[Nowość] Odsyłanie jednostek - apk.

  • Rozpoczynający wątek Charl
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wgraniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie,
zdarza się czasem podczas gry, że kolega wyślę nam wsparcie składające z kilku, kilkunastu wojowników i grając na wersji mobilnej gry mamy bardzo trudny problem. Mianowicie, jest tylko możliwość odesłania wszystkich jednostek do miasta, z którego przybyły. Zatem czy była by możliwość wgrania funkcji zawrócenia części jednostek, tak jak na wersji deskopowej? Moim zdaniem, ta funkcja bardzo przyda się w życiu graczy "przenośnych". Tych korzystających z aplikacji grepolis. Ta funkcja powinna być niezbędna do gry, dlatego czekam z niecierpliwością na wasze komentarze na temat tej propozycji. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłej nocy!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Eee...ale przecież takiej możliwości odesłania czyjegoś wsparcia w częściach nie masz nawet w wersji przeglądarkowej. To na jakiej zasadzie chcesz, aby wprowadzili to na mobila?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Dzisiaj przy odrobinie czasu sprawdzałem tą funkcję i dostrzegłem, że można odesłać jednostek tyle ile sie chcę. Chyba, że to mój błąd i złe wypatrzenie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Jak jesteś w mieście, z którego wysyłałeś wsparcie i wejdziesz w agorze w "na zewnątrz", to możesz cofać SWOJE wsparcie w częściach. Natomiast jak wejdziesz w mieście, w którym masz wsparcie w agorze w zakładkę "obrona", to możesz cofać CUDZE wparcia jedynie w całości...i jakby nie patrzeć, to nawet swoje z obrony cofasz w całości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Nie chcę robić spamu, dlatego napiszę tutaj. A może dobrym pomysłem byłoby wgrać funkcję częściowego odsyłania wojska z innego miasta? Dało by to częściowo komfort, bo nie każdy chcę odsyłać wszystkie jednostki a pisać jak głupi nie będzie, by ktoś odesłał daną jednostkę. Nie każdy chciałby odsyłać całą armię, więc może wgranie tej funkcji to nie taki zły pomysł. Szczególnie, że wad nie widzę.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Eee...ale przecież takiej możliwości odesłania czyjegoś wsparcia w częściach nie masz nawet w wersji przeglądarkowej. To na jakiej zasadzie chcesz, aby wprowadzili to na mobila?
Potwierdzam nie ma odsyłania cześć wojska kogoś, tylko jest możliwość odesłania w całości. Więc pomysł musiałby pierw być zaakceptowany na wersję przeglądarkową dopiero potem na wersje mobilną.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

dobrze było by to wprowadzic , chocby mozliwosc cofania na bieżąco pustych juz transow
jak wiadomo teraz jesli nie padnie cale wsparcie niewiele mozemy zrobic a sam wlasciciel tez nie zawsze ma czas i mozliwosc to zrobic
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Co nie zmienia faktu, że agresor ma mega radochę jak potem 1000 transów ustrzeli na zmysłach włączonych:)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

a przeciez jak pusto to juz samemu mozna cofac , wiec nie dawac ustrzelic ;)
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Co fakt to fakt, samemu trzeba pilnować aby w pore wycofać transy, nie sądzicie że gdyby to wprowadzili gra by stała się łatwiejsza?

Zobaczcie z innej strony polujecie na transy Wy polujecie i polujecie nie chcielibyście trafić na 1000 transów? darmowe punkty co nie? Myślę że jest to korzyść obustronne, takie jest tylko moje zdanie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

a przeciez jak pusto to juz samemu mozna cofac , wiec nie dawac ustrzelic ;)

Jak ustawiasz dobre synchro, gdzie w minutę wchodzi mnóstwo ataków (ostatnio ustawiałem swoje 74 ataki w 30-40 sekund), to przy obronie lądem nie jest się w stanie upilnować odsyłania transów. A jak się je zbija, to też raczej nie same, tylko razem z resztkami defa...no chyba, że ktoś przed Tobą wpadł latającymi (choć ja ostatnio do nich dodaję zawsze trochę ogni, co by upolować te transy też).

A nawet jakbym miał jako obrońca odsyłać transy, to przy takiej ilości ataków z dobrym synchro nie mam szans na odesłanie czegokolwiek...wchodzi 100-200 ataków, a czasem nawet 500 (widziałem już takie akcje) w minutę, czy nawet mniej i kiedy znajdziecie czas, aby coś odesłać. Nie mówiąc o tym, że gra zamuli tak, że nawet raportów nie dostaniecie od razu, tylko po kilku minutach:)
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Ale nie trzeba nawet tak kombinować, wystarczy że w ataku wyślesz ognie i w jednym ataku ubijesz 1000 lądu a w 2 leci kolejny ląd plus ognie to ubije transy z poprzedniego ataku.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Nie no, oczywiście. Wszystko zależy od tego na atakowanie jakiego miasta się porywamy. Czy stoi tam 100 transów, czy może 1000, czy jeszcze więcej...a im więcej transów, tym ciekawsza zabawa:)
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Dokładnie :) sam kiedyś jednym atakiem ubiłem 20 k transów ale to na międzynarodowym ;) ale jak zaczynaliśy atakować to było 130 k szer 130 k łuk i 130 k hop to była rzeźnia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Moim zdaniem, trzeba pomyśleć na początek nad wgraniem funkcji odsyłania jednostek na wersji przeglądarkowej, a potem myśleć o wersji mobilnej. Nie ma w tym żadnych podstaw, ale faktycznie gra mogła by stać się bardziej efektywniejsza.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Odsyłanie jednostek - apk.

Moim zdaniem, trzeba pomyśleć na początek nad wgraniem funkcji odsyłania jednostek na wersji przeglądarkowej, a potem myśleć o wersji mobilnej. Nie ma w tym żadnych podstaw, ale faktycznie gra mogła by stać się bardziej efektywniejsza.

dokładnie :)
 

DeletedUser27444

Guest
Jeżeli chodzi o odsyłanie w wersji mobilnej to w ogóle kicha jest bo nie widać nawet że wspierasz dane miasto ...
więc musisz przelecieć przez wszystkie swoje miasta na ekranie z Agorą żeby w ogóle znaleźć gdzie dane wojo stoi
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

W odróżnieniu od przeglądarkowej wersji gdzie widać że dane miasto wspierasz ...
I nie mówię tu o nowościach typu ikonki ale po prostu przez otwarcie dla danego miasta Wsparcie .
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry