Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

na Nagidosie też była prawie pusta giełda, a kamienia wydaje mi się, że przez moment nic nie było - to chyba było na m54. W pół dnia nieźle można było zarobić.

Ale tutaj może to potrwać dłużej, wolna giełda, bo i wolno się surki zbiera. Inno wiedziało dobrze, po co tego żółwia podstawia. Niejednemu nerwy puszczają, jak widzi, ile ma się mu senat budować xd
 

DeletedUser32698

Guest
E tam 2 lata :) Wydaje mi się, że ten świat to poligon doświadczalny dla Afrodyty i połowa ekip wbiła tu tylko z ciekawości, żeby ją wypróbować. Przy okazji sobie trochę pohandlują, a jak wyjdzie nowy swiat z nowym systemem i normalna prędkością to 1/4 graczy zniknie stąd już na jego starcie. Reszta przenosić się będzie stopniowo. Ten świat z braku laku to przystanek na standardowy serwer. Gdyby nie handel+afrodyta+brak innych światów z nowym systemem poza rozstrzygnięta Mesembria to ten świat byłby zwyczajnie pusty. Chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę także nie ma się czym jarać i roztrząsać kto jest pierwszy, kto ostatni i kto z kim ma pakty :)
 

DeletedUser29757

Guest
Gdyby nie handel+afrodyta+brak innych światów z nowym systemem poza rozstrzygnięta Mesembria to ten świat byłby zwyczajnie pusty.
To zdanie to prawda. Dlatego tutaj ludzie wbili.
Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem z większością ekip na tym świecie i zaskoczę Cię... wszystkim/zdecydowanej większości ten świat się spodobał. Owszem ta jedyneczka boli, ale ludzie deklarują że zamierzają pograć. Zapowiada się ciekawy i dość wyrównany świat.
Spodziewałbym się raczej że ten nowy świat, nawet jeśli będzie miał idealne ustawienia to będzie świecił pustkami - bo ludzie się wkręcają, inwestują i nie będą chcieli porzucić swoich miast tutaj
 

DeletedUser32698

Guest
Może być tak jak mówisz, chociaż nie wszyscy inwestują i sporo osób jest tu mimo wszystko tylko dla handlu. Owszem, mogą się wkręcic i może być z tego niezła bitka - świat dopiero wystartował. Wydaje mi się jednak, że sporo osób, które deklarują tutaj grę nie wytrzyma tej prędkości na dłuższą mete i da sobie spokój. To będzie baaaardzo długa meta, a przyzwyczajenia do standardowych prędkości pozostaja:) Zobaczymy co z tego będzie. Twoje przypuszczenia mogą być jak najbardziej słuszne.
 
Ja uważam że tak naprawde ta 1 sprawia że bedzie można podejść do tego świata bardziej na spokojnie bez napinki. Zawsze będzie czas na reakcje bez zbytniego poświecenia Naszego czasu w realu:):):)

Jednocześnie znajdą się osoby dla których żółwik to nie będzie szczyt marzeń:):):)
 

DeletedUser33478

Guest
Otakuuuu czas na reakcję to błędne stwierdzenie - prędkość jednostek 4.
Plus dodajmy prędkość budowy 1, to spróbuj mur wybudować wyżej niż na 10 poziom w noc bez złota.

Czasu na reakcję tutaj absolutnie nie ma właśnie :rolleyes:
 

DeletedUser32698

Guest
Otakuuuu czas na reakcję to błędne stwierdzenie - prędkość jednostek 4.
Plus dodajmy prędkość budowy 1, to spróbuj mur wybudować wyżej niż na 10 poziom w noc bez złota.

Czasu na reakcję tutaj absolutnie nie ma właśnie :rolleyes:

Dochodzi jeszcze do tego czas odbudowy wojska i ilość dostępnych surowców. Chcąc mieć w miarę zadawalajaca ilość surki i tak musisz cały czas siedzieć na grze i farmac wioski, graczy albo mieć bardzo zasobny portfelik :)
 
Do góry