[Naprawiony] Odznaczenia

  • Rozpoczynający wątek sempol
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy można nazwać to błędem w grze, czy też taki był zamiar twórców gry, ale mając kilka jednakowych odznaczeń (agresor, obrońca, zdobywca dnia) nie widać ich w profilu gracza, widoczne jest tylko jedno, z jedną datą. Na starej wersji były wyświetlane wszystkie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia

Po jednej z poprzednich aktualizacji zostało to zmienione i w obecnej formie pokazywane są tylko najświeższe odznaczenia.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Odznaczenia

Fajnie, najbardziej wartościowe odznaczenia nam pozabierali:/

To tylko powiem, że na samym odznaczeniu jest inna data niż w opisie wyświetlanym po najechaniu na nie.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Odznaczenia

W jakim sensie inna?
Czy możesz dołączyć screena z obydwoma datami?
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Odznaczenia



Być może na odznaczeniu jest data przyznania odznaki, a w opisie data, w której coś tam osiągneliśmy, ale to w sumie było by trochę głupie.
 
Odp: Odznaczenia

Jeśli dobrze pamiętam, to zawsze to tak było z tym przesunięciem jednodniowym.
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale odznaczenia pojawiały się w profilu chronologicznie - te, które otrzymaliśmy na początku były jako pierwsze, a te które otrzymaliśmy jako ostatnie były na końcu. Teraz te odznaczenia agresor/obrońca/zdobywca dnia są ułożone według daty pierwszego otrzymania danej odznaki a umieszczona data dotyczy ostatniego razu. W sumie jak dla mnie to nawet i lepiej, bo pierwszy raz jest chyba ważniejszy niż któryś tam z kolei :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia

bezsensu miałem 8 agresorów, a teraz 1 i już niema po co zdobywać następnego bo i po co :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaczenia

W sumie jak dla mnie to nawet i lepiej, bo pierwszy raz jest chyba ważniejszy niż któryś tam z kolei :p
dla osób, które cieszyły się na takie odznaki i stanowily one bardzo istotny dodatek do tego co działo się w grze, to chyba nie było wazne czy pierwszy raz czy dziesiąty, ważne bylo że dziesięć razy :)
a teraz tym sie nie mogą pochwalić
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Odznaczenia

Obydwa problemy zgłoszone w tym temacie zostały już naprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry