Ogracznienie graczy w sojuszu

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Na wstępie piszę, ze mogę czasem mylić sojusz z miastem. Wiecie dlaczego :D

Tak więc przejdźmy do rzeczy. Proponuję wprowadzić limit graczy w sojuszu.
W jaki sposób to zrobić? Dodać do sojuszu zakładkę: agora. Poziom agory wyznaczał by ilość możliwych członków.

Agora miała by 10 poziomów:
Poziom 1- 10 członków sojuszu
2- 15
3- 20
4- 25
5- 30
6- 40
7- 45
8- 50
9- 60
10- 70

Każdy poziom agory kosztował by określoną ilość kamienia, drewna i srebra odkładaną do depozytu miasta. Po uzbieraniu odpowiedniej ilosci agora automatycznie by się rozbudowywała.

Moje propozycje co do ilości surowców potrzebnych do rozbudowy:
Poziom 2- 100 drewna, 100 skały, 100 srebra
3- 200.200,200
4- 400.400.400
5- 800,1000,700
6- 1000,1200,700
7- 1200,1500, 1200
8- 2000,4000,1500
9- 4000,6000, 2000
10- 8000,10000,4000
 

DeletedUser

Guest
:D Co za atak :p
Kolejny Twój post w tym stylu.

Napisz co Ci się nie podoba. Liczę na konstruktywną krytykę.
 

DeletedUser

Guest
Niestety, ale ja jestem przeciw.Dlaczego?To nie T:W.Wolę ,jak jest teraz i np. w plemionach...
 

DeletedUser

Guest
Ale zmniejszy to liczbę masówek i zmusi do jakiejś wspólnej pracy dla dobra miasta ;) A nie tylko na zasadzie- jestem w sojuszu i daje mi to same korzyści.
 

DeletedUser

Guest
ja to na przykład sam już nie wiem... jak grałem w en.grepolis.com to jak widziałem sojusze o liczbie 1000 członków to szczęka opadała:D
ale w sumie to bez różnicy:D
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale z drugiej strony im więcej mniejszych sojuszów tym wiecej wojen ;) I będzie ciekawiej.
 

DeletedUser

Guest
Duża ilość członków to nic dobrego:mad:
lepiej mniejszy ale za to zgrany sojusz;)
 

DeletedUser

Guest
Masówki są fajne bo na mapie widać zaznaczone flagi wtedy wiem kogo atakować idzie a kogo nie ;)

1000 znajomych w nk
500 zdjęć w fotka
60 członków 1 dnia w sojuszu? bezcenne ;*

hahaha.
 

DeletedUser

Guest
beznadziejny pomysł wątpie że przyjmą prośbę o nowy budynek czy nową jednostkę.:p:p
 

DeletedUser

Guest
Nie potrzeba ;)

W końcu jest to 1 świat, na którym wszystko jest odblokowane.
 

DeletedUser

Guest
Ja również na nie. To jednak gra "plemionowa" więc tego nie zmieniajmy :D Na anglosaskich światach masówki mają po 600-700 ludzi i nikomu to nie przeszkadza.. Każdy sojusz ma dowolność - jak grać - a jak ktoś lubi robić masówkę to ich problem. Szybciej wylecą z gry :)
 

DeletedUser

Guest
Dobry wódz nie potrzebuje pomocy aby zaangażować plemię do współpracy. Jak dla mnie pomysł zły
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie do poczatek gry wiec spoko masowki zawsze beda i zwykle sie rozpadaja wiec czas zrobi swoje :D ja nic nie widze w tym nic zlego jak ktos juz napisal zwykle takie twory to fajne farmy :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry