Offtopic czyli rozmowy o spamie i nie tylko.

  • Rozpoczynający wątek Sebizzz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
no, a nawet jedyny w nieswoim rodzaju (dziwny jakiś ostatnio jesteś ;))
 

DeletedUser

Guest
nie mam czasu a wy tu robicie totalny chaos. A modki ucichły prawie całkiem. Trochę zasad pomaga a nie przeszkadza, ale dla ludzi zasad zawsze za wiele ;)
 

DeletedUser

Guest
107

Ja na złość Sebie ;p
faktycznie się...zmienił... o_O

niezły temat wzbudziłem*
wcale nie trzeba głębokiego dekoldu, gdy dziewczyna ma bujne walory...a w tym przypadku <opisanym przeze mnie> tak jest, a się dziewczyna naprężyła...przeciąganie się nigdy nie było tak sexowne... ;]
powab dziewczyn to ważna rzecz, może podkoloryzować i urozmaicić szkolne życie znudzonych chłopaków... ^^
a u nas...ładnych dziewczyn pod dostatkiem...ba!
Piękne też są ;p
7 chłopaków i 29 dziewczyn...hehe... 4 dziewczyny na 1 chłopaka ;p
my to mamy klasowe życie hahaha... =D
 

DeletedUser

Guest
Ja na złość Sebie ;p
faktycznie się...zmienił... o_O

niezły temat wzbudziłem*
wcale nie trzeba głębokiego dekoldu, gdy dziewczyna ma bujne walory...a w tym przypadku <opisanym przeze mnie> tak jest, a się dziewczyna naprężyła...przeciąganie się nigdy nie było tak sexowne... ;]
powab dziewczyn to ważna rzecz, może podkoloryzować i urozmaicić szkolne życie znudzonych chłopaków... ^^
a u nas...ładnych dziewczyn pod dostatkiem...ba!
Piękne też są ;p
7 chłopaków i 29 dziewczyn...hehe... 4 dziewczyny na 1 chłopaka ;p
my to mamy klasowe życie hahaha... =D

Nie zmieniłem się tylko nie lubię bałaganu i chaosu(to wy się zmieniliście i zaczęliście pisać bez sensu dla pisania).
Ehh znajdź sobie tą jedną jedyną a nie szukasz nie wiem czego, chwilowego zadowolenia? ;)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

116. dobra nie dokuczajcie już mu bo mi smutno się robi ;[
 

DeletedUser5408

Guest
to trudno, ale to nie o dokuczanie chodzi, tylko że mu się nic nie podoba
 

DeletedUser5408

Guest
a wiesz, że liczenie w tym temacie było właśnie na złość Sebie? A Ty dalej liczysz:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry