[Ulepszenie] Oczekiwanie na misje wyspowe

Pytanie w poście

  • Co 5-10 min.

    Głosy: 2 15,4%
  • Co 15 min.

    Głosy: 0 0,0%
  • Co 20 min.

    Głosy: 1 7,7%
  • Co 25 min.

    Głosy: 0 0,0%
  • Co 30 min.

    Głosy: 0 0,0%
  • Co 45 min.

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak jest dobrze

    Głosy: 9 69,2%
  • Nudzi mi się więc to klikam

    Głosy: 1 7,7%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem cy wy też tak macie, ale często muszę przynajmniej godzinę czekać nową misje. Proponuje aby co 15/30 min. było jakieś resetowanie/dodawanie. Dla mnie jest to bardzo uporczywe gdyż często jadę na bonusie wymuszona lojalność, a jak mam 1 misje na godzinę, a czasami bez to jak mam zdobyć te bonusy, czy też monety ? W ankiecie dam kilka możliwość czasowych (co ile będzie dodawanie nowych misji, oczywiście jednej nie od razu dwóch).
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Oczekiwanie na misje wyspowe

Po pierwsze ,minimum to misja co 2h ,jest to zależne jedynie od pkt ekonomicznych ,które posiadasz na danym świecie.
Nawiązując jednak do propozycji ,to tragedia. I tak bonusy z misji wyspowych zawaliły system i są teraz ciężkim orzechem do zgryzienia dla inno ,gdyż gracze mogą dostać koniki ,hopki z łatwością ,oraz dzięki lojalności i przyspieszonej budowie stawiać domki tak szybko ,jak to niegdyś robili najwięksi złotnicy i inno nic z nich nie zyskuje :rolleyes: . Gdyby zwiększyć ilość bonusów ,przestałyby się liczyć koszary , senat ,oraz gracze jeszcze przed ochronką byliby gotowi do zajęcia kolejnych 3 miast.
Dodaj opcję "Dokładnie na odwrót" do ankiety :rolleyes:

Natomiast co do monet, to inno ma w planach dodanie nowej możliwości zdobycia ich ,więc obecna wolna prędkość to nie problem.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Oczekiwanie na misje wyspowe

Gdyby misje pojawiały się tak często jak proponujesz to faktycznie nie byłoby sensu rozwijania koszar czy innych bajerów bo misje załatwiałyby całą sprawe i gra stałaby się nudna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21137

Guest
Odp: Oczekiwanie na misje wyspowe

Robiąc samouczka mamy misję, żeby zwiększyć poziom bohatera.Z tego co pamiętam kosztuje to 12 monet mądrości, a w jeden dzień ciężko jest wykonać to zadanie (a jeżeli nie wykonamy to nie mamy dostępu do kolejnych misji), wiec moim zdaniem najlepiej będzie, jak po zrekrutowaniu Andromedy dostaniemy bonus dzięki któremu misję będą się pojawiać co 30 minut przez 2 dni
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Oczekiwanie na misje wyspowe

Na etapie 1 miasta misje pojawiają się co 2h, dostajemy za nie po 2 monety, czyli 6 misji potrzebne jest do wykonania zadania = 12h po pojawieniu się owego zadania. Zawsze mamy jeszcze czas przed dojściem do etapu Andromedy:) Reasumując nie jest niemożliwe zrobienie tego zadania w ciągu dnia jeśli komuś by zależało;)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Oczekiwanie na misje wyspowe

Misję niech będą co 2h czyli tyle co są normalnie ;-) Z aktualnymi bohaterami tak częste misję ułatwią sprawę z zwiększeniem poziomu bohatera, poza tym jest dużo ulepszeń i byłoby za łatwo ;-) z podbijaniem miast, czyszczeniem i innymi rzeczami.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Oczekiwanie na misje wyspowe

Myślę że obecny czas oczekiwania na misję wyspową jest dobry, gdyby wprowadzić je co 5 min zniszczyłoby to grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry