Okienka zabezpieczajace

  • Rozpoczynający wątek warka strong
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dzien dobry

Chce zapytac dlaczego administracja zdecydowala sie na wprowadzenie utrudnien w grze a dokladnie kodow zabezpieczajacych (ciekawe przed czym ??)
Jest to dosc problematyczne .Dzis nie udalo sie mnie wyslac wsparcia na czas bo musialem wpisywac wynik dodawania :(
Czy administracja przewiduje rekompensate z tego tytulu ?

Dziekuje i pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Po ostatniej aktualizacji (2.30), wprowadzono lepszą ochroną anty-botową i jest to właśnie ona. Teraz żeby wysłać wsparcie co do sekundy lepiej uwzględnić te 5 sek. na wpisanie wyniku. Rekompensaty nie będzie ponieważ nie jest to błąd techniczy wynikający z winy administracji/programistów/Inno.
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

Po ostatniej aktualizacji (2.30), wprowadzono lepszą ochroną anty-botową i jest to właśnie ona. Teraz żeby wysłać wsparcie co do sekundy lepiej uwzględnić te 5 sek. na wpisanie wyniku. Rekompensaty nie będzie ponieważ nie jest to błąd techniczy wynikający z winy administracji/programistów/Inno.
ale jest to idiotyczne utrudnienie gry - jestem pewna ze można wymyslić taki sposób kontroli uczciwości graczy, który nie bedzie utrudniał gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Możesz swów pomysł opisać w dziale "Propozycje", a Team Propozycyjny i gracze ocenią pomysł i zdecydują czy przekierować go do Inno ;)
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nie jestem informatykiem żeby mieć pomysł w jakis sposób sprawdzac uczciwosc - jestem graczem który popiera pytanie warki
- jesli na skutek super okienka strace miasto, albo dam ciała w akcji to gdzie mam się upomnieć za stracony czas i pieniądze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nie mnie o to pytać. Wielu graczy narzekało na brak kontroli anty-botowowej (jednak ona zawsze była), a teraz jest wprowadzona dla lepszej rozgrywki. Najlepiej uwzględniać dodatkowe 5-10 sek., które są potrzebne do wprowadzenia odpowiedzi. Tu nie trzeba wiedzy informatycznej, a pomysłu, który można by fajnie zastosować.
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

to jeszcze poproszę o takie info - |"uwazaj przygotuj się bo za 2 minuty będziesz musiał liczyć żeby odblokować grę" - paranoja
poczekamy co powiesz jak obudzisz sie w nocy albo nad ranem, zobaczysz wpływający do twojego miasta kolon i zamiast postawic straż w ostatniej sekundzie bedzeisz sobie dodawał i odejmował:))) powodzenia:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Hrywi co ty za bzdury piszesz? jakie 5 sekund? ta ochrona anty botowa to jakas bzdura, co wysle 5 sekund wczesniej i akurat okienko nie wyskoczy i co wtedy mam wycofac i jeszcze raz wyslac i liczyc na to ze i tym razem nie wyskoczy? Albo nie grasz w ta gre, albo jestes tak slaby ze nie zdajesz sobie sprawe tego co to jest synchronizacja.
Wydajemy pieniadze na ta gre, spedzamy przy niej kupe czasu. Siedzimy godzinami zeby ataki, wsparcia wyslac na czas i jakis kolejny kretynski pomysl ma nam ta gre utrudnic, bo nie potraficie wpasc na to jak sprawe rozwiazac. Brak slow. I powinnismy sie sie domagac rekompensaty, bo jest to blad. Blad zatrudnienia ludzi ktorzy taka "lepszą ochroną anty-botową" wymyslili!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

a może INNO wprowadzi coś ANTY-SUPPORTOWEGO??
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nigdy wszystkim się nie dogodzi ja tam popieram wprowadzenia CAPTCHA i nawet się przyzwyczaiłem a właściciel tego tematu chyba bota używał i teraz na forum musi się wypłakać ... :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Owszem teraz już nie gram, jednak swego czasu grałem i osiągałem całkiem niezłe wyniki :) W takim razie zachęcam abyście wymyślili lepszą ochronę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nigdy wszystkim się nie dogodzi ja tam popieram wprowadzenia CAPTCHA i nawet się przyzwyczaiłem a właściciel tego tematu chyba bota używał i teraz na forum musi się wypłakać ... :cool:
Wlasciel tematu umie grac w przeciwienstwie do ciebie. Najwyrazniej w zyciu nie wysylales ataku ktory ma wejsc co do sekundy. Wielu cienkich graczy takich jak wy macie gdzies taka sytiacje. 20 atakow, 40 wsparc i miedzy to mam wcisnac kolona co do 5 sekund i przez ten kretynski twor nie jestem w stanie tego zrobic. No ale co ty o tym mozesz wiedziec. Jak sie sle 3 ataki 5 wsparc i przeciagu 10 minut no to pewnie ze ci nie przeszkadza, no bo w czym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nigdy wszystkim się nie dogodzi ja tam popieram wprowadzenia CAPTCHA i nawet się przyzwyczaiłem a właściciel tego tematu chyba bota używał i teraz na forum musi się wypłakać ... :cool:

ja uważam to za totalną porażkę. ledwo odejdę od komputera na 10 minut i właczy mi się wygaszacz to muszę jakieś durne przeliczenia robić.

uprzedzając Twoją odpowiedź na mój post.
NIGDY NIE UŻYWAŁEM BOTÓW. WRĘCZ NA KOMPUTERZE FIRMOWYM NIE MOGĘ MIEĆ ZAINSTALOWANEGO NIC POZA STARĄ PRZEGLĄDARKĄ MSIE 8 W KTÓREJ GREPOLIS MAM MNÓSTWO BŁĘDÓW. I SOBIE RADZE ALE TO CO TERAZ WYMYŚLILI TO KICHA. ZA MIESIĄC MOŻE WPROWADZĄ ZAMIAST KODU CAPTCHA WYŚLIJ SMSA ZA 9PLN + VAT.

Tak więc myślę że twój tekst to lizanie tyłka supportowi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

11 botow uzywam
Rozumie ze sie przyzwyczailes bo jestes slupem i synchron u Ciebie wyglada :

Pierwszys atak 17:06:44
ostatni atak 18:07:55
Kolon 22:11:33
Pierwsze wsparcie 3 dni pozniej..

Wiec rozumiemy dlaczego dla Ciebie jest oki :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Owszem teraz już nie gram, jednak swego czasu grałem i osiągałem całkiem niezłe wyniki :) W takim razie zachęcam abyście wymyślili lepszą ochronę ;)

Ja jestem graczem, czyli klientem. Klient placi klient rzada. Ja kupujac premium za placilem za gre bez kretynskiego okienka. Wiec albo niech oddadza mi pieniadze, albo niech to zmienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

znajdzcie lepiej cos na to żeby nikt nie używał zdalnych pulpitów jak to robią niektórzy gracze a nie wymyślacie jakieś wyskakujące okienka z komunikatami.
wy wpiszecie okienko a juz to okienko pewnie nie jeden haker przeskoczył i już jest bot nowszej generacji.
Więc pomyślcie logicznie czy jest sens utrudniać grę uczciwym graczom którzy nie dość że nabijają kasę INNO kupując premium to jeszcze mają się użerać z czymś takim.
prawdę mówiąc na chwilę obecną wielu z nas jest bliskich zakończenia gry na grepolis bo już nie pierwszy raz robicie wszystko pod górkę w tej grze
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Najwyrazniej w zyciu nie wysylales ataku ktory ma wejsc co do sekundy. Wielu cienkich graczy takich jak wy macie gdzies taka sytiacje. 20 atakow, 40 wsparc i miedzy to mam wcisnac kolona co do 5 sekund i przez ten kretynski twor nie jestem w stanie tego zrobic. No ale co ty o tym mozesz wiedziec. Jak sie sle 3 ataki 5 wsparc i przeciagu 10 minut no to pewnie ze ci nie przeszkadza, no bo w czym.

na dzień dzisiejszy jestem top 2 wojowników na świecie pi i to po restarcie bo znudziła mnie gra ale jeszcze ze 2 tygodnie i na top 1 się szykuje chociaż top 1 już byłem ;p , faktycznie nie umiem wysłać ataków z 5 miast bo wysyłam na akcję minimum 50-100 ataków z dokładnością jaką jest anty time na Pi o wsparciach nie wspomnę ;p ... Płacz dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

na dzień dzisiejszy jestem top 2 wojowników na świecie pi i to po restarcie bo znudziła mnie gra ale jeszcze ze 2 tygodnie i na top 1 się szykuje chociaż top 1 już byłem ;p , faktycznie nie umiem wysłać ataków z 5 miast bo wysyłam na akcję minimum 50-100 ataków z dokładnością jaką jest anty time na Pi o wsparciach nie wspomnę ;p ... Płacz dalej


PI najslabszym swiatem jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Swoją drogą, zabezpieczenia tego systemu zostały już złamane :x
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry