Ogólny chat

  • Rozpoczynający wątek DaroKaczm
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie by powstał Chat dla wszystkich graczy?

  • Tak- czasem lepiej poklikać z innymi osobami niż z sojuszu

    Głosy: 7 41,2%
  • Nie - proszę o uzasadnienie

    Głosy: 9 52,9%
  • Nie mam zdania (nie znam sie:>)

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Grałem kiedyś w grę **** ** no i tam był ogólny czat (dla wszystkich graczy, którzy mają ochotę często popisać o wszystkim innym ale nie o "grepolis" choć są specjalne zakładki od tego), codziennie cały czas tam ludzie pisali, były zakładki ogólny/ pomoc/ tu może być np raporty z bitew / rekrutacja (zaproszenia do sojuszów) brakuje mi tutaj tego czatu:) Na każdy świat powinien przypadać czat osobno. najlepiej gdyby wejście do czatu znajdowało się pod czatem z sojuszu. piszcie co wy o tym myślicie, tylko nie komentujcie tego zbyt ostro^^

mniej więcej tak to wygląda screen z dziś:>
http://www.iv.pl/images/46624237867509379304.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. ankieta
2. czat jest. dla sojuszników.
3. dopracuj pomysł bo samymi ogólnikami rzucasz:)
 

DeletedUser

Guest
Dziś dołączyłem:> bardzo rozbudowane to forum, co mogłem to skorygowałem:>
 

DeletedUser

Guest
rozumiem że chodzi o czat dla całego świata? nie wiem czy propozycja się nie pojawiła (możliwe, że tylko w komentarzach do innej propozycji)

w obecnej formie ludzie by taki czat znienawidzili:) graczy na danym świecie jest tysiące... licząc że kilkudziesięciu-kilkuset graczy będzie się co chwila tam pojawiać i znikać to największym spamem będą wiadomości typu "... opuścił czat", "... wszedł na czat"

na chwilę obecna - jestem przeciw.
 

DeletedUser

Guest
poza tym- jest IRC grepolis, tam też można sobie pogadać... co prawda jest dla całego grepo, ale można założyć dla 1 świata pod inną domeną...
 

DeletedUser

Guest
rozumiem że chodzi o czat dla całego świata? nie wiem czy propozycja się nie pojawiła (możliwe, że tylko w komentarzach do innej propozycji)

w obecnej formie ludzie by taki czat znienawidzili:) graczy na danym świecie jest tysiące... licząc że kilkudziesięciu-kilkuset graczy będzie się co chwila tam pojawiać i znikać to największym spamem będą wiadomości typu "... opuścił czat", "... wszedł na czat"

na chwilę obecna - jestem przeciw.


napisałem czat dla wszystkich graczy, to chyba jasne że dla graczy grepolis... bez komentarza
 

DeletedUser

Guest
no to jeśli dla wszystkich graczy to jeszcze większy byłby bałagan...

jest obecnie 8 światów, któryś z graczy wróży że niebawem pojawi się następny (będzie 9). za pare miesięcy będzie 10, 11, 12...
jak tak zebrać po kilkudziesięciu-kilkuset graczy z każdego swiata na jeden czat, to nie przejdzie...
 

DeletedUser

Guest
no to jeśli dla wszystkich graczy to jeszcze większy byłby bałagan...

jest obecnie 8 światów, któryś z graczy wróży że niebawem pojawi się następny (będzie 9). za pare miesięcy będzie 10, 11, 12...
jak tak zebrać po kilkudziesięciu-kilkuset graczy z każdego swiata na jeden czat, to nie przejdzie...

fakt tutaj jest mój błąd ponieważ to jest osobno na każdy serwer czy tak jak tutaj świat... i nie ma bałaganu... zależy od adminów do tego przydzielonych...
 

DeletedUser

Guest
chodzi mi o inny bałagan. nie wiem ile grasz i czy korzystałeś już z czatu. w obecnej formie zostawia on sporo niepotrzebnych informacji o tym że ktoś wszedł lub opuścił czat - na cały serwer byłoby to kilkaset takich informacji więcej a na całą grę - lepiej nie myśleć...

co do zakładek dla czatu jaki proponujesz:
od pomocy są sojusznicy i sprzymierzeńcy (jest forum sojuszu i fora dzielone z innymi sojuszami)
raporty z bitew - j.w. (forum dzielone, forum sojuszu)
rekrutacja - chcesz zareklamować sojusz, zapraszam do działu Światy

ogólnie więc to co proponujesz zawierają fora w grze i forum gry.
 

DeletedUser5627

Guest
Szczerze jestem na nie a dlaczego:

1. Jest czat dla członków sojuszy nie wiem jakie są statystyki korzystania z tego ale widzę w moim sojuszu i wynoszą one 1-2%, a więc nie sądzę aby były większe na całym świecie
2. IRC jest w grepolis kto korzysta - mało osób, nie wiem czy większość w ogóle wie ze coś takiego istnieje

Czy taki czat jest potrzebny ja uważam ze nie a jakie jest zdanie innych nie wiem
 

DeletedUser6456

Guest
mysle ze taki czat bylby dobra sprawa np czat tylko dla czlonkow gildii nie musi byc ogolny w ten sposob gra i komunikacja bylaby szybsza bo na razie czat jest dostepny dla osob z kontem premium tak wiec fajny by byl tak jak juz pisalem zeby sojusze mialy w opcjach nie tylko forum ale i wlasny czat pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
czat dobry pomysł ale tylko dla polaków

A kto inny niż Polacy grają na Polskich serwerach?
Może znajdzie się paru obcokrajowców ale jak już to się nie będą udzielać na czatach.

To co napisał kurczak o tym wchodzeniu i wychodzeniu to idzie to usunąć :)

Ale mimo wszystko jestem na nie, jest od tego IRC :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry