[Wyjaśnione] Oblężenia vs sloty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19540
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Witajcie... wróciłem po dłuuugiej przerwie i zapomniało mi się o jednej rzeczy:
mianowicie chciałem się spytać co się stanie w sytuacji gdy mamy x slotów a wysyłamy x+y kolonów, tak ,że ostatni wchodzi przed końcem pierwszej okupacji.
Pytanie brzmi: Czy wejdą wszystkie kolony i rozpocznie się x+y okupacji ,czy te y kolonów zawróci?
A jeśli te y kolonów nie zawróci ,to co się stanie z tymi y okupacjami przy założeniu ,że żadna nie zostanie rozbita przez wrogów? Kolony się zniszczą jak skończą się sloty, zawrócą jak skończą się sloty, dotrwają do końca okupacji i zawrócą ,nie zdobywając miasta czy dotrwają do końca i okupacja zakończy się "sukcesem" ale miasto nie zostanie przejęte?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oblężenia vs sloty

Jak masz np. 2 sloty, a pusciles 3 kolony to 2 pierwsze kolony które wejda beda mialy okupacje, a ten trzeci dla ktorego nie wystarczy slotów zawróci. Wedlug mnie tak to jest, ale 100% pewnosci nie mam
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Oblężenia vs sloty

Jak masz np. 2 sloty, a pusciles 3 kolony to 2 pierwsze kolony które wejda beda mialy okupacje, a ten trzeci dla ktorego nie wystarczy slotów zawróci. Wedlug mnie tak to jest, ale 100% pewnosci nie mam

Sprecyzowałabym - nie zawróci, dopłynie do danego miasta, ale okupacja się nie rozpocznie (wyświetli się odpowiedni komunikat na raporcie) i kolon wróci :) Pod warunkiem, że miasto było czyste.
 
Do góry