[Ulepszenie] Okienka a Ataki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem "usamodzielnionych" okienek?

  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 20,0%
  • Tak

    Głosy: 4 80,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser27444

Guest
Witam ...
Moja propozycja to "usamodzielnienie" okienek ... przynajmniej niektórych ... choć otwieranych z Planera
Już wyjaśniam o co mi chodzi ...
Gdy wykorzystuję Planera ataków często gęsto ataki są wysyłane w bardzo zbliżonym do siebie czasie ...
Od wyklikania Planera upływa trochę czasu do jego realizacji i czasami sa różnice w tym co widział Planer i w dostępnych jednostkach w momencie wysyłania ataku ..
Dlatego bardzo bym chciał móc sprawdzić czy wszystko jest ok z kolejnym zaplanowanym atakiem ... gdy już czekam z kliknięciem wyślij poprzedni atak .
Niestety gdy jeden atak jest już otwarty , otwarcie drugiego powiadomienia z planera powoduje że oba okienka odnoszą się do tego samego miasta mimo że nie odświeża się nazwa miasta na tym okienku, ilość woja ....
Istnieje w ustawieniach limit na ilość otwartych okienek ... Ale po co mi więcej niż jedno jeżeli oba odnoszą się do tego samego miasta ???

Dlatego moja propozycja to "usamodzielnienie" okienek ataku lub stworzenie nowych specjalnych otwieranych z Planera tak żeby ich zawartość odnosiła się do faktycznie w pełni zaplanowanego ataku , a nie do ostatnio otwartego miasta...
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry