[Ulepszenie] Obrona jednostkami mitycznymi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

Co sądzicie o propozycji?

  • Jestem na TAK

    Głosy: 2 13,3%
  • Jestem na NIE

    Głosy: 13 86,7%
  • Jest Mi to obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser24190

Guest
Jednostki mityczne to niezła część tej gry. Ich spore możliwości powodują, że są śmiertelnie niebezpieczne w ataku, niebywale szybkie i niezłe w obronie. Ich znaczenie w walce w ostatnim czasie wzrosło dzięki bonusom eventowym bo zamiast klepać przez kilka tygodni zagrody mityków można je sobie niejako wyczarować w ciągu kilku godzin :))

Wykorzystanie tych jednostek w ataku jest niezwykle prosty bo nie trzeba zwracać uwagi jaki bóg jest czczony w osadzie atakowanej tylko lecimy i bijemy wroga tam gdzie chcemy. Inaczej sprawa wygląda w przypadku wykorzystania tych jednostek w obrony. Tutaj ma znaczenie jaki bóg jest czczony w osadzie bronionej. Czy nie można by tego zrównoważyć i słać mityki w obronie gdzie się chce tak jak w przypadku ataku.
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Obrona jednostkami mitycznymi

Absolutnie nie. Ta gra i tak już faworyzuje graczy w obronie (szczególnie w starym podboju). Nie ma najmniejszego sensu jeszcze bardziej ułatwiać obrony. Nie ma szans, żeby ta propozycja przeszła.

Poza tym już ktoś odpisał to samo w Twoim identycznym temacie w "Pytaniach".
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Obrona jednostkami mitycznymi

Absolutnie nie. Ta gra i tak już faworyzuje graczy w obronie (szczególnie w starym podboju). Nie ma najmniejszego sensu jeszcze bardziej ułatwiać obrony. Nie ma szans, żeby ta propozycja przeszła.
kurcze pieczone jeśli piszesz, że ta gra faworyzuje obrońców to ja nie wiem o czym myśleć w przypadku jak wstawiasz obronę na wsparcie okupacji a tu 2 zagrody mant wycinają w pień kilka tysięcy defa :)))
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Obrona jednostkami mitycznymi

Sposobów obrony w starym systemie jest wiele, od bunkrowania, przez kliny i cofki aż do rozbijania okupacji. Bardzo ciężko podbić aktywnego i ogarniętego gracza. Bo co z tego, że kolon wejdzie po rozbiciu nie wiadomo jak wielkiego bunkra skoro sekundę później zostanie rozbity cofką lub atakiem z innego miasta.
W nowym systemie raczej nie ma miejsca na zagrania taktyczne (no może za wyjątkiem klinów), podbijanie działa na zasadzie Brute Force (czyt. ładuj ile wlezie :D)
 

DeletedUser5

Guest
Propozycja została odrzucona z uwagi na wyniki ankiety.
 
Do góry