[Sport] Odchudzanie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Odchudzanie

Najlepiej mamy my młodzi:D 16 lat i jesz co chcesz, nie obawiając się "grubasem" :eek:
[ciach]

Oj suchar :p Nie zgodzę się. Ja akurat tak mam. Ale... Jem jakieś 3 razy więcej od moich kolegów (na prawdę), a oni i tak są grubi, a ja nie. Wszystko zależy od konkretnej osoby :) Jednak fajnie jest mieć szybki metabolizm :p
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Odchudzanie

Większość młodych ma fajny metabolizm, większość moich znajomych je co chce i są chudzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odchudzanie

Ja jem co chce co chce i kiedy chce i jestem chodzący kościotrup ;)
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Odchudzanie

Metabolizm to jedno, ale drugie to styl zycia.. Nawet z dobrym metabolizmem, ale majac ponad 20-25, mozna przytyc jak sie tylko gnije "na kanapie" i je fastfooda albo inne niezdrowe zarcie w duzych ilosciach...
Kwestia zadbania o siebie, bo ruch jednak najlepiej robi - tylko nie 15minutowy spacerek po cole, a jakis wiekszy wysilek ;) Choc lepiej nie zaczyna z grubej rury, od samego poczatku, co by nie padł organizm i sie nie zrazic ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odchudzanie

ło matko !!! parę kilo po wakacjach trzeba zrzucić, co za koszmar!!! jak ja tego dokonam ??? :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Odchudzanie

Musisz się postarać a dasz radę:D Choć zaraz zima więc czy jest sens?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odchudzanie

ło matko !!! parę kilo po wakacjach trzeba zrzucić, co za koszmar!!! jak ja tego dokonam ??? :(

Zaczynałam ćwiczyć z Ewą Chodakowską, teraz przerzuciłam się na Odchudzanie bez Kitów i jestem mega zadowolona :p
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Odchudzanie

Ja też muszę ćwiczyć .. Ale tak żeby przytyć ;C
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Odchudzanie

ło matko !!! parę kilo po wakacjach trzeba zrzucić, co za koszmar!!! jak ja tego dokonam ??? :(
Heh znam to z autopsji, bo w lato porzucam treningi i skupiam się na aktywności sportowej w sensie wylegiwania się nad wodą :D No ale już za kilkanaście dni wracam do pełnej aktywności, więc szybko zredukuję wagę... chyba :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odchudzanie

Latem zawsze trudniej jest ćwiczyć, upały i się nie chce. Myślę, że od września wrócę na dobrą drogę i znowu wezmę się za siebie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odchudzanie

Ćwiczenia :confused: polecam brzuszki. Myślę że osiągniesz zamierzony cel :).
Co do mojej osoby, jem przeciętnie, ograniczam słodycze i fast-foody. Lubię czasem wypić pełną szklankę wody, zakąszając pysznym owocem. Jestem zwolennikiem piłki nożnej, dlatego prawie codziennie się rozgrzewam i ćwiczę.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Odchudzanie

Najlepiej mamy my młodzi:D 16 lat i jesz co chcesz, nie obawiając się "grubasem" :eek:
[ciach]

Nie każdy tak ma, ostatnio oglądałem jak 1 typo miał 17 lat i pół tony

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jeżeli chodzi o chudnięcie czy przytycie to i na jedno i drugie jest niezawodna dieta białkowa z dodatkiem warzyw i owoców. Ja chciałem przytyć, a mój kumpel schudnąć i sie jakoś wyrobić. Zmontowaliśmy u mnie w garażu siłownie i ćwiczyliśmy oraz trzymaliśmy dietę. Polegała ona na jedzeniu nabiału typu twarug, jajka, kurczak, mięso i tym podobne z dodatkiem warzyw np cukinia, brokuły oraz owoców m.in jabłka oraz pomarańcze. Cała dieta polega na tym aby oszukać nasz organizm, gdyż dziwnie sie składa, iż aby schudnąć trzeba jeść. Gdy nie jjemy nasz organizm mówi nam "Coś jest nie tak" i zaczyna odkładać zapasy, a w pierwszej kolejności spalać będzie mięśnie, a nie tłuszcz, a nawet jak już spalisz tłuszcz i zaczniesz normalnie jeść, momentalnie będziemy mieli efekt jojo. Dieta którą skomponowaliśmy z kolegą dostarcza organizmowi posiłku, ale ma on bardzo mało wartości odrzywczych, więc ma organizm będzie pobierał z zapasów czyli spalał tłuszcz a z ćwiczeniami przerobimy sobie owy tłuszcz na masę mięśniową. Ja ćwiczę od 2 lat już i trzymam diety i z 60kg przeszedłem na 80-parę teraz, mam dobrą kondycję, a na siłowni wyciskam seriami plus/minus 100kg. Wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko chcieć i mieć silną wolę by konsekwentnie dążyć do celu. Aktualnie pracuję nad nogami, bo bocian na mnie mówią ^^ A właśnie jeszcze props tej diety o której mówiłem, odczuwamy przy niej sytość, nie chce nam sie jeść, ale należy przy niej pić dużo wody aby oczyszczać nerki, bo w przeciwnym razie może być niebezpieczna dla nerek
 

DeletedUser28132

Guest
Kilka moich porad jeśli chodzi o odchudzanie"

stosujcie się do odpowiedniej diety
uprawiajcie sport ( nie ma sensu stosować diety jeśli nie ruszacie się bo taka dieta nie będzie zupełnie skuteczna)
nie objadajcie się na wieczór
zrezygnujcie ze słodyczy ( sam miałem duży problem włąsnie z tym aspektem bo bardzo słodycze lubię :p)

Czasami warto jest zastanowić się nad jakimiś zabiegiem odchudzającym jak endermologia
https://beautytower.pl/blog/co-to-jest-endermologia/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry