[Ulepszenie] Obòz bandytòw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33275
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33275

Guest
Witam!
Chciałbym by obòz bandytòw miał przynajmniej 5leveli, czyli 500 misji do wykonania. Gdy budynki w kolejce to właśnie obòz bandytòw jest tym co się wykonuje. Bez obozu bandytow gra traci swój urok i niema co robić. Proponuję by lev2+ w nagrodę dawał surowce, wojsko, blessy i zamiast ptk. Walki- błogosławienia.
 

DeletedUser32539

Guest
Fajnie byłoby jakbyś podał przykładowe misje dla każdej misji i nagrodę itd.
 

DeletedUser33275

Guest
Mam na myśli "obòz bandytòw" o zwiększonym poziomie trudności tzn. większe wojsko bandytòw do pokonania i lepsze nagrody. Przede wszystkim więcej misji, a nie tylko 100. Misje z fabułom się nie kończą więc nie chodzi o nie, lecz o "obòz bandytòw"
 

dorocia

Zespół Grepolis
Rozumiemy, że chodzi o obóz bandytów, ale każdy atak na ten obóz napotyka jednostki w tym obozie stacjonujące. Za każdy wygrany atak otrzymuje się nagrody. Skoro chcesz zwiększenia ilości "misji" to opisz, jakie jednostki mają stacjonować w obozie i jakie nagrody maja zostać przyznane za wygranie walki. Dla wszystkich 400 zadań (500 proponowanych - 100 już będących = 400 propozycji).
 

DeletedUser33275

Guest
"Obóz Bandytów"!
Poziom 2:
Gracz ma możliwość walki z "Obozem Bandytów"o zwiększonym poziomie trudności. Populacja wojsk bandytów na lev2 wynosi od 50 do 100. {czyli przy misji nr50 wynosi 75.} Nagrodą dla gracza są surowce, punkty łaski i wojsko (liczba wojska otrzymanego musi być odpowiednio wysoka byśmy przynajmnie mogli pokryć straty z wypraw+ bonus za wykonanie misji, dobrze by była możliwość otrzymania unikalnych jednostek - np. Rydwanów). Rotacja nagród jest taka sama jak przy klasycznym "Obozie Bandytów". Po wykonaniu 100 misji otrzymujemy 100 złotych monet.
Poziom 3: Populacja wojsk bandytów wynosi od 100 do 150 (czyli przy misji nr50 wynosi 125)
Poziom 4: Populacja wojsk bandytów wynosi od 150 do 200 (czyli przy misji nr50 wynosi 175)
Poziom 5: Populacja wojsk bandytów wynosi od 200 do 250 (czyli przy misji nr50 wynosi 225)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
P.S: od poziomu 2 nie otrzymujemy już punktów walki chyba że wymyślicie coś w stylu za 1000ptk możliwość zmiany ikony miasta itd.
no tutaj to już przesadziłeś ...w takim wypadku jestem na NIE w niewidzialnej ankiecie ,
 

DeletedUser33275

Guest
Czy mogę jeszcze jakoś pomóc wprowadzić Obóz bandytow na wyższym poziomie rozgrywki?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Owszem, proszę podać 400 propozycji zadań i nagród za ich wykonanie. Konkretnie a nie ogólnikowo. Na chwilę obecną Pańska propozycja jest zgodna z zasadą "weźmy się i zróbcie..."
 

DeletedUser33275

Guest
Myślę że musi to zrobić GM który ma dostęp do bazy itemòw. Rozpisanie 400 dodatkowych misji to z 2-3h roboty. Ja nie mam tyle czasu.
 

DeletedUser29238

Guest
Propozycja niekompletne, więc zachęcam do dalszego rozwijania pomysłu.
 

DeletedUser32772

Guest
jest przewidziana jakaś nagroda dla ochotnika który podejmie się tego i wykona to w sposób akceptowalny do minimalnych poprawek?
 

DeletedUser33275

Guest
O,K, - moge to zrobic tylko prosiłbym o dostęp do rozpiski wszystkich (100) dostępnych misji Obozu Bandytów. Poprostu zmienie tylko liczbe wojska z którym się walczy i nagrody.
 
Bez obozu bandytow gra traci swój urok i niema co robić. Proponuję by lev2+ w nagrodę dawał surowce, wojsko, blessy i zamiast ptk. Walki- błogosławienia.

Ja to myślałem że w grepo chodzi o to żeby zabierać miasta przeciwnikowi i na nich pw zbierać i to tak naprawdę ma dawać frajdę :D
I tyle miast do podbicia i graczy że jest co robić :) a ten temat to już sporo się ciągnie :D
 

DeletedUser32772

Guest
a ja dalej na swoje pytanie nie dostałem odpowiedzi :(
+ jeśli ktoś inny to zrobi to chyba to będzie jego zasługa a nie autora tematu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry