Oktoberfest

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Gra nie działa. Przez tą awarię tracę czas i browary w Oktoberfest. Proszę o zrekompensowanie strat!
 

DeletedUser10770

Guest
Odp: Oktoberfest

Szkoda że nie ma możliwości zebrania wszystkich amfor po uzbieraniu wszystkich piw :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Szkoda że nie ma możliwości rozbijania pozostałych amfor na głowach pomysłodawców tej zabawy:p
Szkoda, że nie ma możliwości wypełniania zawartością amfor ust osób ciągle narzekających :cool:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Oktoberfest

Szkoda, że nie ma możliwości wypełniania zawartością amfor ust osób ciągle narzekających :cool:

Nie miałbym nic przeciwko.

I nie tylko narzekam, podobają mi się konkursy ostatnio a szczególnie nowe nagrody które maja być wprowadzone.
Nie chwalę tylko tego na forum bo jak zacząłem chwalić Gretimes to administracja usunęła mi posty i zagroziła banicją.
Wróciłem więc do narzekania :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Nie miałbym nic przeciwko.

I nie tylko narzekam, podobają mi się konkursy ostatnio a szczególnie nowe nagrody które maja być wprowadzone.
Nie chwalę tylko tego na forum bo jak zacząłem chwalić Gretimes to administracja usunęła mi posty i zagroziła banicją.
Wróciłem więc do narzekania :rolleyes:

Mam pytanko:
Tama amfora leży a ta się rusza. A na wodzie jak mam 2003 piwa , to wyświetla się 1223 piwa. Jak nawarzyłem chmiel to coś się złego dzieję na Alfie.
60.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

ijBjGrp0c1gfF.png


I jest dobrze :)

Jeszcze tylko "Wyostrzone zmysły" czekają na wykorzystanie xD
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Oktoberfest

Festyn i zabawa z nim związana powoli zmierza ku końcowi, pamiętajcie że nie będzie dodatkowego czasu na wykorzystanie zdobytych nagród. Pewne elementy Waszych odczuć na jego temat już się pojawiły więc będziemy wdzięczni za dalsze opinie. Nie da się wprawdzie zadowolić wszystkich, ale opinia rzeczowa choćby nawet i krytyczna będzie cenną wskazówką na przyszłość.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Oktoberfest

Naklikałem się a ikonka z eventu po prostu zniknęła ;p Może zróbcie jakiś magazyn gdzie można przechowywać bonusy z eventów i wykorzystywać je wtedy kiedy są na prawdę potrzebne bo ja np nie zaglądam na forum i pewnie sporo graczy też ;p Dla mnie to tylko gra przy której miło spędzam czas ale takie sytuacje trochę psują całą zabawę . Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oktoberfest

Mimo wszystko to sa jaja;P Klikalem te cholerne dzbanki i wreszcie dzis rano udalo mi sie dobic do pkt kultury i niestety real uniemozliwil mi odbior naleznaej nagrody. Wracam do gry i sieczka, nie ma nic. Jesli cos dostukalem, to powinna byc mozliwosc odbioru tego;P Jesli place wam premium to nie smigam po katach, tylko robie uczciwa transakcje, wiec jesli cos oferujecie, to tez badzcie uczciwi. Jesli festyn trwal do okolo 9 rano i gralem w nim do konca to w jaki sposob moglem odebrac nalezna nagrode????:
 
Do góry