Odznaczenia

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja mam jeszcze takie jedno pytanko...
Czy tylko nasza wiki próbuje skompletować opis odznaczeń ?
 

DeletedUser

Guest
Handlarz..

chyba w oznaczeniu handlarza jest coś lekko ie gramatycznie:
"Wymienileś z wioskami 20.000 już surowców!"

I dlaczego dostajemy odznaczenie za nieudane misje szpiegowskie??
To taki powód do dumy. Chyba za wykrycie szpiegów powinno się nagradzać a nie za to że jesteśmy na tyle ciency że nas demaskują... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tragedia

Specjalnie się zalogowałem na forum, żeby wyrazić opinię o odznaczeniach. Tak idiotycznie zrobionych odznaczeń to już w swoim 34 letnim życiu nie widziałem, a jestem z tzw "mundurowych" Odznaczenia powinny się wyraźnie różnić a nie muszę się wpatrywać jak w obrazki w stylu poznaj 5 różnic. Nie lepiej byłoby zrobić nawet np kolory, brąz, srebro i złoto a tak to wkurza mnie nawet ich obecność na moim profilu, żenada !!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Tego też nie macie opisanego
 

DeletedUser

Guest
"Straciłeś już 100 jednostek bez walki!" a to jest ciekawe ;) bez walki :)

Aha, pewnie chodzi tu o Gniew Zeusa i Sztorm na morzu ale nie jestem pewien ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Straciłeś już 100 jednostek bez walki!" a to jest ciekawe ;) bez walki :)

Aha, pewnie chodzi tu o Gniew Zeusa i Sztorm na morzu ale nie jestem pewien ;p

Może też chodzi o atak w którym nie ma ogniowych a obrońca je posiada wtedy też nie ma walki jest tylko topienie.....
 

DeletedUser

Guest
Specjalnie się zalogowałem na forum, żeby wyrazić opinię o odznaczeniach. Tak idiotycznie zrobionych odznaczeń to już w swoim 34 letnim życiu nie widziałem, a jestem z tzw "mundurowych" Odznaczenia powinny się wyraźnie różnić a nie muszę się wpatrywać jak w obrazki w stylu poznaj 5 różnic. Nie lepiej byłoby zrobić nawet np kolory, brąz, srebro i złoto a tak to wkurza mnie nawet ich obecność na moim profilu, żenada !!!!!!!!

w kazdej chwili mozesz wylaczyc "widzenie" ich:

ustawienia>ustawienia gracza> "Odznaczenia widoczne dla:Tylko dla mnie"
 

DeletedUser

Guest
"Straciłeś już 100 jednostek bez walki!" a to jest ciekawe ;) bez walki :)

Aha, pewnie chodzi tu o Gniew Zeusa i Sztorm na morzu ale nie jestem pewien ;p

Chodzi o jednostki które przepadły bez żadnej walki.
Na przykład te które zginęły "pod gruzami" rozpadających się szarych miast, lub jak u kolegi (w tym przypadku), w czasie przekazywania miasta innemu graczowi, kiedy jego jednostki były podczas okupacji jego miasta w innym mieście, a w chwil jej zakończenia zostały "zlikwidowane".
Mam nadziej ze wyraziłem się jasno i zrozumiale. :)
 

DeletedUser

Guest
A więc:

Proponuję przenieść temat na bardziej odpowiedni dział (np. dyskusje)

Co do samych odznaczeń, zarejstrowałem się na forum ze względu właśnie na nie.Zastanawia mnie czy ktoś z naszego polskiego team'u patrzy na takie rzeczy od strony negatywnej ?? Nic tylko patrzeć jak w grepolis wykształci się grupa pseudospołeczna "Achievement Whore" tacy gracze będą zakładali swoje sojusze nie angażując się bezpośrednio w rozrywkę bo ich głównym zajęciem będzie zdobywanie jak największej ilości odznaczeń. I niby nie jest nic w tym złego gdyby nie fakt że tacy osobnicy palący się np. do zdobycia orderu za najlepszego farmera dnia walili by jak leci, to jest:
1. Masowo procarze w ilości 30-40
2. Coś koło 500 takich masowo wysyłani na okoliczne wioski i w ciągu godziny dokonać można ponad 70-80 zjazdów bez straty wojska.
3. A co jeżeli taki osobnik ma w pracy komputer i grepolis na pasku ? 500-800 zjazdów bez szczegolnego wysilania się dziennie.

Co za tym idzie szanująct się gracz nie będzie miał szans na zdobycie takiego orderu bez specjalnego marnowania czasu;/.

To tyle odemnie...
 

DeletedUser

Guest
@nari

Albo żadnych nie otrzymałeś, albo serwer jeszcze się nie zaktualizował.
 

DeletedUser

Guest
abuk, mi tam nie zależy na tych odznakach , mi to obojętne czy je będe mieć czy też nie.. mnie one nie kręcą, gram tak jak tych odznak by nie było , a nie powiem mam dość dużo już tych odznak ;p nimi tylko można szpanować w sojuszu, gdyż praktycznie nikt nie pokazuje tych odznak po za sojem.. (ja nawet sojuszowi nie pokazuję) :p więc niech sobie zdobywają jacyś nałogowcy tą odznakę ona i tak przecież nic nie da ;p
 

DeletedUser

Guest
most_towns_conquered_of_the_day.png


Dnia XX podbiłeś najwięcej miast na tym świecie!

tego nie ma....
 

DeletedUser

Guest
Mam, bo wyskakiwało, że zdobyłam, ale nic nie widzę od... dłuższego czasu. xD
 
Do góry