[Forum] Obrazki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie

    Głosy: 3 23,1%
  • Wstrzymuję się od głosu

    Głosy: 8 61,5%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser24848

Guest
Zawsze po kliknięciu na przycisk Insert Image wyskakuje coś takiegoBez tytułu.png
Ale gdy wchodzi się na from URL i jeśli się wkleja adres URL obrazka który nie pochodzi z grepolis to wyskakuje coś takiego Bez tytułu 2.png
Proponuję aby taka informacja się pojawiała tylko gdy adres URL obrazka nie istnieje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Obrazki

Jak odznaczysz "ptaszka" pod okienkiem do wpisania linku, to normalnie doda Ci obrazek i nie wyrzuci błędu.


PS: Choć nie powiem, ale tłumaczenia w tym miejscu by się przydały
smiley_emoticons_smilenew.gif


PS: Zawsze też można samemu sobie wpisać w bbcode
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Obrazki

Mi nic nie wyskakuje. To też zależy jaki link wklejacie w miejsce URL, zawsze musi być z końcówką np .jpg .gif czy .png między innymi każde inne końcówki forum traktuje jako błędy i wyrzuca jako błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Obrazki

Ja osobiście wolę zaoszczędzić trochę czasu i zapisać obrazek za pomocą bbcode, ale faktem jest że czynność zapisywania obrazka za pomocą "Insert Image" jest nie trudna, lecz można mieć odrobinę problemu. Przydało by się tłumaczenie..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Obrazki

Mi nic nie wyskakuje. To też zależy jaki link wklejacie w miejsce URL, zawsze musi być z końcówką np .jpg .gif czy .png między innymi każde inne końcówki forum traktuje jako błędy i wyrzuca jako błąd.

Ja kopiowałem link z tinypica (oczywiście z jpg na końcu) próbując tę opcję i jak nie odznaczyłem tego "ptaszka", to wyrzucało błąd. Jak odznaczyłem, to normalnie dodał mi system link do obrazka w bbcode.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Obrazki

Zawsze po kliknięciu na przycisk Insert Image wyskakuje coś takiegoView attachment 5647
Ale gdy wchodzi się na from URL i jeśli się wkleja adres URL obrazka który nie pochodzi z grepolis to wyskakuje coś takiego View attachment 5648
Proponuję aby taka informacja się pojawiała tylko gdy adres URL obrazka nie istnieje.

Ja tak akurat nigdy nie miałam, więc nie wiem.

Wracając do propozycji, można by było dodać tłumaczenie, żeby ludzie wiedzieli, o co chodzi. Ja polecam zapisywanie obrazka z pomocą BBCode.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Obrazki

Paaaanie, ale my mówimy o wrzucaniu obrazków przez URL, a nie z komputera
smiley_emoticons_hust.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja tak akurat nigdy nie miałam, więc nie wiem.

Wracając do propozycji, można by było dodać tłumaczenie, żeby ludzie wiedzieli, o co chodzi. Ja polecam zapisywanie obrazka z pomocą BBCode.

Właśnie o to chodzi, że jak się dodaje obrazek przez Insert Image, to wstawia się tam link, a system wyrzuca go w bbcode:) Problem jest tylko jak ktoś nie odznaczy "ptaszka" pokazanego na screenie.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Obrazki

Mi nic nie wyskakuje. To też zależy jaki link wklejacie w miejsce URL, zawsze musi być z końcówką np .jpg .gif czy .png między innymi każde inne końcówki forum traktuje jako błędy i wyrzuca jako błąd.

Bzdury piszesz mi nawet z takimi końcówkami wychodzi to samo
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Obrazki

Ten znacznik przy "retrieve remote file and reference locally"
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Obrazki

W zasadzie nie jest to propozycja, tylko zgłoszenie błędu :) Niestety problem jest po stronie vBulletina i występuje na wielu forach. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie to naprawione, choć nie do końca zależy to od nas. Póki co radziłabym korzystać z bb-code
 
Do góry