1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy moderatora forum. Jeżeli lubisz wypowiadać się na każdy temat, dbać o przestrzeganie zasad i chcesz dołączyć do niemal dwudziestoosobowego zespołu, który łączy pasja do Grepolis, zgłoś się!

Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Shannqą.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Odznaczenia za jednostki mityczne Artemidy

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika Dropsy, 6. Lut 2017.

Poleć tę stronę

?

Czy powinno się wprowadzić brakujące odznaczenia?

1. Oczywiscie, że tak

7 głos(ów)
    87,5%
  2. Z niewyjaśnionych przyczyn,nie

1 głos(ów)
    12,5%
  3. Obojętnie,nie przejmuję się blaszkami

0 głos(ów)
    0,0%
  1. Dropsy

Dropsy

Docenione treści:
    3
    Witam,

nie za bardzo wiedziałem czy wstawić to jako pytanie,propozycję a może zgłoszenie błędu,bo sprawa jest dość instynktowna,więc postanowiłem wrzucić tutaj bo zakładam że tu jest największy ruch :p

Przeglądałem sobie dzisiaj odznaczenia za rekrutację poszczególnych rodzajów mityków i zobaczyłem że mam wszystko na maksa poza centaurami... ale chwila,chwila coś tu się nie zgadza,przecież nie zrobiłem żadnego dzika na tym świecie.Jak się okazuje zarówno kalidońskie dziki,jak i gryfy nie są ujęte w nabijaniu blaszek.Tyczy się to ich rekrutacji,jak i innych rodzajów,takich jak liczba pokonanych jednostek.Toteż moją propozycją jest po prostu wprowadzenie tychże blaszek,które tam być powinny,nic zaskakującego.

Jeżeli nie jest to zwykłe przeoczenie,to rozumiem że może być to jakaś forma "równouprawnienia" serwerów,ponieważ z tego co wiem to Artemidy nie było na każdym świecie,tak więc żeby nikt nie czuł się potraktowany bezlitośnie jako gracz drugiej kategorii,któremu nie pozwolono nabić 400 greposcore , są tylko jednostki tych bóstw które urzędują na każdym serwerze.Ale na dłuższą metę to bez sensu,bo świat może być bez bohaterów,a odznaczeń za herosów jest całkiem sporo :p

Zapraszam do dyskusji,jeżeli jest w ogóle nad czym.
    Pozdrawiam

2. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    259
    Zgadza się, brak odznak spowodowany jest tym, że Artemidy nie ma na wszystkich światach. Dlatego też w wydarzeniach nie można zdobyć gryfów oraz dzików kalidońskich. Pytałam o to niedawno projektantów gry i aktualnie jedyną możliwością zrealizowania twojej propozycji byłoby dodanie Artemidy do światów, na których jej nie ma (w naszej wersji językowej jest to tylko Hiperborea, pozostałe serwery są już zamknięte). Co o tym sądzicie?

3. Dropsy

Dropsy

Docenione treści:
    3
    Na Hiperborei nie gram,więc nie wiem jakby to miało wpłynąć na sytuację na świecie.Tam okupacji nie ma więc gryfy pewnie by nie namieszały za bardzo,i ogólnie wydaje mi się że nie wywołałoby to większych zmian.Ale niemniej jednak ta cała sytuacja jest zwyczajnie dziwna,Artemida jest traktowana po macoszemu a tak właściwie nie ma ku temu powodów.Na nowych światach nie da się zdobyć odznaczeń za stare eventy,a jakoś blaszki wciąż są w grze,tak więc logiczne wydaje mi się że jeżeli można za jakąś akcję dostać osiągnięcie to powinno ono się tam znajdywać,analogicznie do osiągnięć od innych bogów.

Rozumiem że z eventów gryfy nie lecą i to ciężko by zmienić,bo trzeba by albo wprowadzić nowy składnik albo przemianować jakąś receptę na mityki Artemidy,co już stwarza lekkie zamieszanie i wymagałoby trochę zaangażowania, natomiast dodanie kilku zwykłych osiągnięć raczej nie przewróci świata do góry nogami i też nie trzeba się nad tym specjalnie napocić żeby umieścić to w grze.

Big Kamil lubi to.
  4. pich

pich

Docenione treści:
    73
    Nie, a przyczyny wbrew ujeciu w ankiecie sa bardzo klarowne, nie potrzebujemy dodatkowego zlomu, absolutn ie niczemu to nie sluzy poza czestsza koniecznoscia kasowania historii konta czyli swoich danych z serwera i rejestrowaniu sie na nowo, by ten badziew za duzo o grze przeciwnikowi nie mowil.

5. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    277
    Zawsze można wejść w swój profil i przenieść wszystkie odznaki, na kupkę widocznych tylko dla Ciebie...choć nie powiem, męczące to strasznie jak trzeba wszystko po kolei przenosić, sztuka po sztuce.

Big Kamil lubi to.
  6. Dropsy

Dropsy

Docenione treści:
    3
    Nie wiem czy wiecie ale istnieje opcja w grze ,taka jak:
    Klikacie raz i zapominacie na dobre.

A czy odznaczenia to złom? Ja je lubię, Ty możesz nie lubić i debata czy powinny być one w grze to nie temat tej dyskusji.Tutaj chodzi o to,że skoro są częścią grepolis to nie powinny być wybrakowane,a już z pewnością nie celowo.

Big Kamil lubi to.
  7. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    277
    Jest, jest:) Ja jednak zawsze zapominam o tym na początku serwera i potem przenoszę sobie sam...

Big Kamil lubi to.
  8. pich

pich

Docenione treści:
    73
    A jak zrobic, zeby nie widac bylo tego calego grepolis score czy jak to sie nazywa.
    Po kasacji konta i ponownej rejestracji mam na szczescie wyzerowane, ale nie zauwazylem opcji, zeby to ukryc.
    A to smieszne znaczki, coz mnie jedynie irytuja, szczegolnie ostatnio, gdy co 10 minut spada jaqkies gowniane odzanczenie sam nie wiem za co.
    Najprzyjemniejsza bylaby opcja - rezygnuje z odznaczen, ale nie takiej nie ma i trzeba to jakos zniesc.
    Przy tym nastaswieniu, pominiece jakichkollwiek zaslug typu wyprodukowales sobie swiniaka od Artemidy to zrzadzenie losu.

Ostatnio edytowane: 8. Lut 2017
  9. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    277
    Nie da się tego pozbyć...