Odznaczenia dla Sojuszu

  • Rozpoczynający wątek ElviSS97
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem nowych odznaczeń?

  • Tak!

    Głosy: 47 87,0%
  • Nie!

    Głosy: 4 7,4%
  • Yyy... (nie wiem)

    Głosy: 3 5,6%

  • W sumie głosujących
    54

DeletedUser

Guest
Witam!
Mam propozycję wprowadzenia nowych odznaczeń... dla sojuszy.

Dokładnie tak, chodzi mi o takie odznaczenia, które są przyznawane wszystkim członkom sojuszu wraz z jego osiągnięciami.


Przykładowo:

Odznaczenie:

Władcy Mórz - Twój sojusz awansował do top X na tym oceanie (kontynencie)!

Władcy Świata - Twój sojusz awansował do top X na tym świecie!

Władcy Wysp - Twój sojusz ma już pełną kontrolę nad X wyspami!


Chciałbym by te odznaczenia były na zasadzie... hmm... jak to wytłumaczyć? ;D
Jeśli sojusz X zyskał odznaczenie "Władcy Świata" np. top 1 to kiedy sojusz Y awansuje na top 1 a sojusz X będzie na drugim miejscu to odznaczenie "Władcy Świata" zostaje zabrane dla graczy z sojuszu X a przekazane dla graczy z sojuszu Y.


Na razie tyle.

Myślałem też, by w profilu sojuszu dodać specjalną zakładkę (albo pasek - tak jak w profilu gracza) z odznaczeniami sojuszu.


Jeszcze krótkie wyjaśnienie.
Kiedy sojusz zdobędzie odznaczenie np. "Władcy Mórz" to to odznaczenie dostają wszyscy gracze sojuszu.
Tak samo z innymi odznaczeniami.


Więc?
Co o tym myślicie? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Fajny pomysł,podoba mi się,ale osobny pasek dla sojuszu jak dla gracza?Jak byś mógł to spróbuj przedstawić to graficznie.A na razie jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Fajny pomysł,podoba mi się,ale osobny pasek dla sojuszu jak dla gracza?Jak byś mógł to spróbuj przedstawić to graficznie.A na razie jestem na tak.

Niestety, graficznie tego przedstawić nie mogę bo jestem aktualnie za granicą i nie mam dostępu do moich programów graficznych, ale wyobraź sobie taki normalny profil sojuszu.
Po prawej stronie znajduje się lista członków, po lewej opis (jeśli jest) i powyżej, nad opisem nazwa sojuszu.

Na samym dole jest trochę pustego miejsca. Właśnie tam sobie wyobrażałem ten pasek z odznaczeniami sojuszu.

Ale też nie mówię, że tylko pasek i już. Wcześniej wspomniałem o oddzielnej zakładce. :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na tak, szkoda że nie wprowadzili odznaczeń dla sojuszy wraz z tymi dla graczy.
 
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na tak:)

Nawet dodam rozwinięcie poprzez "blachy"

-Twój sojusz dnia X pokonał najwięcej jednostek jako
-Twój sojusz dnia X pokonał najwięcej jednostek jako obroń
-Twój sojusz dnia X podbił najwięcej miast na świecie itp;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na tak:)

Nawet dodam rozwinięcie poprzez "blachy"

-Twój sojusz dnia X pokonał najwięcej jednostek jako
-Twój sojusz dnia X pokonał najwięcej jednostek jako obroń
-Twój sojusz dnia X podbił najwięcej miast na świecie itp;)

Też o tym myślałem ale nie chciałem robić takiego "buum!" na sam początek. :)
 
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na tak , propozycja bardzo fajna .
Niedawno w odznaczeniach gracza dodano zakładkę globalne ,więc można dodać też "Sojuszowe".
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

ta propozycja nieco urozmaici gre może sojusze będą jeszcze bardziej rywalizować :)
super propozycja jak najbardziej głos na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Tak, będzie można w przyszłości dodać eventy, w których cały sojusz musi się zgrać i może w ten sposób zyskać jakieś unikalne odznaczenie lub mały bonus. :)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na nie. Sojusz to tylko pewna organizacja, która jest teraz, a za chwilę może przestać istnieć. Piszę to z perspektywy kilku lat gry. Pamiętam wielkie sojusze, które odeszły w niebyt. Odznaczenia graczy, to co innego, zawsze zostają przy Tobie. Informacje w statystykach sojuszu są wystarczające i uważam, ze dodawanie kolejnego paska nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na nie. Sojusz to tylko pewna organizacja, która jest teraz, a za chwilę może przestać istnieć. Piszę to z perspektywy kilku lat gry. Pamiętam wielkie sojusze, które odeszły w niebyt. Odznaczenia raczy, to co innego, zawsze zostają przy Tobie. Informacje w statystykach sojuszu są wystarczające i uważam, ze dodawanie kolejnego paska nie ma sensu.

Pamietaj, ze zeby dostac odznaczenie Twoj sojusz musi sie odpowiednio zgrac.
Nie zgrane ze soba sojusze nie czesto beda dostawac odznaczenia.
Wspomniales o rozpadzie sojuszu. Powyzsze odznaczenia pokazuja tylko to co jest aktualnie, wiec jesli ktos odejdzie z sojuszu to odznaczenia sa mu zabierane.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Można by było też dodać analogiczne oznaczenia do "nieustępliwego wojownika" , "heroicznej śmierci" i ewentualnie nieustępliwi kolonizatorzy i nieustępliwi zdobywcy.(x miast założonych i x miast podbitych przez graczy podczas pobytu w danym sojuszu) Świetny pomysł z odznaczeniami dla sojuszu,jestem na tak.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Jestem na tak. Jeśli wprowadzimy odznaczenia dla sojuszu każdy będzie się więcej starać i będzie aktywny.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Odznaczenia dla Sojuszu

Propozycja została zaakceptowana :)
 
Do góry