Oktoberfest

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Czyli jeśli odbiorę złoto to co dalej? Brak większej ilości bonusów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

W końcu coś dla graczy bez skoku na naszą kasę nawet 200 złota można wybrać ;) Bardzo podoba mi się ten event :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Czy amfory każdego dnia odnawiają się czy też wszystkie od razu pojawiły się na mapie? Rozumiem, że jest to ilość która wystarczy na wytworzenie 4000 piw np. przy założeniu, że klikamy co 5 minut :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

odnośnie amfor to do pytań przedówch chciałbym dodać
czy amfor jest na styk 4k czy jest ich więcej?
w obszarze powiadomień pojawiło sie ż otrzymałe medal czy on się dda do mojej kolekcji po evencie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Wreszcie zabawa w której złoto nie daje przewagi, a jest nawet nagrodą :) Bardzo fajny pomysł i miła odskocznia. Gratuluję pomysłu i oby więcej takich ;)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Oktoberfest

Bardzo fajny pomysł wszystko jest dobrze, tylko magazyn na chmiel mógł by być troszeczkę większy.
Kiedy będzie coś podobnego do Oktoberfest albo Grepolympi?
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Oktoberfest

Według Moich szacunków to jutro pod wieczór będę odbierwał złoto, zatem chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami.


1.Zabrakło dobrego opisu ewentu.
2. Mgazyny mogły być o te 20-30% wieksze.
3. Brak mozliwości wyboru między surką, a łaskami jest rażący.
4. Jeden pkt kultury, to trochę mało.
5.Oraniczenie ewentu, bez uwzględnienia graczy hardkorowych to błąd- spokojnie moły być jeszcze 2 nagrody za 4500 i 5000 (np. dodatkowe zmysły czy 2pkt kultury do wyboru czyli jeśli ktos decyduje się na hardkor to wie o co gra)
6. Paradoksalnie Złoto według mnie ulokowano na nazbyt duże ma wymagania, dałbym ludzią większa szanse na ta nagrode
7. Zabrakło rankingu i dodatkowych naród dla najszybciej kończących ewent na danym erwie.
8. Brak zegara na 4 godziny- na minus
9.Brak wspierania się złotem- na plus.


Mimo to uważam ewent za udany, a to co tu wypunktowałem jest tylko i wylącznie po to by dostarczyć wam danych aby kolejne wymysły były corz lepiej przygotowane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

macie już swoje złoto?
szkoda że nie ma nagrud za zebranie kompletu amfor ;)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Oktoberfest

Gratulacje!

Dzięki tobie Oktoberfest odniósł spektakularny sukces. Mieszkańcy świętują, pijąc twe zdrowie. Nawet bogaci handlarze z odległych krain przybyli, by wziąć udział w tym wspaniałym festynie. Podarowali ci, jako gospodarzowi, 200 sztuk złota.




I to by było na Tyle..
:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

A ja mam pytanie - nawarzyłem 4005 piwa, złoto dostałem, ale gdzie jest moje odznaczenie??? :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Heh... mogę poczekać :D

Inne pytanie: ile czasu jest na odebranie nagród? Pasowałoby mi odebrać bonus do punktów walki we wtorek, bo na razie odtwarzam wojska, ale nie wiem czy po zakończeniu eventu będzie to możliwe jeszcze przez jakiś czas ^^
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Oktoberfest

Nie, event trwa 8 dni i po jego zakończeniu nie będzie można odbierać nagród.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Oktoberfest

Szkoda tylko ze przez głupawe eventy codziennie jest problem z grepolis, ktoś traci przez to wioskę inny nie zdobywa a kolejny wtapia lady bo ogni nie puścił.

Kiedy sobie darujecie "uszczęśliwianie" graczy?
Może by tak ktoś w naszym imieniu poprosił żeby już przestano nam "uprzyjemniać" i "urozmaicać" grę w taki sposób.
 
Do góry