Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie wiem jaka doniosła myśl techniczna i strategia stoi za tym, że dzień w dzień inny gracz romy wali szare, ale dzięki za to, że dajecie nam tym samym ten moment na dorobienie jeszcze kilku festynów, żeby na slota starczyło.
 

DeletedUser29990

Guest
Podpalanie z chęcią mogłem kontynuować ale po co tracić czas na his.

A ty nie masz wrażenia że twoje wypowiedzi po tym jak grałeś są zbędne?
Wielki wojownik Hisu. Koordynator deff psujący 3 rolki swoje XD Ale też trzymajmy się faktów. Podpaliłem 4 miasta wasze frontowe po czym odszedłem, żadne Wasze w centrum. Koordynator deff powinien wiedzieć gdzie jest front :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podpalanie z chęcią mogłem kontynuować ale po co tracić czas na his.
W sensie że miałeś chęci, ale jednak nie miałeś chęci? Niezły fikołek. Salto też nam zrobisz, małpeczko?

A ty nie masz wrażenia że twoje wypowiedzi po tym jak grałeś są zbędne?
Wielki wojownik Hisu. Koordynator deff psujący 3 rolki swoje XD
Bardzo dziękuję na te słowa i w ramach rewanżu gratuluje przedniej kreciej roboty, gdy łapałeś przynętę za przynętą. A tego wojownika HiS sobie wydrukuję i oprawię w ramkę. Gdy pisze to osoba, która konsekwentnie akcję za akcją płakała w poduszkę oraz w nasze ramię po swoich biremkach, to musi coś znaczyć, nie?
 

DeletedUser29990

Guest
Hiperbolizacja i koloryzowanie z Twojej strony przerasta wielu bajkopisarzy. Ale zgadzamy się co do jednego. Płakałem gdy widziałem te akcje :) A za biremy zawsze jest ból, płaczę po każdym wojowniku. Tyle ode mnie. Za chwilę raczej będzie zlot innych więc zakończę teraz :D
 

DeletedUser31513

Guest
Podpalanie z chęcią mogłem kontynuować ale po co tracić czas na his.

A ty nie masz wrażenia że twoje wypowiedzi po tym jak grałeś są zbędne?
Wielki wojownik Hisu. Koordynator deff psujący 3 rolki swoje XD Ale też trzymajmy się faktów. Podpaliłem 4 miasta wasze frontowe po czym odszedłem, żadne Wasze w centrum. Koordynator deff powinien wiedzieć gdzie jest front :D

Wiadomo, przecież każdy gracz grepolis wie że papryk to największy kocur i w deffie nie ma sobie równych, pewnie dlatego zostałeś zgłoszony na gracza roku.
A tak na poważnie, papryk wiem, że teraz stawiasz prowo żeby tutaj się dymy kręciły, może Ci się dzieki temu kolejny rudy włosek zakręci i będziesz piękniejszy, ale ogólnie Twoja osoba teraz ma dla większości graczy serwera poważanie mniejsze niż kotki i pieski które sobie wrzucamy na dc, na którym z resztą kiedyś byłeś, ale Twoje grabki wypadły z tej piaskownicy.
Nie wracaj tutaj panie HEROIC, idź spamić na rodos, tutaj już nie masz po co zaglądać xd
 
Przed tobą na pewno nie XD

*rozkręcamy dramę*
Najwyraźniej przede mną też bo już nawet nie masz odwagi mnie błyskać, reszta Romy chyba też nie. Stać was tylko na 40 błyskawic? Żałosne. Z tego miejsca pragnę podziękować cholernie odważnym graczom Romy, których nicki miałam okazje po raz pierwszy zobaczyć gdy postanowili rzucić plagę, trzęsienie albo błyskawicę ;p
 
Do góry