[Nowość] oddanie miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21225
  • Data rozpoczęcia

dobra propozycja?

  • głosuje na tak

    Głosy: 1 7,7%
  • tak,ale mam jeszcze pomysł

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 7,7%
  • głosuje na nie

    Głosy: 11 84,6%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser21225

Guest
to moja propozycja na oddawanie miasta niżej ją dalej opisze a teraz przykład ktoś jest atakowany i się boi że atakujący użyje buntu to 2 osoba chcąca mu pomóc i ma 2+ miast może mu 1 podarować taki proces by trwał 6 godz. ale osoba która dostaje miasto musi się na to zgodzić i musi mieć taki poziom kultury by mógł mieć następne miasto
a teraz dalsza część:
każda osoba ma w agorze opcję podaruj miasto i tam są propozycje oddania miasta jak masz 2+ miast to możesz użyć opcji podaruj miasto piszesz tam nazwę gracza a potem miasto które mu podarujesz proces trwa 6 godzin jak miasto które się komuś daje zostanie zaatakowane w czasie tych 6 godz to automatycznie się kończy proces i trzeba od nowa a miasto wraca do osoby która chciała oddać
po 6 godzinach wojska w mieście do oddania są wtedy nowego właściciela miasta,miasto które jest już po procesie traci boga w mieście i mityczne jednostki razem z boskimi wysłannikami propozycji na oddanie miasta nie da się wysłać podczas trwania festynu,igrzysk itd. i miasto z nowym właścicielem ma takie same budynki a jeżeli był w tym mieście przydzielony bohater to automatycznie po wysłaniu propozycji oddania miasta bohater jest odesłany
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16257

Guest
Odp: oddanie miasta

Jeśli boisz się ataków, dołącz do jakiegoś sojuszu - po to są. Propozycja napisana niezbyt dokładnie, na jeden system podboju :[
Pewnie nie przejdzie. Ta twoja opcja ułatwiła by grę, nawet gdybyś nie był atakowany, drugie miasto masz gratis - wystarczy mieć znajomego z kilkoma miastami, jeśli dobrze rozumiem, co z kolei się przekłada na to, że nowicjusze od razu będą mieli gorszy start w porównaniu z graczami "obcykanymi". Obecny system jest wystarczający, na drugie miasto trzeba zapracować - jak na każde inne, ,niech i tak zostanie. Głos na NIE.


Fajny opis:rolleyes:
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: oddanie miasta

Jeśli boisz się ataków- Nie graj w tą grę i znajdź inną :p

Dziękuję, głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: oddanie miasta

Głos na nie
Niech zostanie tak jaki teraz
Tu nie trzeba nic zmieniać
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: oddanie miasta

nie boje się ataków i trochę źle to przeczytaliście jak miasto oddawane zostanie zaatakowane to proces się przerwie i niby ską nowicjusz ma mieć taki poziom kultury?
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: oddanie miasta

to tylko propozycja i nie uwierzycie! radze sobie z innymi -.-
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: oddanie miasta

Nie a po za tym dlaczego mam się bać ataków jak w większości sojusz mnie prosi o wsparcie?
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: oddanie miasta

Z tego co wiem, drugi slot jest darmowy. Załóżmy że na wyspie jest trzech graczy ja ty i mój kolega - ty [nowicjusz], ja i kolega - [ten obcykany]. Tak więc akcja rusza; kolega obcykany, przejmuje pierwszy drugie miasto, podczas czyszczenia drugiego miasta nazbierał PW na trzecia i przejął trzecie miasto, my mieliśmy jeszcze po jednym ale ja zagadałem do kumpla i ten oddał mi trzecie miasto - my z kolegą mamy po dwa miasta, a ty masz dalej jedno i sam musisz zapracować na przejęcie drugiego, podczas gdy ja mam wojo i pomagam w czyszczeniu [drugiego] trzeciego miasta kolegi, czyszcząc owe miasto wpadł trzeci slot, a kolega ma trzecie miasto. itd
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: oddanie miasta

hm nie pomyślałem ale jakby tu zaatakować te miasto co się oddaje? i jakby do przyjęcia miasta by było trzeba mieć 3k punktów?
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: oddanie miasta

Na nie. Chcąc oddać miasto komuś możesz to zrobić w "normalny" sposób - poprzez bunt lub okupację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry