Odezwa do Inno Games

  • Rozpoczynający wątek Wiliamies
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Nie gram na waszym świecie ale moge dużo wnieść moderator potwierdził że wyniki zostały sfałszowane!

Gramper:Kolego -willy- jeżeli mówisz o polskiej administracji grepolis to mówisz od rzeczy... Inno wprowadza 2.0 na starych światach nie tylko w Polsce ale i we wszystkich krajach, jeżeli masz winić to wiń winnego...

Willy czy jak Ci tam, uwierz mi że w tym momencie mnie obrażasz, wyrywasz zdania i słowa z kontekstu i rozdmuchujesz cały żar, postępowanie godne gimnazjalisty...

Inno po przeanalizowaniu ankiety która wypadła za 2.0 we wszystkich krajach, zdecydowała wprowadzić 2.0 na wszystkich starych serwerach, koniec, kropka.

Podkreślam że uparci gracze przyczepią się do każdego słowa, lecz nie zawsze wypowiedzianego z premedytacją, dziwicie się że ankieta wyszła jak wyszła, zapytajcie w swoich sojuszach ile osób tak naprawdę głosowało?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

dla mnie wszystko jasne ze ta cala ankieta to sciema oni juz dawno wiedzieli ze zmienial stare swwiaty na nowe a my juz nic z tym nie zrobimy-jedynie co mozemy to nie wykupywac premium
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

No, to teraz jestem łatwym łupem, bo nie wiem co i jak...
Cóż, zobaczymy co z tym światem, mam nadzieję, że się nie rozczaruje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

I dali nam jako "łapówkę" zarządcę na jeden dzień...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Od teraz mam 1 cel więcej w życiu, zniszczę to i koniec
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Od teraz mam 1 cel więcej w życiu, zniszczę to i koniec

Podłożysz bombe w głównej serwerowni inno?
small_subtle_facepalm.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Od początku było wiadomo, że 2.0 zostanie wprowadzone "siłowo" - nawet jakby 60 czy 70% ludzi było "przeciw" to po prostu powtórzono by ankietę za miesiąc czy dwa, aż do skutku albo posunięto się do fałszerstwa. 2.0 w porównaniu do 1.0 to perfekcyjna maszynka do trzepania kasy! O ile w 1.0 dało się bez problemu grać bez premki, to w 2.0 bez zarządcy i admirała jest to baaardzo utrudnione, może na początku tego nie czuć ale jak ma się te 50-60 miast porozrzucanych na 10 wyspach i trzeba sfarmić na każdej wyspie po 8 wiosek (nawet przy maksymalnie długim czasie) to zajmuje wieki. Dlatego mam propozycję: w tą niedzielę wszyscy jak jeden mąż kasujemy konta! Jeżeli 2-3 osoby to zrobią to pozostanie to niezauważone, ale jeżeli nagle pół epsilonu zrobi się szare to może da to do myślenia firmie, że coś zrobili źle. Ja nie zamierzam kupować premium, a ponieważ gra bez premium na 2.0 to mordęga, a gram dla frajdy a nie dla męczenia się, więc w niedzielę robię sayonara i harakiri... Was namawiam na to samo
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Ja opuściłem Epsilon, z Wami jestem.. też kupowałem kasę..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Nie wchodziłem tu i chciałem teraz wejść i się pożegnać, bo już skasowałem konto, ale cóż, trzymajcie się i mam nadzieję, że Wam się uda ;)
Jak jakieś sprawy to jeszcze będę kilka dni grał, więc walcie do mnie ;)
Od początku było wiadomo, że 2.0 zostanie wprowadzone "siłowo" - nawet jakby 60 czy 70% ludzi było "przeciw" to po prostu powtórzono by ankietę za miesiąc czy dwa, aż do skutku albo posunięto się do fałszerstwa. 2.0 w porównaniu do 1.0 to perfekcyjna maszynka do trzepania kasy! O ile w 1.0 dało się bez problemu grać bez premki, to w 2.0 bez zarządcy i admirała jest to baaardzo utrudnione, może na początku tego nie czuć ale jak ma się te 50-60 miast porozrzucanych na 10 wyspach i trzeba sfarmić na każdej wyspie po 8 wiosek (nawet przy maksymalnie długim czasie) to zajmuje wieki. Dlatego mam propozycję: w tą niedzielę wszyscy jak jeden mąż kasujemy konta! Jeżeli 2-3 osoby to zrobią to pozostanie to niezauważone, ale jeżeli nagle pół epsilonu zrobi się szare to może da to do myślenia firmie, że coś zrobili źle. Ja nie zamierzam kupować premium, a ponieważ gra bez premium na 2.0 to mordęga, a gram dla frajdy a nie dla męczenia się, więc w niedzielę robię sayonara i harakiri... Was namawiam na to samo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odezwa do Inno Games

Dziękuję, większość mnie miło pożegnała, wrogowie również - okazało się, że tylko maseratiemu brakuje kultury osobistej i musiałem mu powiedzieć parę słów prawdy ;)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Wróce do pierwszego wpisu ;)
Głosowanie nie było zafałszowane po prostu pierwszy link do głosowanie został zmieniony na jakiś tam inny nie znam powodu czemu i po drugie nie każdy wiedział że jest wielokrotnego głosowania.

I oto cała prawda.;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Heh, z tego wynika, że i tak sprawiedliwe to nie było ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Heh, z tego wynika, że i tak sprawiedliwe to nie było ;)

Witam!

To się nazywa demokracja, jeden user napisał że ankieta była z "fałszowana" a teraz widzę inni to samo piszą. Jeśli wygrał styl 2.0 to na co jeszcze dyskusje (straszenia, że przestaniecie grać itp)

Temat powinien być zamknięty!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Jeżeli nie masz zamiaru wnieść czegoś sensownego do tej dyskusji to po co się wypowiadasz ?
A po drugie, nie straszenie, bo to zrobiłem.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ovdern a powiedz z ręką na sumieniu ile razy głos oddałeś?? bo ja tylko raz i byłam przeciwna;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

dla mnie to wogole ta gra sens stracila teraz wszyscy wysylaja surki na te smieszne cuda- zamiast walczyc-a o drugie to nikt nie wie nic o tym swiecie Herosow kto bedzie mogl przejsc czy ze wszystkimi miastami ne wiem czemu nie informuje sie graczy na jakiej zasadzie to ma byc itd Inno zmienia zasady gry w trakcie co powinno byc niedopuszczalne
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

nikt nie wie nic o tym swiecie Herosow kto bedzie mogl przejsc czy ze wszystkimi miastami ne wiem czemu nie informuje sie graczy na jakiej zasadzie to ma byc itd
nie przechodzi się ze wszystkimi miastami ;) zaczyna się praktycznie od nowa - na starcie ma się 3 (dość słabo rozwinięte - 3k, 2k i 1k pkt) miasta - tak to na razie wygląda w planach
 
Do góry