[Ulepszenie] Ograniczenie używania złotych monet !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27934
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby w Grepolis było ograniczenie używania złota lub kupna?

  • Tak

    Głosy: 19 61,3%
  • Nie

    Głosy: 11 35,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 3,2%

  • W sumie głosujących
    31

DeletedUser27934

Guest
Witajcie!

Czy was też denerwują gracze , którzy kupują złoto w dużych ilościach i używają go w Grepolis?

Rozpoczyna się nowy świat a taki gracz, grający złotem ma już 5000 pkt. a pozostali gracze grający bez złota mają dopiero 1300 pkt. Drugi dzień on ma już 2 miasta... więc co to jest za gra? InnoGames powinno dać ograniczenia do kupna lub używania. Bo gra traci na wartości przez takich graczy!


Zdjęcie które widzicie przedstawia gracza,który kupuje i używa złoto w dużych ilościach (jest to świat Myonia,3 dzień)
 

Załączniki

  • bandicam 2016-08-20 13-39-27-729.jpg
    bandicam 2016-08-20 13-39-27-729.jpg
    74,5 KB · Wyświetlenia: 37

DeletedUser27153

Guest
Ja osobiscie jestem jak najbardziej za, prawda jest taka, ze punktowo z takim graczem nie mamy szans. Ja rozumiem sa ludzie ktorzy maja za duzo pieniedzy, ich wola co z nimi robia, ale mozliwosc takiej gry no nie jest zbyt pozadana. Poczatek serwera wiadomo, ze nie jest jego stałym stanem, bo ludzie przychodza na chwile wbija iles pkt, itd itd, ale gracza ktory 2 dnia ma juz 2 miasta ciezko bedzie dogonic, a nie mowiac o przesciganieciu go.
 

DeletedUser25466

Guest
Trzeba coś takiego wprowadzić i to jak najszybciej. Sami spójrzcie na ranking na świecie Myonia. Jest to po prostu nie fair że osoby kupują złoto w tysiącach.
 

DeletedUser27934

Guest
Tamto zdjęcie jest zrobione o 12:42

A to zdjęcie jest zrobione o 18:00
 

Załączniki

  • bandicam 2016-08-20 18-00-11-433.jpg
    bandicam 2016-08-20 18-00-11-433.jpg
    66,3 KB · Wyświetlenia: 28

DeletedUser27824

Guest
Oczywiście ze jestem za ograniczeniem a nawet wycofaniem złota
 

DeletedUser19924

Guest
Wy sobie możecie mieć takie marzenia...rzeczywistość jest jednak brutalna i nigdy, nic takiego tutaj nie wejdzie. Przecież Inno na tym zarabia i im to na rękę
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser26609

Guest
O mój Boże.

Ludzie czy Wy postradaliście umysły...?
Złoto nie daje żadnej nielegalnej przewagi, bo jest ogólnodostępne. Idąc za Waszym tokiem myślenia wszyscy w realu powinniśmy jeździć takimi samymi samochodami, dajmy na to cinquecento, bo ktoś kogo stać na BMW powoduje u jeżdżących słabszymi autami objaw zwany żalem co ściska cztery litery.
Rozwiązanie jest nad wyraz proste...

Albo weź się za robotę, właduj kilka tysięcy PLN w grę i im dorównaj, albo wygraj cierpliwością, dobry gracz z premką spokojnie z czasem przeskoczy zlotniczych sprinterow.

Jest też trzecie rozwiązanie - cry me a river. Czyli siedź dalej z scisnietymi żalem pośladkami i wylewaj swoją malostkowa zawiść tutaj.
 
głos na nie

@ kapierra1
Czy ktoś Ci zabrania np kupienia danego towaru w sklepie bo go nie stać? Tak samo tutaj, ma złoto może z nim robić co chce, dla mnie to nie jest problem, czekam od pól roku na opcje, kup miasto itd ;) a w dalekiej przyszłości opcja kup zwycięstwo na świecie:cool:
 

DeletedUser27934

Guest
No dobrze. Nie zabraniam używania złota... ale nie w takich ilościach!!!
 

DeletedUser25916

Guest
Dobra może nie limit na złotko ,ale co do rozbudowy ? no sorki bardzo ale przeciętny gracz nie ma szans dogonić typa który w jeden dzień nabija 4k pkt + wszystkie badania (a do tego miasto tak zrobione aby szybko można było zakładać / podbijać ...) patrzysz rano a on ma 2 miasto i to nie np 2 k pkt tylko 5 na start ... wybaczcie ale ograniczenie przynajmniej o tyle aby np 10 budynków mógł postawić za golda nie jest złe ... pozwala to też aby inni mieli szanse... a tak to po grze ,wszyscy gracze którzy coś pograją lecą jak muchy do klocuszka bo ZAPEWNI IM OCHRONĘ ... przecież kloca nikt nie ruszy i taki goldziak wygra sam świat bo buduje się w tępię gracza który osiągnie conajmniej 4 k pkt (bo jeszcze wojska badania itd..) na 1 miasto i powiedzmy ,że podbije drugie również 4k w 7 do 14 dni zależy ... jestem jak najbardziej za ograniczeniem
 
Nikt nikomu nie zabrania,kupić tyle złota ile potrzeba ,żeby wyprzedzić innych,a na zapędy ich na tych słabszych jest coś takiego jak morale,chociaż nie na wszystkich światach,a z przebiegu gry widac ,ze złotnicy i tak znikaja w pewnym momencie gry,bo im się po prostu nudzi.
 

DeletedUser27938

Guest
Tak jak koledzy wyzej pisali , bezsensowny pomysł.

Rozwija sie ktos szybciej , bo kupuje zloto to jego sprawa .

Jak cb nie stac na komputer , to nikt go nie może mieć ?

Do tej gry nie jest potrzebne zloto , grasz dobrze sie bawisz , a jakk potrzebujesz pomocy czy chcesz pomagac - sluzy do tego sojusz.

A od ograniczenia masz Morale .
 

DeletedUser27934

Guest
Jeżeli dla InnoGames ważniejsi są gracze niż pieniądze to zrobią to. A jeżeli nie to cóż lecą tylko na kasę
 

DeletedUser26609

Guest
Jeżeli dla InnoGames ważniejsi są gracze niż pieniądze to zrobią to. A jeżeli nie to cóż lecą tylko na kasę
Nalałem sobie coli do szklanki i mój pech polega na tym, że chciałem się akurat napić jak przeczytałem ten genialny post. W rezultacie mam lapka zalanego colą :D
InnoGames GmBH to nic innego jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nikt nie tworzy spółki w formie osobowości prawnej, by robić sobie prezenty graczom.
Reklamy w telewizji kosztują. Reklamy w netcie kosztują. Chłopaku... Zejdź na ziemię. Gracze pokroju Mularda są jak najbardziej na rękę Inno. Z dwóch powodów. Gość wkłada hajs w grę - liczę że ułamek jest przeznaczany na jakiś rozwój koncepcyjny produktu jakim jest Grepo, a więc działa na korzyść całej społeczności Grepo. Poza tym ma on działanie motywacyjne. Gracze ambitni zamiast płakać jak Ty na forum, zainwestują PLNy i będą go gonili od początku - albo z czasem go przeskoczą.

To nie Caritas. Po coś za darmo do księdza idź - naleje Ci poliwajki zbiórkowej :D
Grepo jest produktem. Nastawionym przede wszystkim na zysk. Grywalność jest na drugim planie.
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiscie jestem jak najbardziej za, prawda jest taka, ze punktowo z takim graczem nie mamy szans. Ja rozumiem sa ludzie ktorzy maja za duzo pieniedzy, ich wola co z nimi robia, ale mozliwosc takiej gry no nie jest zbyt pozadana. Poczatek serwera wiadomo, ze nie jest jego stałym stanem, bo ludzie przychodza na chwile wbija iles pkt, itd itd, ale gracza ktory 2 dnia ma juz 2 miasta ciezko bedzie dogonic, a nie mowiac o przesciganieciu go.

Nie trzeba mieć złota, żeby po kilku tygodniach go wyprzedzić :)
Dużo grałem ze złotnikami i w znacznej większości byli to bardzo mili, inteligentni i porządni ludzie. To, że inwestują pieniądze w grę to ich sprawa - z reguły chodzi im, abyście ich zapamiętali i nic więcej. Po kilku miesiącach przestają grać na danym świecie. A taki mulard teraz się wykaże, a później i tak wypadnie z czołówki rankingu. (Nie)stety, ale im więcej miast, tym złoto daje mniejszą przewagę ekonomiczną, aż w końcu żadną...
 
Nie trzeba mieć złota, żeby po kilku tygodniach go wyprzedzić :)
Dużo grałem ze złotnikami i w znacznej większości byli to bardzo mili, inteligentni i porządni ludzie. To, że inwestują pieniądze w grę to ich sprawa - z reguły chodzi im, abyście ich zapamiętali i nic więcej. Po kilku miesiącach przestają grać na danym świecie. A taki mulard teraz się wykaże, a później i tak wypadnie z czołówki rankingu. (Nie)stety, ale im więcej miast, tym złoto daje mniejszą przewagę ekonomiczną, aż w końcu żadną...

złotnik złotnikowi nierówny ;P jeden potrafi grać drugi nie:p jeden zakończy grę po 2-3 miesiącach a drugi będzie grać dalej :p
co do pościgu za takimi osobami to powiem tak : nie warto , po co ładować sporą kasę w piksele które po cudach i tak zamkną i trzeba będzie iść na nowy świat i zaczynać od nowa:p
 
Do góry