Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13253
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

Milordzie jestem ..... damą a nie babą :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

Nowych ludzi ??? gdzie ? ile ? Już nie zaczyna gry tyle osób co jeszcze 2-3 lata temu.
Wsio się przenosi na inne gry - co mnie akurat cieszy bo przez to nie traci się kontaktu ze znajomymi z którymi tutaj tak dobrze się grało.
Gdyby ktoś był zainteresowany to na priv :).
A co do Grepolis .... te cztery kropki powinny starczyć jako komentarz do wszystkich zmian i ulepszeń :).
Miłego grania :)

ps: uznanie dla Haszka że mu się chciało policzyć.

EOT
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

no to lobbujcie u inno żeby posłuchali graczy i wprowadzili poważne zmiany w grepo bo jak nie to zostaną tu tylko same stare dziady i baby jak ktoś to ujął:p
 

DeletedUser20759

Guest
Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

Z tego co rozpisał nam Haszek wynika jednoznacznie to co każdy z nas jakoś tam czuje - mianowicie, ze gra stała się dla twórców nieopłacalna, chcą jeszcze zarobić ile się da i zamknąć biznes. Dla mnie jest to skutek błędów w rozwoju gry, przede wszystkim tej nieszczęsnej EC, pomimo, że użytkownicy gry w sumie jednym głosem zgłaszają swoje niezadowolenie. Pewnie gdyby światy trwały z 4 miesiące, góra sześć i kończyły się jakims atrakcyjniejszym zakończeniem niż EC, która wymusza grę statyczną, grepo cieszyłoby sie większym powodzeniem.
Ja także zgadzam się z tym, ciekawe tylko co nowego nam jeszcze zaoferują :confused:
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

Ja także zgadzam się z tym, ciekawe tylko co nowego nam jeszcze zaoferują :confused:

Szczerze mówiąc to czy ktos moglby mi pokazac gre do ktorej nikt nie ma obiekcji?
Grac w jedna gre 5 lat to jak nosic ta sama bluzke 2 miesiace.
 

DeletedUser26399

Guest
Odp: Odbudowa muru - teraz i kiedyś. Created by Haszek.

Zgadzam się z kajko.
 
Do góry