Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31387

Guest
Uwaga, uwaga! To będzie teraz ciekawe :p Hopek inni z jego sojuszu pisali do naszych graczy (prywatnie) o oddanie im miast na centralnych wyspach. Teraz widzę że wreszcie znaleźli ale w sumie to Ci ludzie do niego pasują. Jednego takiego trzyma po olincie z tego co wiem :p

Nie żebym odkopywał sensację... Ale od kiedy opuściłem stary rozwalony (przez założycieli, którzy uciekli do Lisków) sojusz to właśnie dostałem wiadomość z prośbą o oddanie miasta skoro mnie już ten świat nie interesuje... Jak ktoś ciekawy to mogę zdradzić personalia pytającego gracza.

Z tego miejsca pozdrawiam Agressive, choć już się na mnie czai i chyba nie da mi pohandlować do czasu powstania nowego świata ze starym podbojem :(
 

DeletedUser33478

Guest
Nie żebym odkopywał sensację... Ale od kiedy opuściłem stary rozwalony (przez założycieli, którzy uciekli do Lisków) sojusz to właśnie dostałem wiadomość z prośbą o oddanie miasta skoro mnie już ten świat nie interesuje... Jak ktoś ciekawy to mogę zdradzić personalia pytającego gracza.

Z tego miejsca pozdrawiam Agressive, choć już się na mnie czai i chyba nie da mi pohandlować do czasu powstania nowego świata ze starym podbojem :(

Przepraszam za skany, osobiście nie będę niepokoić :p
 

DeletedUser31387

Guest
Przepraszam za skany, osobiście nie będę niepokoić :p
Ufff, ulżyło mi... ;)
Długo nie planuję pozostać na tym świecie i tak... raz, że jednak wolę stary podbój, dwa, po paru latach przerwy popełniłem tyle błędów, że aż mi wstyd za stan miast (są troszkę zapuszczone :rolleyes:)
Ale muszę przyznać, że gra mocno się rozwinęła od czasów jak ostatnio grałem. No i w końcu można zarobić parę groszy na giełdzie (która jest dla mnie nowością) i mieć na doradców a może i lepszy start na kolejnym świecie :cool:
 
Do góry