[Ulepszenie] Ograniczenie używania złotych monet !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27934
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby w Grepolis było ograniczenie używania złota lub kupna?

  • Tak

    Głosy: 19 61,3%
  • Nie

    Głosy: 11 35,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 3,2%

  • W sumie głosujących
    31

DeletedUser

Guest
co do pościgu za takimi osobami to powiem tak : nie warto

Warto, ale trzeba to zrobić ze spokojem zakładając sobie cel długookresowy. Ponadto taka osoba staje się też celem większej zbiorowości. Militarnie może bronić się bardzo długo, ale psychika może siąść szybko. Ktoś powie, że nabije sobie dzięki temu dodatkowe punkty walki i zyska jeszcze większą przewagę, ale to nie prawda - nie, jeśli też podejdziemy do tego z głową :) Także w tej grze nie ma osób niezastąpionych, niepokonanych itp. :)
 

DeletedUser26609

Guest
Najczęściej wystarczą dwie zorganizowane akcje kilku osób i siada psychika, jak szybciej się burzą murki, aniżeli kupuje złotko i na liczniku jest 200+ ataków.

Reasumując. Jak dla mnie autor tego pomysłu zasługuje na IQ Nobla :D
Naprawdę niech Antoni zamiast wprowadzać ustawy antyterrorystyczne wprowadzi reglamentację dostępu do internetu, bo ja to przerażony jestem, że przy takim dostępie do wiedzy jaki daje internet... Ludzie mają takie debilne pomysły.
 

DeletedUser19009

Guest
złoto złotem pomaga lecz cudów nie czyni. zgrana ekipa i ogarnięty gracz z czasem a złoto przestaje mieć znaczenie o_O
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry