Odznaki Sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6946
  • Data rozpoczęcia

Co byście powiedzieli na odznaki dla sojuszu ?

  • TAK

    Głosy: 30 93,8%
  • NIE

    Głosy: 2 6,3%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser6946

Guest
Co byście powiedzieli na żeby każdy sojusz dostawał odznaki tak jak gracz ?

np. W dniu 23.12.11 sojusz Mrówki pokonał najwięcej jednostek na tym świecie.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem pomysł nie jest głupi. Skoro prowadzone są statystyki dotyczące graczy to dlaczego by nie spróbować tego samego z sojuszami.
Jestem na tak.

pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Również jestem na tak, pomysł nie jest zły i nie widzę problemów związanych z odznaczeniami dla sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Warto by było coś takiego wprowadzić,
fajnie by było gdyby odznaki sojuszu były wświetlane podobnie jak te graczy w sensie:
a)widoczne tylko dla graczy z sojuszu
b)widoczne dla graczy z sojuszu oraz graczy z sojuszy z którymi dany sojusz ma pakt
c)widoczne dla wszystkich
 

DeletedUser

Guest
jeśli mnie pamięć nie myli takowa propozycja była albo podobna ale nie chce mi się szukać.
A co do propozycji ani nie pomaga ani nie przeszkadza może być..
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem pomysł nie jest zły, lecz można by było od razu określić jakie odznaczenia byłyby dla sojuszu, bo tylko takie jak:

- tego i tego dnia sojusz pokonał najwięcej jednostek na tym świecie
- tego i tego dnia sojusz podbił najwięcej miast na danym oceanie

To troszkę mało ;]
Ale głosuję na tak, ponieważ to ułatwiałoby graczom dochodzenie do sojuszy, bo większość graczy idzie do sojuszy które maja graczy z dużą ilością pkt lub sojuszy które mają ogólnie dużo pkt (nawet masówek) :D

A to często bywa błędem ;D na Dzecie prawie zawsze :)
Bo skoro sojusz FENIX TEAM nie może pokonać sojuszu w którym jestem ja, to jak widać punkty i silne militaria nie dają im za wiele skoro mózgu nie używają :d

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Wielu graczy nie lubi chwalić się swoimi odznaczeniami. W przypadku całego sojuszu trudno byłoby powiedzieć czy każdy z jego członków chce aby w jego profilu widniały tego typu odznaczenia. Jeżeli chodzi o profil sojusz, ponownie część jego członków mogłaby być przeciwna a opcję zmiany posiadaliby tylko członkowie z uprawnieniami przynajmniej lidera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry