[Wyjaśnione] Odsyłanie wsparcia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18643
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18643

Guest
Co prawda teraz juz mocno nie na temat ale... np gdywysle wsparcie do ktoregos z miast jak moge odeslac to wsparcie (bez opcji kapitana)? Czy ja nie wiem o jakims tajemniczym pasku z opcjami czy chca wyludzic na monetach od ludzi i tutaj nie ma zadnych opcji:D

//Temat wydzielony z tego wątku - Slietie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

jabad1 napisał:
Co prawda teraz juz mocno nie na temat ale... np gdywysle wsparcie do ktoregos z miast jak moge odeslac to wsparcie (bez opcji kapitana)? Czy ja nie wiem o jakims tajemniczym pasku z opcjami czy chca wyludzic na monetach od ludzi i tutaj nie ma zadnych opcji

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Jeżeli masz jakieś wsparcie za miastem, to możesz je wycofać w agorze, tam jest jakaś zakładka z wojskami poza miastem. Jeżeli chcesz zawrócić wojska, które dopiero gdzieś idą, to przez pierwsze 10 min możesz to zrobić klikając bodajże w ikonkę przy ataku, potem jest to nie możliwe

W obu przypadkach nie wiem, co ma kapitan do tego... :confused:
 

DeletedUser18643

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Wybaczcie nie kapitan a zarzadca, on dodaje dodatkowe menu na gorze dzieki ktoremu mamy usprawnione opcje:D
@ fajny masz podpis na dole, za pierwszym razem chcialem ubic ta meszke:D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

No, zarządca też tu nie ma nic do gadania, takie podstawowe opcje jak wycofanie wsparcia na szczęście jeszcze nie wymagają opcji premium :D

@ fajny masz podpis na dole, za pierwszym razem chcialem ubic ta meszke:D
A udało się? :rolleyes:
 

DeletedUser18643

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

A udało się? :rolleyes:
Na szczęście nie.
Rozumiem w agorze jest ta opcja, dobrze wiedzieć:) Zarządca umożliwia odesłanie wojsk bez wchodzenia do agory. Możecie mi powiedzieć, która z opcji premium jest dla was najlepsza i bez niej trudno się gra?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Cóż, samo złoto jest najbardziej przegięte. Mówię oczywiście o skracaniu wszystkiego do woli. Pomocnicy przy tym są zbalansowani. Na pewno ciężko być w topce agresorów bez wykupionego dowódcy, kapitana, bądź jednego i drugiego. Również farma rolniczych jest nużąca, jeśli nie masz kapitana.

Przy większej liczbie miast (20+, ale to kwestia zależna od masochizmu gracza) przydaje się zarządca.
 
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Czy ja nie wiem o jakims tajemniczym pasku z opcjami czy chca wyludzic na monetach od ludzi i tutaj nie ma zadnych opcji
chodzi zapewne o pasek menu zarządcy widoczny u góry na środku, tu możesz zobaczyć jak on wygląda i dowiedzieć się wiecej o opcjach premium: http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Premium#Opcje_premium

Wybaczcie nie kapitan a zarzadca, on dodaje dodatkowe menu na gorze dzieki ktoremu mamy usprawnione opcje
jest coś takiego co nazywa się " Wojska poza miastem" duże ułatwienie jeśli masz dużo wojsk porozsyłane po różnych miastach, nie musisz szukać po miastach ( w Agorze) co gdzie stacjonuje tylko ukazuje Ci się lista jakie wojska gdzie aktualnie są na wsparciu.
 

DeletedUser18643

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Super dziękuję. Panowie mam mało czasu więc zadam jedno pytanie. Ile potrzeba ogni do obstawy powiedzmy 20 statków transportowych by wykorzystać przebicie i by żaden statek transportowy nie uległ zniszczeniu zanim nie dotrze do lądu? Jak to się oblicza?
 
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Proponuję najpierw zapoznać się z tą stroną Wiki, a następnie poeksperymentować w symulatorze. Nie podałeś ile i jakie statki broniłyby portu, więc trudno coś więcej podpowiedzieć.
 

DeletedUser18643

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Ok rozumiem mniej więcej jaka jest zasada, mam mało czasu starcza ledwie na grę. Mogę zapytać jeszcze o to- jak sprawdzić ile jednostek wsparciua stacjonuję u nas w mieście, a ile jest naszych jednostek? I czy jak wyślę komuś wsparcie w jakiej kolejności niszczone są jednostki? Najpierw jendostki miasta które się broni giną? czy też najpierw wsparcie? a może jakiś udział %?
 
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Mogę zapytać jeszcze o to- jak sprawdzić ile jednostek wsparciua stacjonuję u nas w mieście, a ile jest naszych jednostek?
Wejdź w Agorę i tam będziesz mieć podział na Twoje wojska z danego miasta oraz wojska wspierające.
I czy jak wyślę komuś wsparcie w jakiej kolejności niszczone są jednostki? Najpierw jendostki miasta które się broni giną? czy też najpierw wsparcie? a może jakiś udział %?
Wojska bez względu na to, z którego miasta pochodzą, walczą razem i razem są niszczone.
 

DeletedUser18643

Guest
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Panowie, a co uważacie o sytuacji gdy widzę że nadciąga do mnie wsparcie i będzie za 2 h od kolesia którego nie znam, nie jest w sojuszu i nie prosiłem go o pomoc? Czyżby to wsparcie do kolona którego niedługo ktoś zamierza wysłać??
 
Odp: Kierunek rozwoju na początku.

Panowie, a co uważacie o sytuacji gdy widzę że nadciąga do mnie wsparcie i będzie za 2 h od kolesia którego nie znam, nie jest w sojuszu i nie prosiłem go o pomoc? Czyżby to wsparcie do kolona którego niedługo ktoś zamierza wysłać??

Jest na to duże prawdopodobieństwo tyle ,że pewność możesz mieć dopiero gdy już to wsparcie dopłynie albo gdy pojawi się atak (z kolonem)
 
Do góry