[Wyjaśnione] Odznaczenia za wygranie świata - korony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29176
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29176

Guest
Witajcie. Mam pytanie, ponieważ po ostatniej aktualizacji nie ma już możliwości sprawdzenia (po najechaniu kursorem) rodzaju korony w profilu gracza, jakie korony dostaje się odpowiednio za wygranie świata x razy?

Wiem że korona złota jest od 0 - 2 wygranych światów
korona platynowa minimum 3 razy do chyba 6
korona boska od 7 wygranych światów i więcej

Mogę się mylić niestety bo widziałem jeszcze jeden rodzaj korony. Szukałem odpowiedzi na swoje pytanie, ale nigdzie nie mogłem znaleźć. Jeśli oślepłem to proszę o uzdrowienie, a jeśli faktycznie nikt wcześniej o tym nie wspominał to o wyjaśnienie :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
W ogłoszeniu o aktualizacji do wersji 2.157 można znaleźć garść informacji na ten temat - https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/aktualizacja-do-wersji-2-157.28553/
Czytamy tam między innymi:

Dodaliśmy korony, które można zdobyć za budowę 7 cudów świata na więcej niż jednym świecie.
  • Do tej pory możliwe było otrzymanie odznaczeń za zostanie przywódcą świata na kilku serwerach, jednak w profilu wyświetlała się tylko jedna korona. Mamy dla Was dobre wieści - stworzyliśmy 4 różne korony (złota, platynowa, diamentowa i boska), którymi będziecie mogli się pochwalić i udowodnić, że rzeczywiście jesteście mistrzami świata!
  • Zmieniliśmy sposób wyświetlania koron w profilu. Po zbudowaniu cudów na 1/3/5/7 światach wyświetli się odpowiednia grafika korony
 

DeletedUser29176

Guest
Dzięki wielkie!
smiley_emoticons_grin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry