[Wyjaśnione] Odrzucona propozycja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22102
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22102

Guest
Witam szanowny Team Grepolis

Zdecydowanie nie zgadzam się z odrzuceniem mojej propozycji propozycja. Wyjaśnienie odrzucenia propozycji uważam za dalece niewystarczające.

Gracze dostają np. bana za niezaznaczone współdzielenie czy opis w profilu. Jedni są na banie kilka godzin, reszta kilkanaście godzin. Czy według was kara dla graczy jest sprawiedliwa. Nie chodzi mi o kwestie materialne, tylko formalne, różna kara, za te same przewinienie. Wiem, że dla was (adminów) jest tak bardzo wygodnie, ale dla graczy te kilka godzin ma różnicę, w szczególności w przypadku blokady bez ochrony.

Nie wiem czy boicie się rzeczowej rozmowy na temat funkcjonowania administracji, za taką propozycję Inno was odwoła, czy co, ale wielu graczom nie podoba się jak formalnie to wygląda. Zawsze podkreślacie, że jesteście dla graczy. No to pokażcie, że jesteście dla nas, że chcecie, żeby gracze byli zadowoleni i podejmijcie dyskusję. Ja osobiście będę zadowolony, myślę że wiele osób także, jeżeli gracze będą traktowani równo, sprawiedliwie. Wytłumaczcie mi, że sprawiedliwym jest, że za to samo przewinienie są różne kary, bo admin akurat miał czas, bądź nie miał, albo kto zna admina lub nie zna.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Odrzucona propozycja

Twoja propozycja skłoniła nas do dyskusji na temat automatycznego zdejmowania blokad i staramy się wypracować kompromis, który będzie jak najbardziej korzystny dla graczy, a jednocześnie będzie wykonalny. Niektórych ograniczeń nie da się przeskoczyć, jednak zależy nam na tym, by bany nie trwały dłużej niż powinny.

Forum nie jest odpowiednim miejscem na rozmowy na temat kar, dlatego na przyszłość radziłabym przedstawiać swoje sugestie w tickecie. Zapewniam jednak, że zapoznaliśmy się z propozycją i weźmiemy ją pod uwagę.

Przy okazji, przeniosłam propozycję do działu "Zaakceptowane".
 
Status
Zamknięty.
Do góry