Odznaczenia

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
super że zostały wprowadzone,tylko czy mógłby ktoś powiedzieć jakie są oznaczenia?;)
bo narazie mam rabusia na theta tylko:cool:
 

DeletedUser

Guest
jak zdobędziesz jakieś to Ci wysoczy powiadomienie,takie jak np zbudujesz świątynie czy statek kolonizacyjny. a podgląd odznaczeń masz jak klikniesz na swój nick:)
 

DeletedUser

Guest
Mogli by pokazac te odznaczenia. Bysmy wiedzielie co robic by miec je :D
 

DeletedUser

Guest
przydałby się faktycznie podgląd wszystkich odznaczeń tak jak na plemionach żeby wiedzieć jakie są kolejne i w jakim kierunku się rozwijać aby je zdobyć
 

DeletedUser

Guest
raczej dali by wyłączyć całkowicie ich widoczność

@Robin65
Ustawienia -> Ustawienia gracza -> Odznaczenia widoczne dla: -> "Tylko dla mnie" -> Zapisz


A znając naszą administracje wykaz odznaczeń pojawi się już niebawem na wiki, cierpliwości :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ustawienia -> Ustawienia gracza -> Odznaczenia widoczne dla: -> "Nikogo" -> Zapisz

O takie coś mi chodziło :)
 

DeletedUser

Guest
Kolejna zbędna opcja, zrobiona z myślą o najmłodszych :p na takiej samej zasadzie jak się kiedyś pokemony zbierało :eek: ta gra powoli zmierza w strony naszych klas i fejsbuka :D
 

DeletedUser

Guest
no właśnie a po co te odznaczenia i coś to daje jakieś bonusy?
czy tylko tak żeby były?
 

DeletedUser

Guest
A Ja tam lubię achievementy i uważam że to fajny pomysł, jakieś urozmaicenie będzie :)
 

DeletedUser5

Guest
@Robin65
Ustawienia -> Ustawienia gracza -> Odznaczenia widoczne dla: -> "Tylko dla mnie" -> Zapisz


A znając naszą administracje wykaz odznaczeń pojawi się już niebawem na wiki, cierpliwości :)

Jak na razie mamy już większość grafik i pracujemy nad polskimi opisami. Jeśli posiadacie jakieś odznaczenia, których opisu nie ma w Wiki, możecie je sami dodać w tym artykule. Wystarczy kliknąć na edytuj, znaleźć obrazek i dopisać opis tak, jak np. w przypadku Rabusia. Jeśli komuś nie chce się w tym babrać, może po prostu przesłać mi informacje w PW na forum ;) Będę wdzięczna za wszelką pomoc! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"nieustepliwy wojownik" - pokonales juz 250 wrogich jednostek...
No nie wierze... ja rozumiem ze to ile surki zrabowalem od poczatku gry jest raczej niepoliczalne wiec liczy od zera ale ile kto ma PW to jest w rankingach i system nie powinien walic takich krzaczkow.
 

DeletedUser

Guest
Legendarna armia - zrekrutowałeś 5 jednostek mitycznych
Rabuś - zdobyłeś już 50000 surowców
Handlarz - wymieniłeś z wioskami już 20000 surowców
Pomoc boska - już 10 razy skorzystałeś z Boskich Sił
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy mi się wydaje, że wszystko jest naliczane od dzisiaj? Nie mam nawet odznaczenia, że zabiłem 250 wrogich jednostek gdzie już mam 7k pkt. off.
 
Do góry