Oddział obywatelski - zmniejszenie częstotliwości

  • Rozpoczynający wątek Pinsleepe
  • Data rozpoczęcia

Częstotliwość tworzenia Oddziałów Obywatelskich:


  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W związku ze zwiększeniem liczebności oddziałów obywatelskich oraz zwiększeniem ich mocy, padło już parę słów krytyki dotyczących tych działań. Zaproponowano także kilka dodatkowych zmian - wprawdzie istnieje już podobny temat, ale z inną propozycją...

Ja chciałem zasugerować, że skoro liczebność została zwiększona 5-krotnie, siła 2-krotnie...co łącznie daje zwiększenie mocy wspomnianych oddziałów obywatelskich aż 10-krotnie, to częstotliwość tworzenia tychże oddziałów powinna zostać wydłużona z 3 godzin do co najmniej 12, a może i nawet 24.

Przy maksymalnej produktywności, można stworzyć 600 takich oddziałów jednorazowo, więc przykładowo, jeśli ktoś miałby być non-stop atakowany przez cały dzień (bez bonusu nocnego), to jest w stanie "wyczarować" od 8.00 do 22.00 3.000 uzbrojonych mieszkańców - już pomijam realizm, skąd się oni biorą; ale takie 3.000 oddziałów jest w stanie wyrządzić spore szkody agresorom przy bardzo niskich kosztach dla obrońcy.

Rozwiązanie proponowane przeze mnie, tzn powoływanie oddziałów maksymalnie 1 raz na 12 godzin znacznie ogranicza te możliwości, ale zachowuje założenia nowego update, czyli zwiększenie ich liczby oraz siły.
 

DeletedUser

Guest
taki temat już jest. Jestem na Tak, 1 odział na 6 albo 12 godzin.
 

DeletedUser

Guest
może być, albo niech dadzą za wybijanie milicji p. walki, wtedy można by było powoływać co godzinę :)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Nie zostanie to zmienione ponieważ obrońca i tak ma mniejsze szanse przy zorganizowanym ataku.

Temat Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry