Okienka zabezpieczajace

  • Rozpoczynający wątek warka strong
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Z symulatora:
11k birem, szczęście +30%, kapitan + taran + żagle na każdy atak ogniowy po 270 ogni potrzeba 29 ataków. Mając 36 miast nie wierzę, że masz 29 ogniowych, w tym taka możliwość bonusów na każdy atak jest nierealna, a więc:
11k birem, szczęście 0% + kapitan + taran, bonusy obrońcy brak, 300 ogni na atak - 35 ataków, a ty masz 36 miast.

Zaraz, zaraz coś tu jest nie tak... Opowiedz jeszcze raz, jak ubiłeś 11k birem? Może ty zarobiłeś 11k punktów, czyli ubiłeś 1375 birem?
Zaraz, zaraz coś tu jest nie tak... 11k pkt to my zdobywamy na osobę podczas jednej akcji.
Zaraz, zaraz coś tu jest nie tak... Albo ktoś mnie ściemnia, albo symulator oszukuje.
Zaraz, zaraz coś tu jest nie tak... Ale co? Zgadnij sam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Dobry ;-)
Nie znam się na botach, nie używałem i nie używam. Za to mija strategia obronna mocno opiera się na zaklinowaniu kolona biremami. Na razie jestem spokojny, ale jak mi to nie wejdzie i się spóźnię bo wyskoczy jakieś głupie okienko, to już się wkurzę. Tak jak napisane jest wyżej: ci co najwięcej używają botów to już złamali wasze zabezpieczenia. A po łbach dostaną uczciwi gracze bo nie będą w stanie zsynchronizować ataków czy obrony
Z drugiej strony lekko się cieszę że jest coraz więcej botów, coraz więcej zabezpieczeń utrudniających grę :D Wróży to zmiany - powrót do farmienia 1.0 bo w końcu ileż można tak grać? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Czy ktoś z supportu mógłby się ustosunkować, może znaleźć dla was program obchodzący takie zabezpieczenia i podać oficjalnie?? z tego co wiem to nie będzie problemem.

Uważam się za poważną osobę, płacę za grę dlatego że sprawia mi przyjemność i pozwala zredukować codzienny stres związany z pracą, a wy ostatnio zamiast naprawiać błędy(upierdliwe wracanie okienek z rekrutacji tak w koszarach jak i w porcie do pierwszego okienka na szermierzy bądź transy) i poprawiać jakość gry żeby się tak nie lagowała, to robić zwykłym grajką pod górę, a Ci którzy używają bootów się tylko śmieją ...


Oczywiście modek forum już się pojawił i jednych banuje drugich nie, a odpowiedzi i przynajmniej próby przekazania naszych wątpliwości do osób za ten programik odpowiedzialny się nie doczekamy... bo po co
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Odpowiedzi większość z Was prawdopodobnie dostała już w ticketach. Nie rozumiem czego więcej oczekujecie. Jeśli chodzi o tego typu rozwiązania, możemy jedynie zgłosić wasze zażalenia do Innogames. Nie wszystkie rzeczy są od nas zależne. W pewnych kwestiach, tak jak Wy, znamy jedynie oficjalne stanowisko osób odpowiedzialnych, za wprowadzenie danej zmiany.

A co do usuwania postów. Można się kłócić w sposób nieobrazajacy innych. Co niektórzy dostali wczoraj upomnienia więc moje decyzje były raczej konsekwencją ich zachowań.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Odpowiedzi większość z Was prawdopodobnie dostała już w ticketach. Nie rozumiem czego więcej oczekujecie. Jeśli chodzi o tego typu rozwiązania, możemy jedynie zgłosić wasze zażalenia do Innogames. Nie wszystkie rzeczy są od nas zależne. W pewnych kwestiach, tak jak Wy, znamy jedynie oficjalne stanowisko osób odpowiedzialnych, za wprowadzenie danej zmiany.

A co do usuwania postów. Można się kłócić w sposób nieobrazajacy innych. Co niektórzy dostali wczoraj upomnienia więc moje decyzje były raczej konsekwencją ich zachowań.

Oczekujemy właśnie przekazania naszych spostrzeżeń wyżej, jestem świadom tego że utrudnienie z zadaniem matematycznym zostało wprowadzone przez "górę" i to do nich powinny nasze zażalenia trafić i staramy się właśnie uzyskać takie zapewnienie że nasze skargi i sugestia zostaną przekazane do osób za to odpowiedzialnych :)

Jeżeli możecie zgłosić nasze zażalenia to prosiłbym żeby zostało to zrobione i jasno nam tu przekazane, iż nasze zażalenia właśnie zostały przekazane do działu takiego a takiego i tyle, będziemy grzecznie wtedy czekać :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

No jak mam zrozumieć, jak ja tu coraz mniej rozumiem...
kurde jak kupowałam premium to wiedziałam o antytimingu - trudno przełknęłam - wiadomo serwer nie przeliczy wszystkiego
ale to????
ja proponuje zeby dbając o edukacje po matematyce przyszła kolej na np. angielski - chcesz grać = przetłumacz słówko
przynajmniej cos pożytecznego z tego bedzie hehe
Heh dobre :D
Ja tam kalkulator mam odpalony, by nie liczyć.
Jak dołożą angielski to translator będę mieć odpalony.

A co mi tam? Botów nie używam, ale cierpię za innych - wstawiam klina pod kolony, które lecą przeważnie i co?
Jeden już w plecy - dobrze, że kumplowi liczyć nie kazali, bo po mieście by było.

Kochana administracjo, to naprawdę jest DUŻE utrudnienie w grze.
Na razie tylko ludzie mówią co będzie przy synchronizacji - ja już to miałam.
Tak się nie da grać :(
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nie rozumiem czego więcej oczekujecie. Jeśli chodzi o tego typu rozwiązania, możemy jedynie zgłosić wasze zażalenia do Innogames. .

To ja chce wiedzieć kto nasze zażalenia zgłosił do INNO, kiedy zgłosił i do kogo. Personalnie.

Nigdy żadnego bota nie używałem. Jestem zalogowany 24h na dobę. Wylogowuje mnie brak prądu lub awaria kompa.
W tej chwili po kilkadziesiąt razy dziennie muszę wpisywać jakieś bzdury zamiast wysłać kolona lub jakiegoś utopić.
Jeśli moje działania na koncie wydają się Wam podejrzane to sprawdźcie mnie na wszelkie sposoby i umożliwcie dalszą grę na takim poziomie jaki sobie wybrałem.
Teraz grać się nie da jak to wyżej napisała koleżanka Sisi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

To ja chce wiedzieć kto nasze zażalenia zgłosił do INNO, kiedy zgłosił i do kogo. Personalnie.

Nigdy żadnego bota nie używałem. Jestem zalogowany 24h na dobę. Wylogowuje mnie brak prądu lub awaria kompa.
Dobry argument ;-) Przypomniałem sobie że mnie też wylogowuje tylko trzęsienie ziemi. I co z tym fantem robimy panowie admini? Klepiemy okienka w zagadki, czy gramy dalej? Pytam poważnie ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nie rozumiem czego więcej oczekujecie. Jeśli chodzi o tego typu rozwiązania, możemy jedynie zgłosić wasze zażalenia do Innogames. Nie wszystkie rzeczy są od nas zależne.

Tak jak eMGie napisal wyzej. Chcemy zobaczyc te zazalenie, ktore rzekomo zlozyliscie w naszym imieniu do INNO. Chyba mamy do tego prawo skoro chodzi o nasz wlasny interes, prawda?
Majhewa napisał:
W pewnych kwestiach, tak jak Wy, znamy jedynie oficjalne stanowisko osób odpowiedzialnych, za wprowadzenie danej zmiany.
Ja w ogole od pewnego czasu mam wrazenie, ze Wy w wielu kwestiach znacie TYLKO oficjalne stanowisko. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Kody Captcha - to jest bardzo dobry pomysł - uważam jednak, że powinni dostawać wszyscy a nie tylko ci co grają intensywnie.
Druga sprawa - to propozycja:

- czy możecie powiększyć rozmiar tego całego kodu? gdy łączę się zdalnie poprzez komórkę z moim lapkiem - to muszę zdrowo wytężać wzrok (z matma nie mam problemu)
Korzystałbym z narzędzia pod android 'Grepolis tools' ale niestety nie obsługuje ono jeszcze opcji premium - chodzi oczywiście o kapitana i zbieranie surek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Przecież jest rozwiązanie na problem z 1 postu. Wystarczy że po kliknięciu "wyślij" w przypadku kiedy pojawi się okienko sprawdzające, zostanie jednocześnie wysłany atak/wsparcie. Jeżeli 3x kod zostanie źle wpisany, wsparcie/atak zostanie z automatu wycofane/y. Nie wiem jak to będzie działać na wydolność serwera, ale chyba powinno być ok. Programiście też powinni się tak za to zabrać żeby nie było przy tym żadnych bugów (np. okienko się nie pojawiło a wsparcie zostało wycofane).

Powinienem napisać to w propozycjach, ale pewnie i tak ktoś tam to zamieści, nie wiem czy taka propozycja już się przypadkiem nie pojawiła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Myślę, że wracamy do punktu wyjścia. Wieść niesie, że wasz system zabezpieczający polegający na wpisywaniu captchy został kompletnie złamany i obecnie tylko utrudnia grę tym uczciwym. Co z tym faktem zrobi Inno? :p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Nie uprawiajcie lepiej seksu z nie znajomym bez zabezpieczenia :rolleyes:

Co jest darmo jest z niespodzianką hehe


________________________________________________

edit: post bez sensu ponieważ znikł ten nade mną hehe
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Gdy captcha się pojawia, są jeszcze dwie minuty na wpisanie kodu, a dopiero po tym czasie ekran jest blokowany. Czyli jeżeli ktoś akurat wysyła atak to nie musi go przerywać. Problemem jest jednak prezentacja captchy. Jest ona wysłana w postaci zwykłego raportu, który łatwo przeoczyć (przy intensywnych walkach graniczy z cudem wyłapanie captchy). Dlatego, o ile system jest potrzebny, o tyle myślimy nad takim sposobem jego prezentacji, by od razu rzucał się w oczy. Wtedy te dwie minut spokojnie wystarczą na wysłanie ataków i w międzyczasie wykonanie równani. Mamy nadzieję iż zostanie to poprawione w jednej z najbliższych aktualizacji.
 
Do góry