[Ulepszenie] Odznaczenia w czasie cudów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22990
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodanie nowych odznaczeń w czasie ery cudów

  • Za

    Głosy: 12 54,5%
  • Przeciw

    Głosy: 4 18,2%
  • obojętnie

    Głosy: 6 27,3%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser22990

Guest
Era cudów to specjalny czas w grze podczas którego boby które przeżyły wychodzą z ukrycia i wraz z pozostałymi graczami rozpoczynają budowę cudów.

Propozycja jest dosyć prosta

Otóż proponuję dodać odznaczenia za wysyłanie surowców oraz za przyśpieszanie cudów w czasie ery cudów.

nie jestem dobry w wycenianiu więc podsuwam samą ideę czegoś takiego.

Same odznaczenia wybudowania maksymalnych poziomów cudów świadczy tylko o tym że ktoś był w sojuszu który tego dokonał, z kolei takie odznaczenia pokazywałyby wkład danego gracza i jego zaangażowanie podczas ery cudów.
 

DeletedUser22713

Guest
Zasadnicze pytanie : po co?
Nie widzę w tym sensu.
dodaj ankietę
 

DeletedUser22990

Guest
Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Same odznaczenia wybudowania maksymalnych poziomów cudów świadczy tylko o tym że ktoś był w sojuszu który tego dokonał, z kolei takie odznaczenia pokazywałyby wkład danego gracza i jego zaangażowanie podczas ery cudów.

tutaj jest odpowiedź.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Odznaczenia większego sensu nie mają, ale może kogoś te blaszki rajcują...także może coś w tym jest. Sam jednak pozostanę przy "obojętne".

Z drugiej strony, to jak dla mnie lepiej byłoby wprowadzić w sojuszu informację dla założycieli, ile posłała surki/dokonała skróceń każda osoba z sojuszu...założyciele mieliby wgląd w zaangażowanie poszczególnych graczy podczas EC i mogliby takich graczy stosownie nagrodzić. A może i niektórych by to jakoś bardziej zmotywowało do słania...z tego co wiem, to chyba coś na wzór tego pomysłu chyba nawet już tutaj padło, ale nie pamiętam, co się z tym stało.
 

DeletedUser22990

Guest
Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Z drugiej strony, to jak dla mnie lepiej byłoby wprowadzić w sojuszu informację dla założycieli, ile posłała surki/dokonała skróceń każda osoba z sojuszu...założyciele mieliby wgląd w zaangażowanie poszczególnych graczy podczas EC i mogliby takich graczy stosownie nagrodzić. A może i niektórych by to jakoś bardziej zmotywowało do słania...z tego co wiem, to chyba coś na wzór tego pomysłu chyba nawet już tutaj padło, ale nie pamiętam, co się z tym stało.

Interesujący pomysł, ale dalej wszystko zostałoby w sojuszu i nie wnosiłoby nic w kolejne światy
 
Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Głos na nie, zamiast dodawać coś nowego do ery cudów, to wolę poczekać na nowe rozwiązanie zakończenia, które było planowane juz dawno:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Jestem za.

Czy EC się zmieni i kiedy to nic nie wiadomo. Zmiany miały być dawno, ale ciągle są odkładane.
Więc takie odznaczenia mogłyby się przydać. To by na pewno zmobilizowało wysyłających,
a osoby decyzyjne w soju, wiedziałyby kto realnie pomaga, a kto nie.

Wprawdzie DIO miał jakąś taką funkcjonalność do liczenia ile surki się wysłało,
może i ja nie umiem jej obsługiwać, ale jakoś mi nie działała.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Odznaczenia w czasie cudów

DIO posiada funkcję do liczenia. Jak ostatnio "cudowałem" na Sparcie, to wszystko działało...ale później było sporo problemów z tym skryptem i może faktycznie aktualnie nie działa.
Tam jednak zliczane były tylko surki wysyłane z danego komputera...jak ktoś w pracy korzystał z innego, albo część surki słał z apki, to nie była ona wliczana do ogólnego rozrachunku.

A ja chciałem, aby całość tej surki była liczona...a same odznaczenia są jak dla mnie niepotrzebne:)
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Ale w tej propozycji chodzi żeby pochwalić się na następnych światach ile to ja wysłałem surki... dlatego nie wydaje mi się to zbyt istotne
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Dlatego też, pisząc na samym początku o tej propozycji, stwierdziłem podobnie:) Dla mnie nie są one zbyt istotne, ale w ankiecie zaznaczyłem "obojętnie"...mnie one ani ziębią, ani grzeją:)
 

DeletedUser26723

Guest
Odp: Re: Odp: Odznaczenia w czasie cudów

Ale w tej propozycji chodzi żeby pochwalić się na następnych światach ile to ja wysłałem surki... dlatego nie wydaje mi się to zbyt istotne

Tu chodzi o to, by móc pochwalić się zarówno na danym serwerze - informacja dla przywódcow sojuszu kto działa, a kto się obija i kogo należy zmotywować, a także na kolejnych serwerach - także informacja dla potencjalnych przywódców sojuszu szukających nowych graczy, że dana osoba siedziała i dokonywała dość żmudnej pracy jaką jest słanie surowców z +50 miast ;)

Jak dla mnie byłoby to odznaczenie cenniejsze niż zdecydowana większość innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry