy.

Nowy system polegałby na poszukiwaniu wysp do zdobycia gdzie znajduję się wskazówka. Wskazówka ta miała by na celu naprowadzić nas na trop starożytnego artefaktu który musimy znaleźć i wybronić....

Na jednym morzu znalazłby się jeden starożytny artefakt jak i kilka wskazówek, które by zmniejszały pole poszukiwań. Oczywiście przedmiot znalazłby się w naszym zasięgu dopiero po odnalezieniu wszystkich wskazówek na morzy by czasem przypadek podbicia wyspy automatycznie nam by go nie znalazł.

Co do zwycięstwa świata myślę, że Ekipa która zbierze najwięcej mitycznych przedmiotów wygra.

Co myślicie o takim amatorskim pomyśle? Chętnie wysłucham waszych zdań na ten temat.
 
Dlaczego Pan alphahydranoid odbiera mi moją kwestię...?
Każdy ma tu swoje zadania i proszę nie pozbawiać mnie pracy - jeszcze się zorientują, że nie jestem niezastąpiona i skończy się bezrobociem.
A tego bym nie chciała...

To, że Pański wpis brzmi jak prośba pracownika administracji gry, pozwolę sobie nie zauważyć. Tym razem...
Takie przypominanie o ankietach to brudna robota, myślę, że dobrze czasem mieć jakiś wolontariuszy do pomocy.

A z administracją nie mam nic wspólnego. Najłatwiej to sprawdzić wchodząc w dział "użytkownicy" oraz "Zespół Grepolis"

Pozdrawiam.
 

DeletedUser32016

Guest
Dlaczego Pan alphahydranoid odbiera mi moją kwestię...?
Każdy ma tu swoje zadania i proszę nie pozbawiać mnie pracy - jeszcze się zorientują, że nie jestem niezastąpiona i skończy się bezrobociem.
A tego bym nie chciała...

To, że Pański wpis brzmi jak prośba pracownika administracji gry, pozwolę sobie nie zauważyć. Tym razem...
Dorota szef :cool:
 

dorocia

Zespół Grepolis
Pomysł dość ciekawy, ale widziałabym go bardziej jako wydarzenie (event), coś na wzór szukania Jajek Wielkanocnych rozrzuconych na wszystkich morzach - wydarzenie z bardzo dawnych czasów, kto gra długo wie o co chodzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry