Oktoberfest

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Drodzy gracze, już niebawem wystartuje kolejne wydarzenie w grze.

Zapraszamy wszystkich do udzielania się w dyskusji na temat tego wydarzenia i opinii na jego temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Jest ono przemyślane. Tak samo robię piwo jak inni z grepolis
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale mimo pobierania chmielu z wiosek, jego zapas wcale się nie zwiększa i w dalszym ciągu jest na poziomie 0 gdzie powinienem mieć już ok 70 jednostek... :/

Edit:
Jednak chmiel wpada, nie wiedziałem, że trzeba wyłączyć i włączyć browar, żeby pokazało aktualny stan zasobów ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

O dziwo póki co nie widzę haczyków pozwalających wymieniać złoto na surowce... Jest nieźle :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

a, można szybciej chmiel zyskać co 5 minut z 9 wiosek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

1020 chmielu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po całej mapie :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

można też jednorazowo 500 chmielu za 8 godz lub zplądrować na 8 godzin 1000 chmielu (dot. Omegi i łupu oraz 4 poz. wioski)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Właśnie, Chmiel zdobywa się plądrując wioski, a co z amforami? mam 1450 chmielu i 0 amfor?;o
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Gdzie jest browar, żeby można piwo robi?
 

DeletedUser15046

Guest
Odp: Oktoberfest

chmiel z wiosek poprzez żądanie oraz pladrowanie - ilośc otrzymanego chmielu widoczna obok ilości surki zbieranej z wiosek
amfory są na mapie, pływają sobie na morzu


a mam takie pytanie odnośnie nagrody za piwo - a mianowicie kultury, za 3200 piwek będzie można odebrać pełen punkt kultury (slot na miasto) czy tylko jeden punkcik, patrząc na cenę wygląda jakby chodziło o pełen punkt, tylko czy oby na pewno? Ktoś kto wie coś więcej mógłby wyjaśnić tą sprawę ;)

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

3 odpowiedzi:

1. Amfory są po całej mapie

2. Jest to ikona piwa :D

3. Tylko 1 punkt
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Pierwsze nagrody!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie, nie musisz. Zbierasz sam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Klikam na amfore i kompletnie nic się nie dzieje, a mam już chmiel. Wie ktoś dlaczego?
 
Odp: Oktoberfest

a mam takie pytanie odnośnie nagrody za piwo - a mianowicie kultury, za 3200 piwek będzie można odebrać pełen punkt kultury (slot na miasto) czy tylko jeden punkcik, patrząc na cenę wygląda jakby chodziło o pełen punkt, tylko czy oby na pewno? Ktoś kto wie coś więcej mógłby wyjaśnić tą sprawę ;)

Otrzymasz tylko jeden punkt kultury, który nie jest równoznaczyny z poziomem kultury. Aby mieć kolejny slot potrzebujesz osiągnąć kolejny poziom kultury.

Klikam na amfore i kompletnie nic się nie dzieje, a mam już chmiel. Wie ktoś dlaczego?
Klikając na amforę możesz ją zmagazynować (o ile magazyn nie jest już pełen). Następnie przejdź do okienka Oktoberfestu i tam zleć produkcję piwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Czasem trzeba odswiezyc przegladarke.
jak korzystacie z jakiejs lipnej, macie kiepski net,, kiepskiego kompa, albo zawirusowanego kompa.

nagrody odbiera sie wszystkie pokolei.
az do 200 zlotych monet.

lipnie troszkę ze sa jednorazowe.
wielki minus za to ---------------
 
Odp: Oktoberfest

nagrody odbiera sie wszystkie pokolei.
az do 200 zlotych monet.

lipnie troszkę ze sa jednorazowe.
wielki minus za to ---------------
Ale dlaczego minus? Mogło być przecież gorzej... mogło być też i tak, że odbierając nagrodę np. 500 każdego surowca odejmowałoby 100 piw i trzebaby je wyprodukować ponownie. A całe szczęście tak nie jest i można bez konsekwencji dla dalszych nagród odebrać wszystkie po kolei :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Mogę się dowiedzieć jak te "amfory" zebrać, jak wyglądają i gdzie ich szukać?
Chodzilem sobie myszką po mapie i żadnej nie znalazłem.

@edit
Już sobie poradziłem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

nawet, nawet pomysł, nie jest lipny a piwo jest dobre hehe, powodzenia w warzeniu piwa i życzę zwycięstwa
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Oktoberfest

Ale dlaczego minus? Mogło być przecież gorzej... mogło być też i tak, że odbierając nagrodę np. 500 każdego surowca odejmowałoby 100 piw i trzebaby je wyprodukować ponownie. A całe szczęście tak nie jest i można bez konsekwencji dla dalszych nagród odebrać wszystkie po kolei :)

Czyli można brać surowce za piwo i nie będzie się odejmować?
 
Do góry