Ny: Aż całe drży!

DeletedUser

Guest
Drodzy gracze,

Po długich rozmowach w gronie Mod Teamu zdecydowaliśmy, że należy wam się więcej "luzu".

Dlatego też chcąc wzmóc aktywność na forum chcemy abyście w działach świata mogli pisać dosłownie o czym chcecie!

Mamy nadzieję, że nie przysporzycie nam większych problemów i że możemy wam zaufać :)

Jednak musimy wam przypomnieć o regulaminie forum.
Przestrzegamy go tak samo jak do tej pory!

Czyli:

1. Nadal obowiązuje regulamin forum, Ci co go nie przeczytali niech go przeczytają chociaż raz, jest na prawdę łatwy i bardzo prosto go przestrzegać.

2. Obraza innego gracza = warn.

3. Wulgaryzmy = warn.

4. Rozmowa na temat administracji = warn.

5. Ciąg znaków typu " adagasd " = warn.

5. Nie zakładamy tematów o innych grach (tutaj zapraszam do działu "Inne gry")



Co możecie w takim razie?

Każdy z was może utworzyć swój własny temat (tematyka dowolna)

Możecie pochwalić się raportami z ataków, dosłownie możecie teraz wszystko oczywiście w granicach rozsądku.


Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni.


Główną "luźną" rozmowę prowadzimy w tym temacie.

Pozdrawiam,
Sq.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Cały temat wyczyściłem z postów gdyż wprowadzały one niezbyt miłą i przyjazną atmosferę oraz częściowo odnosiły się do dyskusji o pracy administracji.
Z racji tego, że to taki temat a nie inny nikt nie otrzymał ostrzeżenia.

Zapraszam do dalszego udzielania się w tym temacie i rozmawiania o czym chcecie, jednak nie zapominajcie o regulaminie.

Więc tak, aby rozkręcić lekko temat, czy ktoś z Was robi coś szczególnego podczas Halloween?
Może macie jakieś ciekawe przygody związane z tym dniem?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Cały temat wyczyściłem z postów gdyż wprowadzały one niezbyt miłą i przyjazną atmosferę oraz częściowo odnosiły się do dyskusji o pracy administracji.

Moderator forum wprowadza "niezbyt miłą i przyjazną atmosferę" pisząc posty kpiące z użytkowników gry, a team zamiata sprawę pod dywan usuwając posty.

Robiłam coś bardzo szczególnego w Helloween. Przygotowywałam kilka pism urzędowych i korespondowałam z kilkoma portalami dot gier komputerowych.
Przygoda pierwsza klasa, ale cóż, takie życie.

Kolejnego kasowania postów nawet nie skomentuję. Gratuluję skuteczności działań w celu poprawy wizerunku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Robiłam coś bardzo szczególnego w Helloween. Przygotowywałam kilka pism urzędowych i korespondowałam z kilkoma portalami dot gier komputerowych.
Przygoda pierwsza klasa, ale cóż, takie życie.
.

chyba cóż taka egzystencja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Cały temat wyczyściłem z postów gdyż wprowadzały one niezbyt miłą i przyjazną atmosferę oraz częściowo odnosiły się do dyskusji o pracy administracji.

eh ciebie to powinni dodać do a(d)mino. Wania warzywniaka by sobie zjadł :p Miałby siłę na potyczki z babunią (ostatnio stłukła go niemiłosiernie) :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Railuś, nie narzekam. Satysfakcja z sukcesu gwarantowana :). Z czasów "cukierek albo psikus" wyrosłam, latanie po mieście w stroju zombie jest nieco męczące (chyba, że masz inne zdanie na ten temat), a poza tym tradycjonalistką chyba jestem :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

PS - hattrick! :D

PS2 - luz, zepsułaś efekt :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

hehe luz :p zombi też człowiek ... musi czasem odwiedzić warzywniak ... i wziąć troszku szpinaku :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Moderator forum wprowadza "niezbyt miłą i przyjazną atmosferę" pisząc posty kpiące z użytkowników gry, a team zamiata sprawę pod dywan usuwając posty.

Nie da się ukryć, że coś musi być na rzeczy, skoro moderator, który parę dni temu stworzył profil na fb i zachęcał do dawania mu "lajków", nagle przestaje być moderatorem. Przyczyny mogą być dwie:
- albo został pozbawiony funkcji
- albo przeanalizował swoją dotychczasową działalność
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

5m5m, przyznasz rację, że opcja z fb była trafna :p

A co do przyczyn to opcja pierwsza.

Być może teraz popatrzycie na mnie jako na normalnego usera forum :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

5m5m, przyznasz rację, że opcja z fb była trafna :p

A co do przyczyn to opcja pierwsza.

Być może teraz popatrzycie na mnie jako na normalnego usera forum :)

Widziałam Twój wpis w zakazanym miejscu.
To przez moje posty?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Niektórzy mogą czuć się spełnieni, że straciłem funkcję hehe no ale trudno.

Sisi nie wiem czy za Twoje posty ale to nieważne.


Zostawmy mnie, porozmawiajmy o czymś innym, milszym.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Trzeba przyznać, że Twój avatar idealnie pasuje do Twojej obecnej sytuacji:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Mnie się raczej kojarzy z tym jaki on był :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Nie ma tak dobrze. Nie zostawimy - jesteś naszą perełką :D

A wiem, oddali Ciebie nam na pożarcie...
Dobra zagrywka ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

5m5m, przyznasz rację, że opcja z fb była trafna :p

A co do przyczyn to opcja pierwsza.

Być może teraz popatrzycie na mnie jako na normalnego usera forum :)

Nie wiem, czy opcja z fb była trafna, bo ja jestem niereformowalnym przeciwnikiem wynalazków typu fb czy nk, uzasadniać nie zamierzam.

Wiem jedno: w moim idealistycznym spojrzeniu na pracę moderatora, taka funkcja powinna się cechować następującymi właściwościami:

- dbałość o zachowanie reguł języka polskiego. Ja osobiście sam zauważyłem, że powoli dokucza mi wtórny analfabetyzm spowodowany zbyt częstym obcowaniem z różnymi forami i często sam popełniam różne błędy. Przyzwyczaiłem się, że zwykli użytkownicy coraz częściej piszą tak, że trudno uwierzyć, że uczęszczali do jakiejkolwiek szkoły. Trudno - ich sprawa. Obecnie bardzo popularne są wszelkie "choroby dys-". Ja już jestem za stary żeby się tym przejmować. Jednak ktoś kto jest moderatorem powinien być pod tym względem wzorem dla innych. Niekoniecznie musi piętnować innych, ale niech sam nie popełnia rażących błędów.

- jeżeli dba o przestrzeganie reguł, to i sam powinien się do nich stosować. Panować nad emocjami i dokładnie ważyć każde napisane zdanie - wszystko to świadczy nie tylko o nim, ale o całej firmie, którą reprezentuje.

- jeśli się wprowadza dział, w którym ma być "luźna rozmowa", żeby poprawić atmosferę pogorszoną nagminnym kasowaniem postów i w którym karane mają być tylko ewidentne przewinienia, a chwilę później skasowana jest cała zawartość tematu, to oznacza, że chyba "mod team" nie do końca jest konsekwentny

- specyfika tego forum wskazuje, że jego administracja powinna przede wszystkim pomagać jego użytkownikom, a nie tylko pilnować porządku i okazywać swą wyższość. W wielu dziedzinach życia codziennego zasada "klient nasz pan" już powoli bierze górę i jest przyczyną rozwoju. Tu niestety jeszcze tak nie jest, ale gdybym nie miał nadziei, że to się zmieni, to od razu skasowałbym swoje konto w grze i nie udzielał na tym forum. To jest tylko kwestia doboru odpowiednich osób z nowoczesnym nastawieniem

Rozpisałem się, chociaż wiem, że znajdzie się powód, żeby ten post usunąć, to myślę, że było warto:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Mam 2 możliwości takiej sytuacji jaka jest:
1.tym usuwaniem postów ludzie zostali tak zniechęceni ze nawet w tak luźnym temacie nie chcą się wypowiadać
2. Nie ma się kto wypowiadać bo wszyscy są zbanowani
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Po ostatnim skasowaniu mojego wpisu w temacie wolnym, napiszę ponownie to co miałem napisać:

Temacie umieraj!!!
 
Do góry