Ny: Aż całe drży!

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

bobek33, po prostu nie odpisuj to na pewno umrze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Przez takich małych dyktatorów jak ty i prawie cały team grepolis na pewno umarło wiele tematów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Mam 2 możliwości takiej sytuacji jaka jest:
1.tym usuwaniem postów ludzie zostali tak zniechęceni ze nawet w tak luźnym temacie nie chcą się wypowiadać
2. Nie ma się kto wypowiadać bo wszyscy są zbanowani
Zgadzam się w 100%
Dostałem już tyle ostrzeżeń i kilka banów za takie pierdoły,że nawet mi się nie chce zaglądać na to forum.A strasznie to lubiłem...

Po za tym jeżeli wkrada nam się w temat spam i oftop i wywiązuje się luźna rozmowa to świadczy to że forumowicze godzą się na pewne naginanie regulaminu.Dopóki to my nie zaczynami zgłaszać postów jako spamu to wszechmogąca władza nie powinna ingerować.
A sytuacja wyglądała tak,że szanowny pan moderator zaglądał tu raz na tydzień i nagle z forum znikało 15 stron rozmowy i 5 użytkowników

Teraz jak już narobiliście droga administracjo smrodu to zakładacie takie tematy? Mądry polak po szkodzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ny: Aż całe drży!

Zgadzam się w 100%
Dostałem już tyle ostrzeżeń i kilka banów za takie pierdoły,że nawet mi się nie chce zaglądać na to forum.A strasznie to lubiłem...

Po za tym jeżeli wkrada nam się w temat spam i oftop i wywiązuje się luźna rozmowa to świadczy to że forumowicze godzą się na pewne naginanie regulaminu.Dopóki to my nie zaczynami zgłaszać postów jako spamu to wszechmogąca władza nie powinna ingerować.
A sytuacja wyglądała tak,że szanowny pan moderator zaglądał tu raz na tydzień i nagle z forum znikało 15 stron rozmowy i 5 użytkowników

Teraz jak już narobiliście droga administracjo smrodu to zakładacie takie tematy? Mądry polak po szkodzie...
Czas po jakim padla odpowiedz wskazuje na to ze forum umiera, dobrze ze z gra nie dzieja sie jeszcze takie rzczy, chodz bylo blisko kasacji polowy sojusza NM.
A co do cytatu "Madry Polak po szkodzie" chyba jednak nie madry, temat stworzony ale jak na poczatku bylo widac i tak z cenzura. Administracja nadal kasuje posty i kasowac bedzie, wszystko co jest niewygodne dla niej.
Dlatego zgadzam sie ze wchodzenie na orum to teraz tylko strata czasu. Jezeli mam wejsc i cala konwersacje jaka prowadze ktos usunie a moje wypowiedzi nagrodzi banem to checi znikaja.
Dla supportu mala podpowiedz jest to moje 3 konto na forum po 2 zablokowanych pozdrawaim MeeToo, kazde zablokowane przez was moje konto na forumm i tak znajdzie nastepcow, wiec uwazam ze jest to zbedne zebyscie rozwalai mi za kazdym razem bana permamentnego czy jak wy to tam zwiecie:D:D
 
Do góry