Oddziały Wikingów

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oddziały Wikingów

Akademia Sojuszu Wikingowie

w1_wikingowie.jpg


Członków - 86
Punkty- 1252624


RADA SOJUSZU

Założyciel-Spetrum
Lider - Leinad93
Dyplomata -elka170
Rekrutant -ilonka1
Moderator Forum -Tula

Próg punktowy wynosi
3 500 tyś pkt.


t1_7219.jpg





Przyjmujemy graczy, którzy są aktywni. Mają oni rozwijać i budować miasta-matki. Gracze którzy nie bedą nadążać muszą poszukać sobie innego sojuszu. Zostaną tylko aktywni i tylko Ci co wiedzą po co tu są.
Gracze którzy mają nieobecność nie zgłoszoną ( 7 dniową) będą przejamowani.


Jeśli masz już wystarczającą ilość punktów(50 tyś pkt). Obowiązuje Cię przeniesienie się do Wikingowie.Wszystkie inne pytania kierować do gracza takitamx i Spetrum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Próg punktowy wynosi 3 500 tyś pkt.
Jeśli masz już wystarczającą ilość punktów(50 tyś pkt).

lol
trochę nie kapuje tego :D

Ale przejdźmy do rzeczy :) Z tego cytatu powyżej wynika że prezentujesz, coś na styl akademii :) To powinniście uwzględnić w prezentacji bo bez tego to to co napisałeś jest trochę nie logiczne ;)

Estetyka:
Kolory - Trochę ich mało ale prezentacja też niezbyt "rozwinięta" :D Ten czerwony radzę zmienić bo trochę zbyt jaskrawy... 0,5pkt. bo są :)
Entery i Akapity - Ilość sojuszników i pkt.sojuszu dał bym trochę wyżej (pod nazwą sojuszu i ludzi pełniących jakieś stanowisko) 1pkt.
Wyśrodkowanie - brak 0pkt.
Obrazki - ...jakoś ich nie widzę...mam wadę wzroku ale chyba nie aż taką :eek:
oczywiście jest jeden ale zupełnie nie pasuje a poza tym w załączniku

Dane
Nazwa - jest 1pkt.
Osoby pełniące jakieś stanowisko : są, złe kolory, 0,5pkt
Morza na których panuje rekrutacja - "wasz region" nie dużo mi mówi, albo podajecie konkretne morza albo nic nie podajecie 0pkt.
Jakieś zasady, ograniczenia, warunki (np.po 3 dniach nieobecności wylatujesz...) - w tej prezentacji widocznie coś takiego nie zostało uwzględnione... 0pkt.
Logo - brak 0pkt.
Jeżeli piszesz że polskimi znakami to piszesz tak całą prezentacje a nie np.połowę
Opis (czyli to co mniej więcej macie w profilu sojuszu) Nie wiem czy przypadkiem ta cała prezentacja nie jest jednym wielkim profilem :D 0pkt.

W tej prezentacji jakoś nie czuje tego że się starałeś/łaś/liście się - zrobione na musa

0,3/10
 

DeletedUser

Guest
Fakt nie dokońca mi to wyszło pierwszy raz robię i uczę się na błędach
 

DeletedUser

Guest
Wikingowie!!!!
Od początku Was nie lubiłem!!
Bo byłem w S-I-O:D
Ale dostałem banka i dupcia:)
ale daje Wam 7/10!:D
 

DeletedUser

Guest
prożba

Oddziały Wikingów nie istnieją prosze o usunięcie tej prezentacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry