[Wyjaśnione] Okupacja i ochrona dla początkujących.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19540
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Okupacja i ochrona dla początkujących.

Heh...ale ja tutaj nie mówię o mnie:) Choć jakby nie patrzeć, to pierwszy raz gram w Grepo
smiley_emoticons_biggrin.gif


Można pójść w drugą stronę przecież i rozważyć sytuację od drugiej strony. Doświadczony gracz zaczyna później i korzystając z ochronki młóci sobie noobki, którym się ochronka skończyła...a oni nie mogą się zrewanżować i kończą grę, by już do niej nie wrócić. Oczywiście można założyć, że dobrze, że sobie dali spokój od razu, bo tutaj nie pasowali, ale też wszystko mogło się zupełnie inaczej potoczyć...
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Okupacja i ochrona dla początkujących.

To był tylko przykład.
Tak jest już od 4 lat i nikt nie narzekał na to, w sumie najświeższy przykład takiego bicia noobków jest na tym nowym świecie, gdzie te lepsze ekipy weszły 2-3dni później :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Okupacja i ochrona dla początkujących.

Do narzekania mi daleko akurat:) Tak tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat, a w dyskusji chyba siebie i tak nie przekonamy, także ja na chwilę obecną kończę, może ktoś inny dorzuci jeszcze swój punkt widzenia...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Okupacja i ochrona dla początkujących.

Z jednej strony trudno odmówić Ci racji, że parę osób z tego powodu zakończy grę. Z drugiej jednak strony mając kilkudniową przewagę mogą mieć dużo więcej wojska i broniąc się zdobywać punkty walki tak potrzebne do dalszej ekspansji. Jeśli ktoś jednak zmarnował te dni na budowanie domków i nie ma się czym bronić, to to tylko przyśpiesza jego i tak nieuchronny upadek.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Okupacja i ochrona dla początkujących.

Hehe...no wiadomo, że przyspieszy to jego upadek...pewnie i tak szybko by skończył. Jednak Inno raczej powinno zależeć, aby Ci gracze zostali tutaj jak najdłużej, bo na tym zarobić przecież mogą:)
 

DeletedUser15931

Guest
Odp: Okupacja i ochrona dla początkujących.

Takie rozwiązanie jakie jest obecnie stosowane(gdyż z tego co pamiętam, parę lat temu gracz będący pod ochronka ,a podejmujący atak ,taką ochronkę tracił i to było fair) prowadzi bezpośrednio do sytuacji,gdzie złośliwi gracze którzy np. utracili miasta (nie wnikam z jakich powodów ,czy byli kiepscy ,czy z jakiś innych powodów) mogą przeprowadzać co parę dni reset konta i dokuczać graczom na wyspie podejmując ataki, a samymi będąc pod ochronką,.czyli nietykalni w nieskończoność....może wielkich szkód nie wyrządzą ale istnieje niebezpieczeństwo ze apka będzie wyła kazdej nocy ...ta gra schodzi na psy ...widać po wyludniających sie serwerach
 
Do góry