Ogame

  • Rozpoczynający wątek Iwan V Groźny
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Też bardzo fajna gierka podobna do Grepolis tylko że osadzona w bardzo dalekiej przyszłości... Oczywiście masz tam tez flotę, fajne są obronne jednostki (np. działo Gaussa) oraz badania :D Tylko tam jest kilka lvl. badań, ale gra przyzwoita, nawet dorównuje Grepolis! :eek:


Polecam i pozdro, Iwan V Groźny.
 

DeletedUser

Guest
Ta gra jest bez sensu bo znajdujesz sie koło kolesia co ma mln pkt i cię atakuje przejmuje planetę i tak w kółko nigdy mi się dłużej nie udało pograć bo co chwila ktoś mnie atakuje i zabiera planetę.
Nie lubię tej gry.
 

DeletedUser

Guest
Ta gra jest bez sensu bo znajdujesz sie koło kolesia co ma mln pkt i cię atakuje przejmuje planetę i tak w kółko nigdy mi się dłużej nie udało pograć bo co chwila ktoś mnie atakuje i zabiera planetę.
Nie lubię tej gry.


Widać, że nigdy nie grałeś w ogame, nie ma tam takiego czegoś jak przejmowanie, zabieranie planet xD... co najwyżej mogą Cie farmić i złomować.
 

DeletedUser

Guest
Gra jest ok, dużo zabawy jest przy niej. Jednym słowem wiele się dzieje :)
 

DeletedUser

Guest
Dobra gra ale jej czasy mineły przynajmiej jak dla mnie najwyżej tam osiągłem top 100 i kilka st. ale gra stała sie strasznie zwałowana dla graczy którzy inwestuja real szmal. a ja niemam zamiaru płacić za tego typu sprawy.

Ogólnie straszny zjadacz czasu i spore uzależnienie (dla flociarzy bunkry to raczej ekonomisci ktorzy niemuszą tyle poświecać grze ale i mniejsza frajda :D )

Jak ktoś ma sporo wonego czasu i $ to polecam i radze zacząć badz poczekać na nowe universum.
 

DeletedUser10248

Guest
przyznam ze czas świetności tej gry już dawno minął ale nie zgodze sie co do tego że bez kasy nie ma gry nie inwestuje w swoje konto pieniędzy a mimo to jestem na 72 miejscu na uni12 grałem na różnych nowych serwach i osiągałem bardzo wysokie pozycje bez ładowania pieniędzy w tą gre...

No i nie ma czegoś takiego jak przejmowanie planet, planeta którą stworzysz w wolnym miejscu jest twoja do puki jej nie wykasujesz niszczyć można tylko księżyc co często lubie robić :)

Zapraszam na uni12 chętnie służe radą i pomocą ;)
 
Do góry